-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
przeurocze fotki :multi: :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/3135/picture075if0.jpg[/IMG][/URL]
-
uzalezniony od piłeczki :evil_lol: słodziak jak zawsze :loveu: [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/9638/dscf1124ij1.jpg[/IMG]
-
stara ale jara :evil_lol: dawno nie zagladałam do galerii [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6509/133mf4.jpg[/IMG][/URL] słodkie lenistwo .... nie zna granic (ale mrówkojad jej z kufy wyszedł na focie) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2538/obraz010eq1.jpg[/IMG][/URL]
-
[QUOTE]A ja sobie dzisiaj w sklepie trzymałam Canona EOSa 400D w ręce i patrzyłam wymownym wzrokiem na TZta mówiąc najczulszym głosem jakim potrafię że za dwa dni będzie 20 lat jak jestem jego najwierniejszą, najwspanialszą i najukochańszą młodą piękną żoną :p I teraz czekam....[/QUOTE] Pysiu oj chcialabym żeby to tak u mnie działało :lol: [B]co za radość!!! [/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/2ebd645feb1ce054.jpg[/IMG][/URL]
-
mniamusny jest [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/312/633f62879ce7ee36.jpg[/IMG][/URL] ja tam uzywam naturalnego coś w stylu cat's best eco tylko tańszy teraz zamówiłam Pionio - zobaczymy mi to nie pyli z tych pyli pigwa ...
-
bedzie dobrze trzymam wszystkie domowe łapki :cool3:
- 78403 replies
-
Alu będzie dobrze Lil miała na bliznie wielki pecherz skończylo sie na telefonicznej konsultacji co mam zrobic jak przeciąc czym zaspypac wierzyc i amsowac i juz jest jak nowa czego i Wam zyczę :multi:
- 78403 replies
-
życie psie jest naprawdę bardzp ciężkie i to niskie ciśnienie .... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/25/3309477114b611d3.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
ale super team zabawowy ma młody i niezły z niego rozrabiaka jak widze :) [B][I] [IMG]http://images12.fotosik.pl/14/1568c2783ddb9cfe.jpg[/IMG][/I][/B]
-
Casia_i_Figa pamietam jak Piotrus wygladał masakra teraz jest przystojniak wielkie brawa dla Ciebie :multi:
-
sliczne potworki :loveu:
-
przychylam sie do wypowiedzi przedmówców ... ja bym wstrzymała sie z decyzją okres ciazy też nie jest łatwy a niemowlak + często pies z problemami nawet psy z hodowli mają swoje za uszkami w przypadku pogodzenia obowiązków będzie BARDZO TRUDNE ze szkodą dla nowego domownika ... nie pisze tu o niemowlęciu ... poczekajcie ...
-
REHABILITACJA PSA- hurrra!!! Wychodzimy na prostą!
Patka replied to constancja's topic in Weterynaria
dobrze, że jest dobrze - pozdrawiamy gorąco :multi: -
Haniu ale masz zdolne dziecię ... a asortyment szafy jaki bogaty :evil_lol:
-
jakos dziwnie to brzmi ... a tłuszcaka manualnie to se mozna :evil_lol: a tak serio ... poszłabym do dobrego weta chirurga i skoro się ustojstow tak silnie powiększyło i wykazuje bolesnośc zrobiłabym badania krwi, zbadała serce + RTG płuc i zoperowała nie ma co czekac!!
-
[QUOTE] No właśnie, jakąś dziwną „prawidłowością” jest, że koty na zdjęciach siedzą albo leżą, nawet jak stoją :evil_lol: [/QUOTE] 100% sie zgadzam :evil_lol:
-
ale cudniaste :loveu: i te kolorki ale ja najbardziej lubię łaciatki :razz:
-
coztego trzymam ttrzymam bedzie dobrze :razz:
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
Patka replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
chłopcy sa boscy :multi: -
dokładnie razem beda się wychowywały :cool3: u mnie duża róznica wieku i tylko czasami Luna pozwala sie ze sobą Waleremu bawic ... alez on cudniasty :loveu:
-
witojcie maniaczki dogo ja mam dosc pogody .... idę wziac kąpiel :cool3: marzy mi sie słońce i zimno co by tą "rozmemłaność" ze mnie wykurzyła :p
- 78403 replies
-
alu ja nie wiem co to jest ale i tak malo bywam w swojej galerii :) a jak juz dam fotki to konkretne i rozmiar za duży ;)
- 78403 replies
-
co za niewinne oczęta :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/275/662d62f50cd3c63a.jpg[/IMG][/URL]