Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. mój kocur do 3 r.z zycia nie znaczył było bosko a potem pompony na jego zyczenie ciach ciach ale chłopcy to chyba wartościowy materiał genetyczny hę??
  2. Patka

    zakoceni.pl

    ale pełzaki - super
  3. constancja często tak bywa u nas tez nikt nie wierzył (no my troszeczkę) że Lilith uda sie z tego wyjść! a teraz drżę jak z zaskoczenia przeskoczy żywopłot i nie ma zadnego bólu ograniczeń ruhowych ...
  4. Patka

    HEBE,EMI i NUKA

    ale cudowności :) Boskie!!!
  5. oj mam tylko nadzieję że organizacja w tym roku sie poprawi i ringi lepiej beda oświetlone ... po zeszłym roku obiecałam sobie że do Bydzi na walentynkową juz nie pojade .... trzymam kciuki szczególnie za debiuty i czekam na relacje fotkową :)
  6. same piękności fiu fiu nie to co moja weteranka ;) Bunia ma śliczne ząbki :)
  7. Aniu ja tez się strasznie cieszę twoim szczęściem podwójnym !! Olek ale cudo :)
  8. kicia widze ze niezła agentka ten biobeł w o oczętach chyba wszystkie niemal kotki tak mają ;)
  9. pogoda syfna to i psom sie różności przyplątują, ale myslę ze będzie dobrze - jak zawsze pisze musi być! całusnie Was pozdrawiamy
  10. fajnie popatrzec na te "mokre" foty Lil skrzętnie omija każda kałuże :)
  11. kiedy to sie stalo?? [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/TRIO/15%20stycznia/DSC_0330.jpg[/IMG] jakie piękne sie stało - WIELKIE GRATULACJE :multi:
  12. boskie [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/37/85d68c5d9cee9b31.jpg[/IMG][/URL] wogłe same superowe fotki :loveu:
  13. alez oczęta :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/290/f732bfdbcbc008ea.jpg[/IMG][/URL]
  14. Patka

    Galeria Ramba

    alez z niego słodziak :loveu:
  15. Patka

    czarno-ruda galeria

    ale ma piękną szatę :loveu: [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/1241/pimpmyrideac4.jpg[/IMG]
  16. Trzymaj sie ... mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. a co to za swórek - jak teletubis wygląda :evil_lol:
  18. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a932dc0e2e47cc64.html"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/a932dc0e2e47cc64.jpg[/IMG][/URL] boskie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. oj ten weterynarz jest zaufany bo ja bym od niego uciekała niedouczony ... szzceniaki sukę jeszcze bardziej "wyssą" na problemy skórne polecam zmienic karmę podać gammolen + tran siemie lniane oraz zmienic weta ... koszty odchowania sa dużeee a u goldenó to spory pies myśle że ciaza + dokarmianie szczeniąt pierwsze szczepienia mozna liczyć w sporo ponad tysiąc złotych ...
  20. Boski widok :loveu: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/836/ciociabluenl6.jpg[/IMG]
  21. pieknie mu w tych kolorkach "kamuflarzu" [IMG]http://images12.fotosik.pl/16/c6993457cdfe0aea.jpg[/IMG]
  22. piekności .... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/34/1fc328ba29c3452f.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...