-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
ja bym sie bojała mój biszkoptowly labladol (autentyk tak została nazwana) tez jest milusi ;)
-
obcy obcy i to w łaty ;) Ten wasz "lablador" jakiś wyjątkowo łagodny :) a serio super fotki :)
-
ależ śliczna mordzia :)
-
to bedzie dog a nie staffik jak tak dalej pójdzie ;) sledze wątek i ciesze się że wszystko wraca do normy tfu tfu :)
-
śliczene fotki (emotikony mi nie wchodzą) ma byc buźka z serduszkami :)
-
Rinus jak nie ten to inny na nieszczęśliwą miłość jest najlepsza następna miłość - uwierz starej wydze ;) nie martw sie powiem Ci tak czasem chłopak docenia dziewczynę jak czuje ze ja traci taka samcza natura .... ale na porady mi sie zebrało - ale przykro mi ze cierpisz przez jakiegoś młodziaszka ...
-
ja też Idę zawsze poznam :)
-
hej Alu pociesze Cię też dzis byłam w pracy pierwszy raz od dla mnie dawna ... ale mam nadzieję że czujesz sie lepiej niz ja :)
- 78403 replies
-
Gaja to urocza sportowa suczka ktróa ma to dodatkowe szczęście ze jej właściciel potrafi do tego robić dobre foty :) z przyjemnością sie je ogląda (choć ja juz podglądałam sucz na innych forach :))
-
ja powiem no w końcu :)
-
ale slodziaki !!!
-
Boskie fotki ale słodziak siwiuszek :) piekny wiek jak na boksia ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8668/9499cfa32je5.jpg[/IMG][/URL]
-
Takie ładne te foty że aż wstyd wklejac :) smaczne zimowe badyle ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img157.imageshack.us/img157/7637/obraz011tz7.jpg[/IMG][/URL]
-
uff bo juz sie wystraszyłam ze Ozzy alimenty będzie płacił ...
- 78403 replies
-
Hondik they are so sweet and those colours :) photos are super !!
-
No właśnie dlatego to nazwałam kryzysem wieku średniego Ona myśli że nadal może powalić każda sukę, a juz nie da rady - ja to wiem ... incydentów nie unikniesz na szczęście u nas zdarzyły sie dość późno, ale nieodpowiedzialny człowiek+taki sam nieprzewidywalny pies właśnie może sprawić że nasz pupil nagle poczuje sie "maczo" Lil ma podobna histroię co Felix miała chyba z 3.5 roku jak zaatakowała ją suka mastino i Lil "wygrała" od tego czasu stwierdziła, że rozmiar nie ma znaczenia ... co gorsza moja suka przewodziła przez długi czas na "psim placu" - wiesz przyzwyczajenia zostają, a latka płyną młodzi pretendenci do tronu ... takie życie - ja sie z tym pogodziłam i uważam jej trudno ... i Lil zachowuje sie jak Felix tylko, że coraz więcej psów uważa że jest stara-słaba (jednak operacje takze odcisnęły na niej piętno) wykazują brak socjalizacji i szacunku dla starszyzny (lil zawsze podporządkowuje sie starszej suce) i tu zaczyna sie zabawa ech ... ale historia niemal melodramat ;)
-
super zimowe foty!! Ja też uważam że co by psu nie było ruch pod kontrola musi mieć, bo inaczej jest nieszczęśliwy - co ma byc to i tak sie stanie przykładem tego jest Lil oszczędzana upominana i ... i tak, hyc przez plotek za moimi plecami zrobiła;) nic jej sie nie stało - także wychodzę z założenia, że pewnych zdarzeń (jak coś ma sie stać... ) to i tak nie unikniesz .... zamotałam, ale myślę, że sens jest zrozumiały ... ;)
-
a gdzie moje obiecane łysolki hę ;) maluszki piękne ja uwielbiam tricolorki :)
-
Dingo jednak nadal uważam ze proporcje tych skrajności u stafików przedstawiają się (jeszcze o ile nie nastanie na nie moda) dużo lepiej niż u ASTów ... które wiemy jak sa skrzywione przez modę ... obyś co do osłabienia miał rację ... Lil jest takim wojownikiem o jakim pisze Pink jednak widzę, że od pewnego czasu to chyba wynik starości - kryzys wieku średniego - z chęcią by młodym zbyt natrętnym sukom "dała po pysku", ale forma już nie ta ... czy ktoś ma z Was takiego starszego bojowca i zaważył podobne zmiany w charakterze?? Ewa nie podskakuj ;)
-
_dingo_ oboje wiemy ... Bo te foksy jedzą rzodkiewki tez by Cię nosiło po nich ;) Oj franiu jest aniołek to była tylko przenośnia ...
-
co za miłość !!
-
ale bosko na sniegu wyglądają!!!