Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Malgosiu ja bym przestawiła gotowane na popołudnie, a suche wieczorem (zauważyłam ze mniej sie sika :)) co do picia pamiętaj ze to jego pierwsze cieplejsze dni Rudolfina też pije lepiej jak jest zabawa i cieple dni :) najważniejsze ze woła i to co wypije wylatuje drugą strona - na zdrowie chłopakowi wszystko moim skromnym zdaniem z nim ok :)
  2. ja na koniec sierpnia za bardzo nie czekam ... a wrzesień bryyy 15 mój mąż ma końcowy egzamin sędziowski ...
  3. naprawdę ładna fryzurka do ładnej buzi :) powtarzam mądry pies :razz:
  4. witaj zapracowana ja ostatnio mam odwyk od pracy ... :razz:
  5. a ja znalazłam takie urocze foto :razz: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img460.imageshack.us/img460/905/zd5by9.jpg[/IMG][/URL]
  6. Pikus Monikowy ostry słodziak jest :razz:
  7. [QUOTE] Ratunku -szukam dobrego weterynarza ,ktory w celu zdrowotnym wykona dobrze kastracje mojej ukochanej suczce!!!!!!![/QUOTE] i madrego bo ten to poglądy z 19% wieku ma chłopak :-( Merlin jeśl ikochasz suczkę poczytaj ... szczeniaki zdrowia jej nie wykurują przed ciążą urojona i ropomaciczem tym bardziej nie uratują ...
  8. albo wyszło za dobrze i nie chce nas w oczy kolić :razz:
  9. Śliczna wiewióreczka :cool3: [IMG]http://images21.fotosik.pl/180/7fdceaec66ffdc46med.jpg[/IMG]
  10. Rudolfina jest bardzo pojętna ale tez mega szybko sie rozprasza :) ale to taki wiek :razz: z tym ze od przeciętnego asta ma o wiel silniejszą bateryjkę martwi nas tylko ze nie ma kupli jakoś wszystkie szczyle u nas wyrosły a przedszkola brak ... [SIZE=1]Chefrenek mam małą potworzycę jej fotki sa w grupe III [/SIZE]
  11. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Asztir będę nieskromna mam wypracowane metody na relacje kociopsie ... nadal nie jest cukierkowo non stop ale pierwsza wzajemna faza fascynacji już minęła :evil_lol:
  12. dzięki za pocieszenie :evil_lol: trzymaj sie ciepło
  13. ale cudo :loveu: [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/1409/image134lk5.jpg[/IMG]
  14. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    sama słodycz wiem :) i dziękuje :razz:
  15. trzymaj sie dzielnie walcz o o zdrówko !! śliczne foty :multi:
  16. trzymaj sie dzielnie walcz o o zdrówko !! sliczne foty :multi:
  17. to pewnie tak jak z chińskimi gospodyniami mówią ze wszystko ugotowały niesmaczne, a ty musisz chwalić, bo inaczej jesteś niekulturalny gość i tyle ;) Wera ładny kawał chłopaka i tyle ;)
  18. Patka

    zakoceni.pl

    no nie boskie !!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/2130/dsc7227ua0.jpg[/IMG]
  19. tak ale nie wiem czy Ci sie opłaci wyjdzie na to samo co w empiku :) (bo all koszty przesyłki dolicz) [url]http://www.allegro.pl/search.php?string=jak+rozmawia%C4%87+z+psem[/url]
  20. Patka

    zakoceni.pl

    [URL="http://xs.to/xs.php?h=xs414&d=07155&f=pc12.jpg"][IMG]http://xs414.xs.to/xs414/07155/pc12.jpg.xs.jpg[/IMG][/URL] ciekawe pozycje :cool3: M10M Ruda Luna opala sie :) dziękuję :razz:
  21. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Ewa no wiesz ... :oops: Bardzo Wam dziękuję i powiem po cichu ze nawet sie wzruszyłam odrobinę, a może to z bólu po tym jak Rudolfina pomyliła moja nogę z kością :evil_lol: Bea lubisz żabki :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6540/ruda0204074qu0.jpg[/IMG][/URL]
  22. :buzi: no i wyszło szydło raczej szczyl z worka :razz:
  23. Patka

    zakoceni.pl

    no bywa ja tez tego jednego nie bardzo znam ...:evil_lol: a tą znam relaks na balkonie pozycja na ... mhy ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9208/ruda0204064qy0.jpg[/IMG][/URL]
  24. [QUOTE]od czego[/QUOTE] raczej od kogo :razz: zerknij do galerii gr III szczyli :) podrosniete toto, ale zawsze jeszcze szczyl ...
  25. a czy ja coś mówię tez mam siniaki na rekach ale nie od takiego mądrego psa :)
×
×
  • Create New...