-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
ola i zoe cudne dzieciaki :loveu:
-
ale wyrósł matko mega kocisko piękny jest :loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
taaa blady świt wiem cos o tym ... ja dzis o 6 z Rudolfem leciałam na sraczkę (jej oczywiście) a Ty pewnikiem nadal pochrapujesz -
taka późna godzina a tu taki zastój szok ;) Witaj Alu :cool3:
- 78403 replies
-
jakie ładne łydeczk :evil_lol: super sesja
-
jasne ze nago :)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
piękny Kaniasty :loveu: -
boski 'kropiasty" brzusio :loveu:
-
i może na poród rodzinny sie załapie :evil_lol:
- 78403 replies
-
Oluś ja swego czasu uwielbiałam spać na balkonie :cool3: co namiotu se nie wolno rozłożyć ;)
-
Vig boskie foty oglądam, ale mało pieszę jednak od czasu do czasu trzeba :loveu:
-
Rinuś buuu :placz: już coraz bliżej :)
-
zazdroszczę urlopu mimo początkowych przygód :cool3: bateryjki naładowane :) a co do kompika może jemu doktór potrzebny hę ;) Mój maż ostatnio nasz pomęczył i śmiga pięknie :razz:
-
Ida jest boska :loveu: a balkon adekwatny do psa :cool3: rewelacja ta fota [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/P1010107.jpg[/IMG]
-
Alu rewelacyjna fotorelacja z przyjemnością i zazdrością oglądam bardzo ładne fotki a ta jest boska :evil_lol: [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/49/c3dbc1776ccd52e7.jpg[/IMG][/URL][/B][/I][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
mały egoista Franczesław :evil_lol: Ewciu fotki piękne kadzę bo chce takie same z Rudolfina w roli głównej :evil_lol: -
Justa juz nie :evil_lol: ale futro optycznie powiększa + perspektywa :razz:
-
Alu trza było o Toruń zahaczyć ;) ja czekam na relacje fotkową :) a tymczasem życzę miłej nocy :cool3:
- 78403 replies
-
porterin ma racje bez paniki te psy to pity sportowe i wyglądają nieco inaczej od ASTów .... ta fota na łańcuchu jest porostu niefortunna ... :p
-
PALATINA zazdroszczę własnie nasi przyjaciel sa w białej i kilka newsów mam ale mało miłych może zabrało spor plaży ale i tak jest cudownie a poza tym postawiono zakazy wprowadzania psów, ale nikt ich nie przestrzega :cool3: bo oprócz głównego jest masa bocznych wejść :) Może ich spotkacie są z Seterem irlandzkim :razz:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
ewa ale boskieeee fotki :multi: