Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. ja bym sie bojała mój biszkoptowly labladol (autentyk tak została nazwana) tez jest milusi ;)
  2. obcy obcy i to w łaty ;) Ten wasz "lablador" jakiś wyjątkowo łagodny :) a serio super fotki :)
  3. Patka

    Brutus i Salma ;)

    skąd ja znam ten mostek :)
  4. ależ śliczna mordzia :)
  5. to bedzie dog a nie staffik jak tak dalej pójdzie ;) sledze wątek i ciesze się że wszystko wraca do normy tfu tfu :)
  6. Patka

    Akity Baby:)

    Boskie foty!!!!!!!!!!!!!!
  7. śliczene fotki (emotikony mi nie wchodzą) ma byc buźka z serduszkami :)
  8. Patka

    Brutus i Salma ;)

    Rinus jak nie ten to inny na nieszczęśliwą miłość jest najlepsza następna miłość - uwierz starej wydze ;) nie martw sie powiem Ci tak czasem chłopak docenia dziewczynę jak czuje ze ja traci taka samcza natura .... ale na porady mi sie zebrało - ale przykro mi ze cierpisz przez jakiegoś młodziaszka ...
  9. ja też Idę zawsze poznam :)
  10. hej Alu pociesze Cię też dzis byłam w pracy pierwszy raz od dla mnie dawna ... ale mam nadzieję że czujesz sie lepiej niz ja :)
  11. Gaja to urocza sportowa suczka ktróa ma to dodatkowe szczęście ze jej właściciel potrafi do tego robić dobre foty :) z przyjemnością sie je ogląda (choć ja juz podglądałam sucz na innych forach :))
  12. ja powiem no w końcu :)
  13. ale slodziaki !!!
  14. Boskie fotki ale słodziak siwiuszek :) piekny wiek jak na boksia ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8668/9499cfa32je5.jpg[/IMG][/URL]
  15. Takie ładne te foty że aż wstyd wklejac :) smaczne zimowe badyle ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img157.imageshack.us/img157/7637/obraz011tz7.jpg[/IMG][/URL]
  16. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Hondik they are so sweet and those colours :) photos are super !!
  17. No właśnie dlatego to nazwałam kryzysem wieku średniego Ona myśli że nadal może powalić każda sukę, a juz nie da rady - ja to wiem ... incydentów nie unikniesz na szczęście u nas zdarzyły sie dość późno, ale nieodpowiedzialny człowiek+taki sam nieprzewidywalny pies właśnie może sprawić że nasz pupil nagle poczuje sie "maczo" Lil ma podobna histroię co Felix miała chyba z 3.5 roku jak zaatakowała ją suka mastino i Lil "wygrała" od tego czasu stwierdziła, że rozmiar nie ma znaczenia ... co gorsza moja suka przewodziła przez długi czas na "psim placu" - wiesz przyzwyczajenia zostają, a latka płyną młodzi pretendenci do tronu ... takie życie - ja sie z tym pogodziłam i uważam jej trudno ... i Lil zachowuje sie jak Felix tylko, że coraz więcej psów uważa że jest stara-słaba (jednak operacje takze odcisnęły na niej piętno) wykazują brak socjalizacji i szacunku dla starszyzny (lil zawsze podporządkowuje sie starszej suce) i tu zaczyna sie zabawa ech ... ale historia niemal melodramat ;)
  18. super zimowe foty!! Ja też uważam że co by psu nie było ruch pod kontrola musi mieć, bo inaczej jest nieszczęśliwy - co ma byc to i tak sie stanie przykładem tego jest Lil oszczędzana upominana i ... i tak, hyc przez plotek za moimi plecami zrobiła;) nic jej sie nie stało - także wychodzę z założenia, że pewnych zdarzeń (jak coś ma sie stać... ) to i tak nie unikniesz .... zamotałam, ale myślę, że sens jest zrozumiały ... ;)
  19. a gdzie moje obiecane łysolki hę ;) maluszki piękne ja uwielbiam tricolorki :)
  20. Dingo jednak nadal uważam ze proporcje tych skrajności u stafików przedstawiają się (jeszcze o ile nie nastanie na nie moda) dużo lepiej niż u ASTów ... które wiemy jak sa skrzywione przez modę ... obyś co do osłabienia miał rację ... Lil jest takim wojownikiem o jakim pisze Pink jednak widzę, że od pewnego czasu to chyba wynik starości - kryzys wieku średniego - z chęcią by młodym zbyt natrętnym sukom "dała po pysku", ale forma już nie ta ... czy ktoś ma z Was takiego starszego bojowca i zaważył podobne zmiany w charakterze?? Ewa nie podskakuj ;)
  21. _dingo_ oboje wiemy ... Bo te foksy jedzą rzodkiewki tez by Cię nosiło po nich ;) Oj franiu jest aniołek to była tylko przenośnia ...
  22. co za miłość !!
  23. ale bosko na sniegu wyglądają!!!
×
×
  • Create New...