[QUOTE] moze zajedziemy do Torunia popstrykac Was z tylu[/QUOTE] oj nie :cool1: jeszcze nie będę miała tali ;) zapewne :evil_lol:
[QUOTE]hmmm, to ja nawet bez Lindy przyjade, w koncu jej wystawy juz nie beda dotyczyc[/QUOTE] a weź tego pięknego śledzia może Rudolfinie wstyd sie zrobi ze nie ma tali ... :evil_lol: