Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. matko ten talerz to durszlak :evil_lol:
  2. i może pokusza sie o wybór lepszego repa
  3. Patka

    Torun 19.08.07

    wejherstaff szkoda kciuki sie zawsze przydają szczególnie, aż takim debiutantom jak my ;) Ewcia kto tu kogo będzie focił ;)
  4. Patka

    Torun 19.08.07

    ONLY MOON IN STAFF (FCI) to Rudolfina :cool3: no to zobaczymy co los przyniesie :razz:
  5. równo było szkoda ze musiałam szukać z kim jestem w ringu ręcznie :p
  6. znalazłam tylko albo aż [url]http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/Torun_wykaz.pdf[/url] [url]http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/Torun_plan.pdf[/url]
  7. parking jest pod samym stadionem w około ;) ale nie strzeżony może otworzą tył stadionu dla samochodów ... szczerze zawsze tam pieszo idziemy i jakos nie przyszło mi do głowy sprawdzić ... :oops:
  8. jeden mój szczeniaczek - ludzki ;) jeszcze w brzuchu siedzi i oby wykluł sie po naszym debiucie w Toruniu :) czekamy zatem na aparat :)
  9. porterin naucz nas tak wystawiać naucz :loveu: zapłacimy w naturze :cool3:
  10. i to jak ładnie pręgowany - przyszła kryska na matyska ;) ja sie nie śmieje to Rudolfina pręgus chichocze :evil_lol: ale ma cudne te łapki :loveu: ja jako zboczeniec 'Stawy i nadgarstki" jestem :loveu: ja jak pięknie stoi :multi:
  11. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ale super maluchy :loveu: i mentalny maluch Franek :evil_lol: my już też do dorosłych zmykamy :)
  12. Ewciu jaką masz śliczną kołderkę w owieczki :razz:
  13. czekam na foteczki z utęsknieniem :cool3:
  14. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    piękności, ale faktycznie miny maja niewyraźne :shake:
  15. [QUOTE]Z Gdańska to droga prościutko prowadzi do Torunia! :multi:[/QUOTE] dokładnie :cool3: Rinuś juz nic nie mów ... :cool1:
  16. Patka

    zakoceni.pl

    ostatnia fota rewelacja :multi:
  17. ja chciałam zrobić CI prezent i wiesz co zrobić i juz miałam nadzieję stąd moja niebytność a tu nic ... :shake: także chyba dostaniesz inny prezent ... i pobiegamy razem po ringu :cool3: ale za to cieszę sie olbrzymio, że życzenia i całusy dostaniesz na twarz :evil_lol:
  18. Jadwisia rewelacyjne pozycje :cool3:
  19. anetta lepiej od razu z tytanu :)
  20. No właśnie daga gdzie Cię nosi hę??
  21. Sonika a nie mogłaś grzecznie wytłumaczyć tatusiowi ze dziecko już sie z psem przywitało a teraz piesek musi zwalić kupala :diabloti:
  22. jedno co powiem rewelacyjne foty :razz: szczególnie zbożowe ... i czytam dalej z zaciekawieniem...
  23. Patka

    zakoceni.pl

    Beata ale Dymek ma kryzę Walery w tym roku jest niemal łysy :p
  24. [QUOTE]Co innego trzymać psa na łańcuchu i fundować mu takie życie jakie ma większość psów na wsi, a co innego trzymać psa na łańcuchu i z nim pracować.[/QUOTE] dokładnie :cool3: [QUOTE] Ciekawe kiedy moi sąsiedzi zadzwonią na policje że organizuje walki psów :evil_lol: bo takie odgłosy wydobywają się zza płota , psy się tylko bawią.:cool1: w przeciąganie ,a hałas jak by sie zagryzały :cool1: [/QUOTE] Ty uważaj lepiej potworze :evil_lol:
  25. SETKA NIE DOBRY MAZ NIE WIECIE CO TARCICE NIE mówię O WYSTAWIE :cool3: Lothia JA JEJ skontroluję :diabloti: zadzwoń najlepiej do oddziału ja wiem ze muszę mieć aktualną "wściekliznę" wbita do książeczki ... o niczym innym nam nie mówiono ...
×
×
  • Create New...