Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ola i zoe cudne dzieciaki :loveu:
  2. Patka

    zakoceni.pl

    ale wyrósł matko mega kocisko piękny jest :loveu:
  3. taaa blady świt wiem cos o tym ... ja dzis o 6 z Rudolfem leciałam na sraczkę (jej oczywiście) a Ty pewnikiem nadal pochrapujesz
  4. Patka

    Lordette

    jakie ładne łydeczk :evil_lol: super sesja
  5. boski 'kropiasty" brzusio :loveu:
  6. Oluś ja swego czasu uwielbiałam spać na balkonie :cool3: co namiotu se nie wolno rozłożyć ;)
  7. Patka

    czarno-ruda galeria

    Vig boskie foty oglądam, ale mało pieszę jednak od czasu do czasu trzeba :loveu:
  8. Patka

    zakoceni.pl

    kara cudna ona jest :loveu:
  9. Rinuś buuu :placz: już coraz bliżej :)
  10. zazdroszczę urlopu mimo początkowych przygód :cool3: bateryjki naładowane :) a co do kompika może jemu doktór potrzebny hę ;) Mój maż ostatnio nasz pomęczył i śmiga pięknie :razz:
  11. Ida jest boska :loveu: a balkon adekwatny do psa :cool3: rewelacja ta fota [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/P1010107.jpg[/IMG]
  12. Alu rewelacyjna fotorelacja z przyjemnością i zazdrością oglądam bardzo ładne fotki a ta jest boska :evil_lol: [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/49/c3dbc1776ccd52e7.jpg[/IMG][/URL][/B][/I][/FONT][/COLOR]
  13. mały egoista Franczesław :evil_lol: Ewciu fotki piękne kadzę bo chce takie same z Rudolfina w roli głównej :evil_lol:
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Justa juz nie :evil_lol: ale futro optycznie powiększa + perspektywa :razz:
  15. Patka

    zakoceni.pl

    Uschi śliczna fota :loveu:
  16. Alu trza było o Toruń zahaczyć ;) ja czekam na relacje fotkową :) a tymczasem życzę miłej nocy :cool3:
  17. porterin ma racje bez paniki te psy to pity sportowe i wyglądają nieco inaczej od ASTów .... ta fota na łańcuchu jest porostu niefortunna ... :p
  18. PALATINA zazdroszczę własnie nasi przyjaciel sa w białej i kilka newsów mam ale mało miłych może zabrało spor plaży ale i tak jest cudownie a poza tym postawiono zakazy wprowadzania psów, ale nikt ich nie przestrzega :cool3: bo oprócz głównego jest masa bocznych wejść :) Może ich spotkacie są z Seterem irlandzkim :razz:
×
×
  • Create New...