Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Olek na wszelki wypadek weź sobie niebieskie pigułki, bo zapewniam Cie,że Ania i Asia bez tego wykończą Cie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='świder']Ja dałem jako ostatni więc teraz na kogoś innego kolej :eviltong: ja mam wolne na pół roku :multi:[/quote] Haha jaki spryciarz :lol:
  3. [quote name='rufusowa']ciotki macie swoj wątek zlotowy, wiec tam sie wygadajcie albo jeszcze lepiej na pw jak sie Wam owija w bawełne, to nie rozumiecie :roll:[/quote] Niech się wygata ta która ma co chwile jakiś problem:evil_lol: Ja przychodzę tutaj podziwiać ludzi tylko coś mało zdjęć wstawiają:mad:
  4. [quote name='świder']Czytasz w myślach i odpowiadasz zanim zadam pytanie :mad: Wróżka czy czarownica?? Czarownice na stos idą :angryy: :evil_lol:[/quote] wróżka :sweetCyb:
  5. [quote name='świder']Kobiety :roll: Teraz będzie 10 stron ciekawych rozmów ??? :multi::multi::multi: :eviltong:[/quote] nie będzie:evil_lol:
  6. [quote name='rose']Ale o co chodzi?:confused: o co w ogóle się kłócicie? Wy sie chyba nawzajem nie rozumiecie:roll:[/quote] A ja wiem o co jej chodzi, gdzie się pojawię tam ma jakieś ale:lol:
  7. Dalej Asia wstawiaj zdjęcia :cool3: nikt tutaj nie czytał o Twoich operacjach plastycznych, powiększania biustu i ust :evil_lol:
  8. [quote name='olekg89']Nie ma się z czego cieszyć:diabloti:[/QUOTE] Brzydkie one nie są ;)
  9. [quote name='diabelkowa']tylko to zdanie nie zawsze jest sluszne[/QUOTE] Zależy dla kogo :diabloti:
  10. [quote name='olekg89']Mam własnie ambicje na starsze ,ale łażą za mną tylko 16tki:diabloti:[/QUOTE] Toć teraz będziesz miał same starsze od Ciebie :evil_lol:
  11. [quote name='Rinuś'][I][B]W dupie mam co było na zlocie...ważne jest to co jest teraz...całe szczęście,że Ania nie uwierzyła w Twoje opowieści o tym że Komar kręci z Esterą...[/QUOTE] Haha tylko czy ktoś takiego mówił? Co niby jeszcze Tobie mówiłam?może np, mówiłam Ci,że Ania śpi z maskotką?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Widocznie inni nie mają w dupie tego co było na zlocie :evil_lol: mi wystarczyło tylko ten zlot by zdanie wyrobić, ale wiem,że nie tylko mi tylko nie wszyscy są tak bezpośredni :evil_lol:
  12. [quote name='olekg89']Tak ten:evil_lol:[/QUOTE] a mogliśmy dalej uciekać :evil_lol:
  13. Mysia fotki po niedzieli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Rinuś'][I][B]Niestety nie mówię o sobie,bo ja nie muszę być przydupasem żeby mieć znajomych :p [/QUOTE] Haha kochana było to widać na zlocie :evil_lol: zacytowałabym tu słowa Olka lecz niestety regulamin dgm mi nie pozwala :evil_lol:
  15. [quote name='Rinuś'][I][B]Przydupas :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B][/I][/QUOTE] Skromnie mówisz o sobie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Ten Mateusz? przez którego przegraliśmy podczas podchodów? :evil_lol:
  17. U nas nuuuda :eviltong: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/as-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/as2-1.jpg[/IMG]
  18. Dzisiaj się wzięłam za manual bez lampy,no i porażka:shake: kompletnie mi nie wychodzi:oops: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/as-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/as2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/as4.jpg[/IMG]
  19. [quote name='smallpati']wy tylko tak gadacie, ale przypuszczam że też nie byłybyście z kimś kto wam się w ogóle nie podoba :eviltong: chociaż znam i takie przypadki :evil_lol:[/quote] Wiadomo są krytyczne niektóre przypadki :evil_lol:
  20. Zapomniało się komuś o charakterze;) Small Ci wszyscy co pokazałaś są wykreowani przez media.
  21. [quote name='smallpati']takie jedno pytanie? czemu my o takich rzeczach na wątku Olka gadamy? :evil_lol: jeszcze się chłopak załamie :diabloti:[/quote] Bo ten fotoblog to taki duży off:evil_lol:
  22. [quote name='rose']ma jakiś cel w życiu, dąży do niego, nie poddaje się, jest odpowiedzialny i opiekuńczy;) potrafi zadbać o swoja drugą połówkę, nie patrzy aż mu rodzice dadzą tylko sam próbuje na siebie zarobić;) facet tak myślący w wieku 18 lat to facet ideał:eviltong: nie myląc z jakimś gburem czy ponurakiem, który nie wie co to impreza, wie i potrafi pogodzić parę rzeczy ze sobą;) uczy sie pracuje, ma czas dla znajomych i nie tylko:eviltong:[/quote] Zgadzam się w 100%:loveu:
  23. [quote name='rose']znam się na tym i wiem, że są:evil_lol: Krystian ma 23 lata i bynajmniej nie zachowuje się jak dziecko:eviltong: znam tez 18stolatka, który także jest bardzo dojrzały jak na swój wiek:eviltong: owszem są też 22 letnie dzieci, a nawet prawie 30 letnie, ale dojrzali młodzi też się znajdą:eviltong:[/quote] Chodzi Ci o mojego osiemnastolatka?:evil_lol: fakt są 22letnie dzieci:evil_lol:
  24. [quote name='smallpati'] [URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/fa2.jpg[/URL] co to? bynajmniej fajne to nie jest :diabloti: :eviltong:[/quote] Ja Ci dam:evil_lol: to kelner który dzięki swojemu wyglądowi najwięcej zgarnia kasy :lol: W niedziele dam lepsze zdjęcia:cool3:
  25. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/fa2.jpg[/IMG] A są też i młodsi fajni:loveu::loveu::loveu::loveu: Jak go poznałam to myślałam,że starszy:evil_lol:ale no cóż :oops:
×
×
  • Create New...