Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. [QUOTE] Patko, czy te Twoje zwierzaki czasem zmieniają pozycję z leżącej na chodzącą?[/QUOTE] czasem tak wystarczy kliknąc w banerek by je zobaczyć :) nela fotki z tej hodowli niesamowite :multi: boski team :cool3:
  2. Patka

    zakoceni.pl

    nie mieści się w obietywie :evil_lol: a na serio jakoś ostatnio ani one do pozowania ani ja do fotkowania weny nie miałam ...
  3. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    a jaką ma trąbkę języczkową ...
  4. ale z niego śłodziak :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/301/14302129c98a744b.jpg[/IMG][/URL]
  5. Beata cały czas mnie zadziwiasz piękne rzeczy robisz :multi:
  6. te psy to zadobrze mają :evil_lol: miotłe w pysk i pani pomóc :) [CENTER][IMG]http://images3.fotosik.pl/292/a9202bb43c9fe2f9.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. Banerek rasowo Świateczny :cool3:
  8. Trzymaj sie Luizo ciepło :)
  9. alez on jest słodki [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3005/ccaadduu9.jpg[/IMG][/URL] przpomina mi tu endygo warhola :cool3:
  10. ale macie piekną świąteczną pościel ja chyba tez zmienię na podobną :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/290/ddd0a0f3adc6ea53.jpg[/IMG][/URL]
  11. Patka

    czarno-ruda galeria

    a jaka mina zadowolona :) [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9701/simg3253du5.jpg[/IMG] pieknie się siorstka byłyska :)
  12. ale superrrr :cool3: a zierzęta bardzo ciezko sie rysuje [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4158/bigosikea1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  13. a sieśc w zeby nie wchodzi .. choc kolorem lukrowane serduszka przypomina ...
  14. dwie zmęczone żaby :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3900/10268000ld7.jpg[/IMG][/URL]
  15. patrzcie i zazdoscie jaki jestem zimowy ...
  16. Patka

    Poprostu Lala : )

    nie ma jak sobie ząbki na dąbku poczyścić :) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img289.imageshack.us/img289/6113/picture586lu1.jpg[/IMG][/URL]
  17. czujesz sie senny bardzo senny adin ...:evil_lol: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/302/e048217387c5d500.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  18. no wiesz jak byłas głodna trzeba było mówić pierniczki by6m podesłała ... [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/grudzien/13%20grudzien/Obraz089.jpg[/IMG]
  19. o tak ... nawet za porządnych :evil_lol:
  20. napewno nieagresywnego boxerka :evil_lol:
  21. odpoczywamy w zimowe wieczory [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5627/wystawa014hz2.jpg[/IMG][/URL]
  22. Patka

    zakoceni.pl

    gdzies tu w galerii tez jest Luna zwiasajaca z jednostki :) a to mój futrzak olbrzym przytulający sie w ekstazie do pana :) [CENTER][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9541/1wb8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] i gwiazdy odpoczywaja w kupiej raźniźej [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5627/wystawa014hz2.jpg[/IMG][/URL]
  23. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    boskie kijanki i jakie ładne fotu :loveu:
  24. Ala my mamy chyba obie niskie ciśnienie powtarzaj sobie ze to dla zdrowia mąż mi zakazła jak zobaczył z jaka szybkoscia pisze :evil_lol: wie że wtedy jestem niemiła ... :shake:
  25. [QUOTE] Zwierzeta nie sa nigdy niczemu winne, uksztaltowal je czlowiek. Czy walka psow cieszy czlowieka, czy psychopatę? Czy czlowiek powinien godzic sie na kontynuacje hodowli zwierzat przeznaczonych do spelniania roli gladiatorow dla radosci psychopatow? Nie trzeba przeciez zwierzat przepelnionych wolą walki (czyli agresją absolutnie patologiczną z punktu widzenia psiego gatunku) w jakis sposob tępic, przesladować eksterminować. Wystarczy nie dopuscic do dalszego rozrodu. I nie dopuscic, aby swoja wolę walki mogly realizowac na innych psach.[/QUOTE] tak Zofio teraz powinnysmy zmienic topic i zajac sie już dosc mocno i w duzej częsci "zwyrodniałym" rodzajem ludzikm ... taka prawda ... nie dalej jak wczoraj ogladałam jak na arenie zabijany jest byk lub w jak niehumanitarny sposób sa transportowane konie ... niestety trzeba zacząć od siebie ... ale jak wiem ludzie mają inne priorytety a w przypadku hodowli zdarza sie że nie jest nim dobro rasy ale złote ...
×
×
  • Create New...