Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Beatko jakas Ty wojownicza jak terier :evil_lol:
  2. ostatnia fota superrrr :cool3: [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2011/img4219smallgw6.jpg[/IMG]
  3. Patka

    Brutus i Salma ;)

    Rinus nie mów mi o jedzeniu ja wczoraj przesadziłam :evil_lol: ciekawe ile ten śnieżek sie utrzyma bo cos wątpię w trwałosc ...
  4. Grocik niech lepiej wraca do zdówka :cool3: A patrzylyście dzis za okno :lol:
  5. U nas cieczki :evil_lol: ale po i przy ładnej aurze jak najbardziej nad wisłą :cool3:
  6. Asztir to sie nazywa cała masa milosci :evil_lol:
  7. _dingo_ cos w tym jest ja takze zapałałam namietnością do Cesta jak tylko go zobaczyłam jeszcze bardziej urodziwy niż na foto bo ma super psią osobowośc ;) (ale ja to laik)
  8. Aklez Wam aleganckik rosnie :cool3:
  9. Ewa bo Ty jestes dla niego za dobra :diabloti:
  10. Patka

    zakoceni.pl

    ale wielkie to maleństwo :)
  11. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Piekne kolorowe towarzystow
  12. przełomowe wydarzenie - gratulacje !!
  13. alez z niego słodziak z przyjemnością zaglądam do waszej galerii
  14. ten twój rudy to taka kawka z mleczkiem raczej :) delikates moze z wiekiem jeszcze mu futro zrudzieje ;) Pikny z niego chłopak
  15. Alu zdrowiej zdrowiej :) wystarczy że ja choruję ;)
  16. tAK DUżO ZALEZY OD NASTAWIENIA KOTóW moje koty znajome psy olewają, a jak pies próbuje sie delikatnie nie nachalnie zaprzyjaźnić to OK powąchamy sie nawet pobawimy jak pies łapie o co chodzi :) gorzej gdy pies chce nachalnie ;)
  17. czoko ale urzekające foty :)
  18. Koty też by polubił :) wszystkie laby tak mają ;)
  19. Piękny chłopak :) super że tak dobrze mu idzie !!
  20. u mnie leje .... ale piękne minki :)
  21. wpadnij do galerii a zobaczysz ;) albo zapraszam do Torunia :)
×
×
  • Create New...