-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
oj to narkozy przykro mi raczej nie uda sie jej podac :(
-
Największy i najcięższy pod wzg.wagi staffik w poland
Patka replied to staffior9's topic in Staffordshire Bull Terrier
[QUOTE]To uważaj, bo jej babka Genesis tyja tak jak jej pańcia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: od samego powietrza :eviltong: [/QUOTE] tak właśnie podejrzewałam ... ja ma teraz mega brzucha i chyba Rudolinie imponuję :lol: co do kociego żarcia Rudolfina zjada swoje i robi inspekcję kocich misek :evil_lol: -
Największy i najcięższy pod wzg.wagi staffik w poland
Patka replied to staffior9's topic in Staffordshire Bull Terrier
porterin ma nadzieję że to tylko tak na chwilę i nic złego sie nie dzieje moje koty też ostatnio bardzo schudły ... Rudolfina ma 36 cm w kłębie i waży 16,400 ale myślę, ze to też wielka kwestia budowy ... tylko ja obawiam się, że zatracę ostrość widzenia i nagle będzie mega klopsem przy jej żarłoczności ... -
Największy i najcięższy pod wzg.wagi staffik w poland
Patka replied to staffior9's topic in Staffordshire Bull Terrier
znalazłam ten piękny temat szukając info o wadze staffików wydaje mi sie że te dane podane w obiegowym wzorcu są ociupinkę zaniżone ... dlaczego bo chyba bym Rudolfinę musiała karmić kocia sierścią a ona po ostatnim "obcięciu" michy zamieszkała praktycznie w kuchni ... poza tym cały czas wydaje mi sie za gruba (szczególnie w obliczu ostatniego tematu na forum ...) :p dobrze ludzie powiedzcie jak zrobić dobrze i nie grubo ... kiedy maluch nie ma jeszcze roku i wysiłkowe treningi nie wskazane ... -
zerknij tu operowane były starsze psy mają się super :) dobry wet i jeśli suczka ma kondycje wszystko może sie udac ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73860[/url]
-
oj gwiazdy ... juz podczas cieczki może nastąpić powiększenie gruczołów mlekowych ... Saskja każdy pies jest inny objawy(ich siła) sa także często sprzężone z rasą i trzeba zapobiegać a nie patrzec czy ciaża urojona przyjdzie czy nie ... póki nie ma mleka zmniejszamy dawki energetyczne pożywienia zwiększamy ruch i obserwujemy ... (to jak najbardziej dobre rady i sprawdzone ) jesli juz dojdziemy do granicy i pojawi sie mleko są preparaty typu galastop które pięknie radzą sobie z przypadłościami ciąży urojonej ... [url]http://www.lomza.com/veta/prod01651163.htm[/url] pauliszka lepiej przeczekać silne ukrwienie gruczołów może wywołać krwotok jednak jeśli są wskazania to można to zrobić z tym, że wet musi mieć spore umiejętności i zaplecze medyczne ... poczekaj 2 mieszki wycisz sukę i marsz do weta - powodzenia :multi:
-
Giovani same dobre ... przechodzimy na dietę patykową, bo Rudex grubawy jest :evil_lol: Lambi dziękujemy :razz: ostatnia "miłośnicza" :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3786/obraz027mc9.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]Porterin oj tak ;) kochamy Rudolfinę za te oczy, Lilith też miała takie piękne okrągłe tylko brązowe sporo osób mówi widząc Rudolfinę a znały Lill, że to przeciwieństwa, a oczy mają podobne :razz: ciotka Lilith jej chyba pilnuje :)[/SIZE]
-
[CENTER][FONT=Arial Narrow][SIZE=7][COLOR=Purple][B]:multi:wielgaśne gratulacje[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi: [/CENTER]
-
oj juz sobie nie słodźcie, bo urodzę przed komputerem :evil_lol:
-
jest to niemal niemożliwe złapać porządnie w kiepskim obiektywie Rudolfiny mimo godzinnego spaceru i masy fotek ... moje ulubione :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/1602/dep1qz1.jpg[/IMG][/URL] już mnie cała złapiesz :diabloti: na fotce nie doczekanie ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8783/obraz027cg8.jpg[/IMG][/URL]
-
elegancko sie prezentuje no Giovani chyba pobierzemy lekcje wystawiania u Ciebie :cool3:
-
a to nasz szczeniaczek nie szczeniaczek a zaraz młodzież :razz: lecę ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/8585/73935671qa1.jpg[/IMG][/URL] nikt mnie nie znajdzie ... z ukochanym patyczkiem ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9281/dep1vc6.jpg[/IMG][/URL]
-
No piękny opis oby Rudolfina kiedyś sie takiego doczekała :cool3: gratulacje!!
-
Oj Alu Alu ja imprezuje nadal tylko mentalnie za to mały człowiek robi sobie w mnie dyskotekę ... :p
- 78403 replies
-
[QUOTE] aha?tzn jejchodziło o to, że jest bezpłodny.[/QUOTE] jesli jest jednostronny niekoniecznie znam psy z wnętrostwem jednostronnym które miały potomstwo mimo uznania ich za bezpłodne ...:shake: kastrować! szybko potem są czeste problemy zdrowotne poważne ...
-
zatem powodzenia :razz:
-
Axusia witaj! hodowla to trudna sprawa ;) a Ty nie potrafisz w skarbnicy wiedzy znaleźć prostych rzeczy ... nie pisze tego bynajmniej złośliwie zajeło mi to 5 min ... ceny w rożnych oddziałach trochę sie różnią ... np tu masz: [url]http://www.olsztyn.zkwp.pl/hodowlane.html[/url] a dokładniej jakbyś nie mogła jeszcze znaleźć ... [QUOTE][SIZE=1][COLOR=#005633][B]Dokumentacja hodowlana miotów[/B] a/ KARTA KRYCIA - właściciel suki hodowlanej (spełniającej wymogi regulaminu hodowlanego, co zostało potwierdzone odpowiednią adnotacją w rodowodzie suki) w przypadku zamierzonego krycia suki zobowiązany jest do wykupienia w Biurze Oddziału KARTY KRYCIA. Po wypełnieniu dwóch odcinków karty krycia, jeden otrzymuje właściciel psa, zaś drugi właściciel suki składa w Biurze Oddziału. Cena karty krycia wynosi 25 zł. b/ KARTA MIOTU - po urodzeniu się szczeniąt hodowca zobowiązany jest wykupić KARTĘ MIOTU, którą po wypełnieniu należy złożyć w Biurze Oddziału w terminie min. 2 tygodni przed planowanym przeglądem miotu. Obowiązuje zasada, że nazwy psów/suk w danym miocie rozpoczynają się na tę samą, dowolną literę alfabetu. Cena karty miotu wynosi 19 zł. [B]Przeglądy miotów (szczeniąt) [/B] Do przeprowadzenia przeglądu miotu (szczeniąt) upoważnieni są Kierownicy Sekcji danej rasy lub osoby wyznaczone przez Przewodniczącego Oddziałowej Komisji Hodowlanej. Przegląd wykonuje się w 7 tygodniu życia szczeniąt, w siedzibie Związku lub (w wyjątkowych przypadkach) w domu hodowcy. Termin i miejsce przeglądu muszą być wcześniej ustalone z Kierownikiem Sekcji lub Kierownikiem Biura. Przeprowadzenie przeglądu miotu oraz wykonanie tatuaży jest warunkiem koniecznym do otrzymania metryk dla szczeniąt. Koszt przeglądu szczenięcia wynosi 5 zł, koszt tatuażu - 5 zł, metryki 22 zł.[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] lub taki cytacik ... [QUOTE][SIZE=2]karta miotu 19,-[/SIZE] [SIZE=2]metryka 22,-* ilość szczeniąt[/SIZE] [SIZE=2]karta kopulacji 15,-[/SIZE] [SIZE=2]składka członkowska 44,- raz na rok[/SIZE] [SIZE=2]przydomek hodowlany 30,- raz na całe życie[/SIZE] [SIZE=2]pozostałe koszty w tym przegląd i tatuaże 10,-[/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][FONT=Tahoma]Więc co to są za koszty w stosunku do utrzymania szczeniaka, czyli wyżywienia, witamin, szczepionek czy utrzymania czystości ??? Nie wspominając już o kryciu dobrym psem za min 1000,- czy wyjazdach na wystawy.[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Tahoma]Takie tłumaczenie, ze psiaki nie maja metrk jest BZDURĄ!!! i proszę tego nie słuchać bo jest to w tym momencie conajmniej podejrzane.[/FONT][/SIZE] [B][SIZE=2]OPŁATY ZA DRUKI: (uchwała Plenum Zarządu Głównego ZKwP z dnia 28.10.2001 r.)[/SIZE][/B] [RIGHT][/RIGHT] [RIGHT][I][B]Zarząd Główny[/B][/I][/RIGHT] [RIGHT][I][B]Oddział[/B][/I][/RIGHT] rodowód krajowy [RIGHT]36 zł[/RIGHT] [RIGHT]21 zł[/RIGHT] [RIGHT]15 zł[/RIGHT] nostryfikacja [RIGHT]36 zł[/RIGHT] [RIGHT]21 zł[/RIGHT] [RIGHT]15 zł[/RIGHT] rodowód eksportowy [RIGHT]60 zł[/RIGHT] [RIGHT]35 zł[/RIGHT] [RIGHT]25 zł[/RIGHT] księga wstępna [RIGHT]20 zł[/RIGHT] [RIGHT]10 zł[/RIGHT] [RIGHT]10 zł[/RIGHT] metryka [RIGHT]22 zł[/RIGHT] [RIGHT]11 zł[/RIGHT] [RIGHT]11 zł[/RIGHT] karta miotu [RIGHT]19 zł[/RIGHT] [RIGHT]9 zł[/RIGHT] [RIGHT]10 zł[/RIGHT] karta kopulacji [RIGHT]25 zł[/RIGHT] [RIGHT]10 zł[/RIGHT] [RIGHT]15 zł[/RIGHT] przydomek hodowlany [RIGHT]30 zł[/RIGHT] [RIGHT]18 zł[/RIGHT] [RIGHT]12 zł[/RIGHT] pozostałe druki (legitymacje, karty rejestracyjne) [RIGHT]4 zł[/RIGHT] [RIGHT] [/RIGHT] [RIGHT] [/RIGHT] druki G.K.S.R [RIGHT]2 zł[/RIGHT] [RIGHT] [/RIGHT] [RIGHT] [/RIGHT] [B]składka członkowska[/B] [RIGHT][B]44 zł[/B][/RIGHT] [RIGHT][B]22 zł[/B][/RIGHT] [RIGHT][B]22 zł[/B][/RIGHT] [/QUOTE]
-
a gdzie Zośka z Panem sie "szlaja" pewno znów po wystawach jakiś ;) [QUOTE][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]pomysł wart rozpatrzenia ...bo i Pola już będzie pewni deptać za Rudolfinką[/B][/I][/FONT][/COLOR][/QUOTE] zapraszamy zapraszamy :multi:
-
My też sie straszliwie cieszymy :multi: i w swoim czasie Kasiu też Cię pomęczymy jesli pozwolisz :) o tzw "co i jak" na razie też mamy inne na głowie :cool3:
-
ooo to tak jak u nas między Luną a Walerym :evil_lol:
-
z tego Co wiem ślicznemu czarnuszkowi paskudne wystawy nie grożą :razz: [QUOTE]bo do głowy można dostać z tymi czarnymi igiełkami[/QUOTE] lepsze pod włos niż śmierć za igiełki :evil_lol: trzymam kciuki za skuteczność Paulinko w okresie linienia możecie mu podać np tran, siemię lniane i "jakiś" preparat ... polecam tani i dobry :razz: [url]http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=1958[/url]
-
[QUOTE]Ja to się wcześniej czy później udławię ze śmiechu od tej dogomanii :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] chyba całkiem fajna śmierć :evil_lol: na pewno byłabyś zapamiętana :lol:
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
Verka jest śliczniusi :loveu: jak tam panny juz macie względny spokój ducha :)