-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Kara bardzo się cieszę to faktycznie piękna maśc, ale te łaciatki żółty z białym które kiedyś miałaś to marzenie :)
-
a najgorsze jest to ze to był jedyny post założycielki tematu i juz pewnie jest p zawodach .... kurka zeby choć przeczytała w co wątpię ...
-
Bigosku dokładnie wogóle jakoś tych fot mało ;) zartuje teraz dopiero Ania ma roboty hi hi ;)
-
greminek boski :) uśmiałam sie ale nie mów tego psiakowi ;)
-
Kara te szarobłękitne są boskie cudne i wogóle idziesz w ta linię kolorystyczną :)
-
Lil się chyba starzeje bo ostatnio ciągle głodna chodzi :) jak na ASty chodzące po Toruniu jest maluszkiem :) ale apetyt ma spory właśnie wcina "miskę" kurczak+warzywa+kasza jaglana+makaron - dziś zaszalałam z menu :) Kurka gdybym była pewna swego zdrówka to chętnie spotkałabym sie juz teraz ale nie jestem ... :(
-
... i bardzo mądrze laby to psy polujące nie wiem dlaczego ludzie ubzdurali sobie że muszą ledwo chodzić z objedzenia ... a stawy to u nich podstawa zresztą on myśle jeszcze ciałka - mięśni nabierze mlody z niego chłopak przecież :)
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
Patka replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Basiu chyba psica czekałaaaaa na taka aurę z niecierpliwością :) -
To nie tylko Twoja zasługa moja droga ale nieprzeciętnego modela :)
- 78403 replies
-
Beatko mam nadzieję że Gabi choć dzieci ma fajne w tej klasie :) Powiadasz cainik - same dobre :) na pewno mniej zniszczy od przeciętnego kota ...Mój kot syberyjski z tonami futra nie wiem po co został dzis wypchnięty na śnieg na balkon dodam, że od 10 min Luna juz po nim spacerowała ... dlaczego ja sie zgodziłam na tego darmozjada ...
-
super fotki z przyjemnością ogląda sie takiego szczęśliwego i szczupłego laba :) co Ty chcesz piękna zima, a psy kochają zimę :)
-
Alinko Hura i wielgaśne gratulacje !! Śliczny bobas :) O Aylin sie nie martw znam kotkę tej rasy, która jest jeszcze drobniejsza ma pięć lat i jest super zdrowa po prostu taka jej uroda ... za to moje koty tłuściochy mimo malutkich porcji ... no cóż ...
-
Ewa są są to chyba też w wiekiem przychodzi ... :) Moja sucz nigdy nie była taka "nadpobudliwa" owszem jest aktywna, ale po ścianach nigdy nie łaziła ... ;) tu też geny się kłaniają ale myśle że w przypadku aktywności nic nie trzeba zmieniać ... co do utrwalania lub nie agresji popatrzmy dla porównania na AST ...
-
[quote]bo Dymcio taki trochę niedorobiony jest, papierów nie ma i pewnie wzorca nie trzyma .[/quote] a Waler to mega champion - Beata ja Cie prosze ale waler za młodu tez nie był obrośnięty i chyba słabiej niż dymek więc wszystko przed Tobą ...;) Beatko czy o kulturze picia też było na wywiadówce ;)
-
Waler na balkon nie chce, Luna owszem, ale ostatnio się przeziębiła i staram sie w takie zimno jej nie wypuszczac - ma swoje lata ... Oj waler bardziej zarośnięty a kryzę ma taka ze sie biedak umyć nie moze, bo mu na języku zostaje - chyba mu podetnę ... alez piękne łapki balkonowe - zakochałam się ... Asiaczek Ty mi Tych Twoich nagusów nie przypominaj ;)
-
matko te łapki wielgaśnie - boski jest :)
-
beatko jak w tym roku szata u Dymka? ja sobie z Walerym nie moge poradzić ma tyleeee że kołtuny mu sie robią czesze raz dziennie (grzebieniem bo kołtuny rozczesuję) jeszcze mnie kocha ale już na granicy .... maskara podszerstka tony wygląda jak kula ...
-
ależ z niego słodziak :)
-
REHABILITACJA PSA- hurrra!!! Wychodzimy na prostą!
Patka replied to constancja's topic in Weterynaria
oj cały topic był o Lilith ;) Lil ma implant więzadła krzyżowego oraz masywne zwyrodnienie stawów, ale naprawdę tfu tfu jest nieźle ... chciałabym jeszcze raz na wiosnę ją nafaszerować kwasem hialuronowym - zobaczymy ... weszka pływanie to cud sprawa co do stawów biodrowych tez polecam Ci Kwas nazwa leku to bonharen w leczeniu dysplazji lub podobnych schorzeń jest świetny ale mało wetów go zna i jeszcze mniej stosuje ... -
Beatko piękne foty
-
ooo u nas tez pada gesto i maleńkie płatki miła odmiana ....
- 78403 replies
-
Bidna tu pogoda sie szykuje a ona chora ... całusy
-
Do Arthron Complex proponuję podac wit c lepiej sie wchłania