Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. super fotki będzie tylko lepiej :cool3: czekam z niecierpliwością na nowe relacje z toru
  2. ona jest fajna bo każda "dziurka"ma dodatkowy krzyżyk wycięty i ładnie zbiera włos pod każdym kontem :razz: trzeba tylko powoli wprowadzać czesanie pod włos najbardziej skuteczne ale chyba mało przyjemne ...
  3. fiu fiu i jaka fota fachowa :cool3: super :loveu:
  4. Lilith korzystała z nr 1 (sporo psów jej używa u nas) ale powiem ze najlepsza była moja dłoń i masaże zgodnie z kierunkiem włosa :razz:
  5. Patka

    Lordette

    [QUOTE] moze zajedziemy do Torunia popstrykac Was z tylu[/QUOTE] oj nie :cool1: jeszcze nie będę miała tali ;) zapewne :evil_lol: [QUOTE]hmmm, to ja nawet bez Lindy przyjade, w koncu jej wystawy juz nie beda dotyczyc[/QUOTE] a weź tego pięknego śledzia może Rudolfinie wstyd sie zrobi ze nie ma tali ... :evil_lol:
  6. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    piękna córunia :loveu:
  7. Patka

    Lordette

    przybędziecie to mam nadzieje ze sie dzidzia sama przedstawi :lol:
  8. Patka

    zakoceni.pl

    dubel :) [URL="http://imageshack.us"] [/URL]
  9. Patka

    zakoceni.pl

    Luna odpoczywa niemal 11 latek zobowiązuje :razz: [URL="http://img230.imageshack.us/my.php?image=avidw7.jpg"][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8404/avidw7.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  10. boski boski :loveu: [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/35/d4ff70ced1eda988.jpg[/IMG][/URL][/B][/I][/FONT][/COLOR]
  11. Patka

    Lordette

    brak lokaty też :evil_lol: no to ciekawie sie zapowiada teraz trzymajcie kciuki za narodziny sensownie przed lub po wystawie żeby nie zapeszyć :cool3:
  12. Patka

    Lordette

    a do Nas wpadacie :razz: o lokatę nie musicie sie martwic ostatnie miejsce grzeja dl a Rudofliny :evil_lol: a serio gratulacje :multi:
  13. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    poczekaj jeszcze mu może wyrośnie :lol: albo lepiej karpia na gwiazdkę dostanie :evil_lol:
  14. jeździliśmy psem :) pierwsze lata ... najpierw do gdańska pociąg potem kolejka do Wejherowa i autobus do Białej fakt skomplikowane :cool1:
  15. czyli pozostaje kapok :razz:
  16. Colon + kefirek :razz:
  17. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=668"]PALATINA[/URL] ja nieustannie polecam Białogórę cały topic jest z masa pięknych fot :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10131&page=31&highlight=bia%C5%82og%C3%B3ra[/url] psy mile widziane w 99% miejsc :razz: na plaży również nie tylko małe ale i wielkie :) pól namiotowych sporo a także można rozbić sie u "gospodarza" oraz wynająć przyczepę campingową typ holenderski większy komfort za niewielkie pieniądze :)
  18. czy ja wiem na taśmie treningowej chyba nie jeśli kontrolujesz jej naprężenie ...
  19. Ver myślę, ze na długiej lice można pozwolić żeby suczka sił nie przeliczyła swoich :cool3: ale ten czas leci
  20. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    oj ależ musiała byc słodka :loveu: jako szarpik nadrobi po upałach Rudolfina nie ma konkurencji ale też od miski nie odchodzi :evil_lol: nawet w upały
  21. [QUOTE]Ale ja od tych bezproblemowych mastektomii[/QUOTE] i tak powinno być :cool3: jak rana sucha nie przemywać ale oglądać :razz: niech nie wskakuje my rozebraliśmy rame od łózka dla bezpieczeństwa albo zrób jej podnóżek bo na 100% będzie chciała wskoczyć a to może być niebezpieczne!!
  22. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    o gips na łapki żeby sie nie ruszały za szybko :evil_lol:
  23. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    za przekarmiane też do TOZu :evil_lol: ;) [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/1578/1008587tk8.jpg[/IMG] fajoskie foty :loveu: mnie sie z piłką ciężko schylić na wysokość Rudolfiny :p
  24. no jak ładnie oby tak dalej Ver a Ty teraz juz znawca jak ja :)
  25. no w końcu :razz: [IMG]http://images27.fotosik.pl/29/70303dcd1afd0102.jpg[/IMG] mniam :)
×
×
  • Create New...