-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
mój kocur do 3 r.z zycia nie znaczył było bosko a potem pompony na jego zyczenie ciach ciach ale chłopcy to chyba wartościowy materiał genetyczny hę??
-
prześliczne fotki :)
-
REHABILITACJA PSA- hurrra!!! Wychodzimy na prostą!
Patka replied to constancja's topic in Weterynaria
constancja często tak bywa u nas tez nikt nie wierzył (no my troszeczkę) że Lilith uda sie z tego wyjść! a teraz drżę jak z zaskoczenia przeskoczy żywopłot i nie ma zadnego bólu ograniczeń ruhowych ... -
Witaj Alu dbaj o zdrówko :) i miłych ferii :)
- 78403 replies
-
same piękności fiu fiu nie to co moja weteranka ;) Bunia ma śliczne ząbki :)
-
Aniu ja tez się strasznie cieszę twoim szczęściem podwójnym !! Olek ale cudo :)
-
pogoda syfna to i psom sie różności przyplątują, ale myslę ze będzie dobrze - jak zawsze pisze musi być! całusnie Was pozdrawiamy
- 78403 replies
-
fajnie popatrzec na te "mokre" foty Lil skrzętnie omija każda kałuże :)
-
kiedy to sie stalo?? [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/TRIO/15%20stycznia/DSC_0330.jpg[/IMG] jakie piękne sie stało - WIELKIE GRATULACJE :multi:
-
boskie [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/37/85d68c5d9cee9b31.jpg[/IMG][/URL] wogłe same superowe fotki :loveu:
-
alez oczęta :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/290/f732bfdbcbc008ea.jpg[/IMG][/URL]
-
alez z niego słodziak :loveu:
-
ale ma piękną szatę :loveu: [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/1241/pimpmyrideac4.jpg[/IMG]
-
Trzymaj sie ... mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
a co to za swórek - jak teletubis wygląda :evil_lol:
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a932dc0e2e47cc64.html"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/a932dc0e2e47cc64.jpg[/IMG][/URL] boskie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
oj ten weterynarz jest zaufany bo ja bym od niego uciekała niedouczony ... szzceniaki sukę jeszcze bardziej "wyssą" na problemy skórne polecam zmienic karmę podać gammolen + tran siemie lniane oraz zmienic weta ... koszty odchowania sa dużeee a u goldenó to spory pies myśle że ciaza + dokarmianie szczeniąt pierwsze szczepienia mozna liczyć w sporo ponad tysiąc złotych ...
-
Boski widok :loveu: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/836/ciociabluenl6.jpg[/IMG]
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Patka replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
pieknie mu w tych kolorkach "kamuflarzu" [IMG]http://images12.fotosik.pl/16/c6993457cdfe0aea.jpg[/IMG]