-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
ja zaczęłam od "inteligencji psów" mam ja od kilku ładnych lat :) teraz waham sie miedzy: "tajemnicami psiego umysłu" a "jak rozmawiać z psem" ... co polecicie :razz:
-
wyglądają prawie niewinnie :razz: :evil_lol:
-
My dobieraliśmy do kg suczka ważyła jak pisałam 24 kg zadziałało 2 wetów konsultowałam w tej sprawie :) a na moloswatych nie maja ostatnio ktoś chciał sprzedac ...
-
Behemot ja ci dam tego nie da sie moim zdaniem porównać jak ogień i woda :razz: Kontakt z kotami i psami jest jakby na innej płaszczyźnie zarówno mentalnej emocjonalnej a nawet fizycznej ... ja cenię czasem koty czasem bardziej od psów, ale czasem mam ochotę zabić, bo są za mądre :evil_lol:
-
oj ciężko będzie ale szukaj i daj znać o efektach :) warto znac dobre źródełko :cool3:
-
na co zwracac uwage przy kupnie westie
Patka replied to panterka22's topic in West Highland White Terrier
na to by podpisać umowę kupna sprzedaży z zaznaczeniem ze pies nie ma wad genetycznych lub w razie ich wykrycia możemy liczyć na pomoc hodowcy ... -
śliczny hamaczek :razz:
-
dopiero zobaczyłam fiu fiu Ozzy książe ciemności :razz:
- 78403 replies
-
jest zakaz i ja zakazu przestrzegam jeśli nie wolno to nie i AST nie kupię bo lubię ciete ucho ... byłam przy zabiegu razy kilka to tak jak faktycznie wyrywanie zęba, ale tu są uzasadnienia medyczne, a tu nie ... :shake:
-
z tego co wiem sa dwie wersje dostawowa i dożylna tego kwasiku trzeba uważnie czytać ... ja podawałam dożylnie suka 24 kg cała kuracja 6 mililitrów (3 ampułki bonharenu) 1 raz w tygodniu po 1 ml w wolnych wlewach efekt był super :) PaulinaT a na forum molosowym probowałaś tam dziewczyny mają lub ściągają bonharen z Czech az dziwne że tak podskoczył ja za 6ml rok temu płaciłam z przesyłką 320 zł ok a co do podawania sa rożne szkoły i weci ortopedzi tłumaczyli mi niedokłandie pamiętam ale sens był taki iż stawy maja kilka wkłuć jeśli nie trafisz w to co trzeba porażka ... i fakt trzeba najczęściej "jasiować" bo pies musi być super unieruchomiony ...
-
[QUOTE]dzis dostala zastrzyk horm. , nastepny za 5 m-cy .wet nie chcial pieniedzy , powiedzial ze te blokady odbedą sie w ramach reklamacji na sterylkę.[/QUOTE] jesli możesz nie podawaj zastrzyków hormonalnych :( moja suka zapłaciła po części przez nie życiem ... bardzo złośliwe guzy sutka (ale fakt miała macicę)...
-
Dla uprzedzonych do pitów (i nie tylko)
Patka replied to Martens's topic in American Staffordshire Terrier
wypraszam sobie moja suczka nigdy nie obśliniła żadnego labka ;) -
[QUOTE] Psy gładkowłose nie lubią długowłosych.[/QUOTE] ALE KOTY długowłose lubią ;) :evil_lol:
-
a ja sobie pomyślałam i ciepło na sercu mi sie zrobiło ze Lili ma z kim biegać po soczystych trawkowych łąkach :)
-
świetna kartka ale sie usmiałam :razz:
-
dla mnie od pieczeni bardziej mniam jest ta fota ... [IMG]http://images21.fotosik.pl/142/94db91e9ec5eb11d.jpg[/IMG]
-
my rudozaurujemy :evil_lol: a pisanke mam wokół pępka rozmiarów dinozaura ;)
- 78403 replies
-
polecam takze jako formę przegryzki wafle ryżowe moja sucz je uwielbiała cienko margarynką rama posmarowane :)
-
zawsze ktoś musi zrobic ten pierwszy raz ... mam nadzieję że Pigusia szybko zrozumie co i jak i wibratorek wróci do szkoleniowca :) gorące uściski na Święta
-
ja też lubię kopiowane ale nie tak :) ale ogólnie suczka zdobyła moje serce dobry wet ładnie sie sprawił :)
-
sliczna amstaffikczka jaka zgrabna piękne nadgarstki :) ale uszy nie mój typ :shake:
-
Ala świetne oko masz :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/82/87c05db718d38036.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
Patka replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
JAK TAM CHłOPCY NA WIOSNę ROSNą KWITNą :cool3: -
piętnie :razz: wiosenne AMORY :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/134/b296b940eae20d42.jpg[/IMG][/URL]