-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Co ta Kali taka łysa?:lol: -
[quote name='smallpati']a co to za konkurs? Gratuluje ;)[/quote] Telezoo i Rogz konkurs;)
-
JA dzisiaj ni stąd ni owąt wchodze na pocztę i widzę,że wygrało moje zdjęcie konkurs rogza! 3miejsce:evil_lol: a ja o tym zapomniałam, nawet nikogo nie namawiałam na głosowanie:lol::lol::lol:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Kasia&Rika']a ile zapłaciłaś?:diabloti:[/quote] Ja się tak targowałam,że zapłaciliśmy 40zł, zamiast 45:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='olekg89']jerona Kara jakaś ty odważna:evil_lol:[/quote] Ze mnie prawdziwa baba, niczego sie nie boja:evil_lol:
-
[quote name='Karilka']KaRa Ty piszesz maile?:evil_lol:[/quote] Nie uwierzysz, ja nawet dzwonie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='malina113']Dzięki wielkie:multi: Zaraz biorę się za poszukiwania, ale jeszcze jedno pytanie. Czy kupno takiego pieska z góry przekreśla jego wychowanie, czy jednak uda się go dobrze wychować? :razz:[/quote] Oczywiście,że się da tylko trzeba chcieć ;)
-
[quote name='malina113']Nie w tym miejscu wpisałam odpowiedź:oops: troszkę się zakręciłam :p Jak mogę znaleźć schroniska w swojej okolicy, o ile się orientuję to u nas takowych nie ma???:shake:[/quote] Na pewno jesty jakieś schronisko, a jak nie to są w innych miastach jest na prawdę dużo paromiesięcznych spanielków szukających domów, które się komuś znudziły gdyż były słodkie gdy były małe a teraz urosły to już się znudziły. Jak w klikniesz u Asi w banerze na adopcje spanielków masz tam ogromną liczbę tych psów, które pilnie potrzebują domu.
-
[quote name='malina113']Widziałam rodziców ów szczeniaczka, ojciec jest z rodowodem (zapewnia kobieta, która posiada pieski), matka chyba nie, a raczej na pewno nie. Czy w związku z tym piesek ze schroniska różni się od tego, którego chcę kupić?:roll:[/quote] Tak czy siak to wspieranie pseudohodowli, samiec z rodowodem przez takie machlojki może być wykluczony z Związku Kynologicznego. Jak nie Ty rozmnożysz, to może ktoś inny rozmnoży z tego miotu, później jeszcze ktoś inny i już z tej pary wyszło hoho spanielków = więcej ich w schroniskach. I zabierają miejsca innym bidom z schroniska.
-
[quote name='malina113']Witam! Pieski są śliczne i urocze:loveu: Mam pytanie, a mianowicie, chcę kupić synkowi pieska cocker spaniela bez rodowodu. Naczytałam się już sporo opinii na temat cocker spaniela bez papierów i jestem załamana :placz: Czy to prawda, że psiaki bez pochodzenia mają zwichrowaną psychikę? :crazyeye: Mój syn marzy o psiku a ja jestem w nich wręcz zakochana :multi: Proszę o odpowiedź.[/quote] Zdarza się zdarza;) Nie warto spierać pseudohodowli, które przeważnie wyglądają iż 10ras w garażu w mini klatkach. Jeśli z rodowodem za drogi, to lepiej wziąć jakiegoś paromiesięcznego szczeniaka z schroniskach, a takich spanielków trochę jest;);)
-
[quote name='Karilka'] Zapomniałam o Zbiorniku Jeziorsko. Lasy, ogromny zbiornik, są ośrodki. Osobiście nie byłam ale to jest jakieś 60-70km od Łodzi i podobno jest bardzo fajnie. To Zbiornik na Warcie. Poszukajcie czegoś właśnie tam, bo to kolejne dobre miejsce. Nie mam w tej chwili zbytnio czasu na grzebanine po necie w poszukiwaniu ośrodków:roll::oops:.[/quote] Już pisałam,że jeziorsko byłoby super miejscem:lol: tylko nie widziałam w domków letniskowych, a może znasz jakieś??
-
[quote name='SZPiLKA23']No weee 12 godzin to dla człowieka ciezko w jednym miejscu a co dopiero dla psa ktory ponad wszystko kocha bieganie i wolna przestrzeń i nie porównujcie 2 godzin albo 7 do 12 bo to połowa doby jest a co do przesiadek to one moga wydłużyć podroż do 15 godzin i jakos mi sie to nie usmiecha :eviltong:[/quote] Jak chesz nikt Ciebie namawiać nie będzie, Twój wybór;) JA mam psa adhd lecz on wie,że pociąg =spanie, a nie latanie po ludziach;)
-
[quote name='gordonowa']Wielkie dzięki :):)[/quote] Proszę bardzo Asiu :)
-
Jestem przerażona tym co piszecie:crazyeye: Tym bardziej, iż pracuje w zoologu i jestem odpowiedzialna za zwierzęta.
-
[quote name='baffi2']hmm jak wracałam z Sierakowa to podróż zajęła mi wlasnie 5h (z poznania pociągiem 4h w upale, z psem który się 3 razy zsikał ze strachu) nie polecam:lol:[/quote] Ja ostatnio jechałam z psem pociągiem(który spał/nie sikał;)) do Warszawy 2:49min;) A z poznania do Sierakowa byla niecala godzina. Wiec jakos dziwnie, no chyba,ze wyliczasz przerwy w tym
-
[quote name='gordonowa']Zaraz, zaraz, tutaj tak szybko przybywają nowe posty, że aż się pogubiłam :shake:. Czy mógłby mi ktoś powtórzyć - miejsce na zlot już jest wybrane, czy co? :)[/quote] JEszcze nie wybrane ale coś ok Poznania/Gniezna ;)
-
[quote name='Domka_Czika']Wolałabym , żeby Czika była jedynym psem przynajmniej w pokoju ... Jka juz mówiłam ... Wieczne dziewictwo , a ona sterylki jeszcze nie miała , a nie chcę , zeby całą noc szczekała , bo któryś pies sie poruszy... Ona jest taka inna , ale nie agresywna:evil_lol:[/quote] To co ona ma non stop cieczkę?że tak piszesz?:crazyeye::crazyeye:co ma sterylka do psów? przeciez logiczne jest,ze w cieczce się psa nie bierze.
-
[quote name='olekg89']Szpilka-socjal sie kłania:diabloti:Skoro twoja suka nie wytrzyma kilku godzin w pociągu to coś z nią nie teges :diabloti: Moje w pociągu zwijają sie w kłębki i walą kimono całą droge.Tak jakby spały sobie w domu 0 stresu.Na peronie w hałasie Kaja bawiła sie kamyczkiem :lol:[/quote] Zgadzam się;) N?a pierwszy zlot ja jechałam swoją sunią pierwsza jej podróż dłuższa niż godzina i to jeszcze pociągiem, psem typowo podwórkowym, więc wszystko było dla niej było nowością, Trochę podeptała wszystkich w przedziale, ale wytrzymała z potrzebami i ogólnie była grzeczniutka;)
-
[quote name='SZPiLKA23']Jest pies i pies a 12 godzin to bardzo długo, wiem ze Sara tyle nie da rady i to nie tylko chodzi o siusiu czy kooo tylko to ze ona nie lubie przebywac w jednym miejscu za długo i nie lubi zamknietych pomieszczen;) a meczyc siebie i psa nie mam ochoty- nie wazne, miejsce ustalone bawcie sie dobrze i czekam na fotorelacje:diabloti::loveu:[/quote] Można i tak;)
-
[quote name='Okamia']Nie rezygnuj jeszcze ;) Może jednak się uda załatwić transport[/quote] Trza uzbierać na dogomaniackiego busa:evil_lol:
-
[quote name='baffi2'][LEFT]to czemu złudne nadzieje robiliście że będzie w centrum PL :placz: :evil_lol: [/LEFT] [/quote] Rozumiem, iż może marudzić Szpilka co ma daleko, rozumiem może Śląsk marudzić(5h jazdy), ale Ty z Warszawy co masz zaledwie 3h do Poznania?:lol:
-
[quote name='SZPiLKA23']Tylko ze pies nie wytrzyma tyle w pociagu:eviltong: a nie mam szans na transport. Jakby to było 7 godzin to 2-3 krótkie spacery by stykneły ale 12 godzin:shake:[/quote] Mój szczeniak wytrzymał 7h bez żadnego siusiu w pociągu;) W nocy też psem wychodzisz na spacery na siusiu? zawsze są przesiadki:evil_lol: Najdłużej z psem jechałam ok 8h w nocy, pies przespał wraz ze mną podróż;)
-
[quote name='SZPiLKA23']12 a 7 to raczej spora róznica;) ale jak ustalone to ustalone ja odpadam[/quote] Dla chcącego nic trudnego;). ( to też moje motto w organizacji zlotu:evil_lol:)
-
[quote name='Domka_Czika']Ona nie jest agresywna:shake: Naprawdę. Gdyby była to bym nawet o tym zlocie nie myslała... NIe znacie jej ... Więc nie oceniajcie... Ludzi ona kocha , ale nieznajome psy poprostu unika , a gdy jest zbyt natrętny to szczeknie i koniec... Tylko raz ,,ugryzła" labcia gdy chciał ją zaznaczyć...[/quote] To skąd te pytania czy pieski śpią w jednym domku?bo tak się to nam skojarzyło .
-
[quote name='SZPiLKA23']Problem jest taki ze jak ktos chce jechac z psem pod poznan z południa lub wschodu, lub tak jak ja południowego- wschodu to wypada ze bedzie jechał z 12 godzin[/quote] No niestety;) Ja dwa lata z rzędu jeździłam do Morska 7h pociągiem. Jakoś nie narzekałam,że tyle godzin jazdy. W zeszłym roku nikt się nie podjął organizacji więc zrobiła to Asia ale już nie w Morku gdyż nudno się jeździ ciągle w jedne miejsce, z małą ilością atrakcji. A jednak jezioro to spora atrakcja. Tym roku powtarzamy to tylko w innym miejscu gdyż nie chcą nas w Sierakowie:placz: