Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. dotrzymasz dotrzymasz będzie dobrze :cool3:
  2. Patka

    zakoceni.pl

    ja co jakis czas faszeruję Piotra i siebie echinacą (krople) i chyba nam pomaga :cool3: ale na każdego działa co innego ... ostatnio zainwestowaliśmy w sprzęt kupiliśmy super odkurzacz z filtrami itp specjalnie dla alergików oraz nawilżacz powietrza od razu tez oczyszcza powietrze i jest lepiej :)
  3. ale super Panny masz Lambi :razz: (aparat chyba też niczego sobie ;)) co za mina :loveu: [IMG]http://dag.dagmonia.com/linda/lipiec2007/DSCN1514.JPG[/IMG]
  4. porterin i jak tu napisać, że to nie są święte słowa :evil_lol: amen ;) o.omega przykro mi :( ale jak widzisz będziesz miał "nauczkę" (b.przykrą wiem) żeby nie zaczynać swojej "kariery" gdziekolwiek od, że tak to ujmę wtykania dodatkowego kija w mrowisko ... ja udzielam się na forum długo, ale na takie "polemiki" nigdy (nawet gdybym miała wielką wiedzę) bym sie nie odważyła ... tego udzielanie na forum mnie już nauczyło ... Ciebie też powinno jeśli [QUOTE] Byłem czytelnikiem dogomanii juz od bardzo dawna[/QUOTE] i właśnie nie warto "psuć sobie krwi" także ze względu na zdrowie ... :evil_lol: którego - wspaniałego (zdrowia) każdemu z forumowiczów szczerze życzę ...
  5. Patka

    zakoceni.pl

    Nie nie wyprowadzał sie bo on także miał na kurz - kurka może jakiś inny ten biorezonans ja w niego nie wierzyłam ale pomógł ... :razz: na jakis czas ... opowiadałam wczoraj mężowi o WAS i też mówi ze może (liczy) sie synowi poprawić na nowym miejscu ...trzymamy kciuki a Piotr mój mąż ma do tego silniejszą alergię skórną + zapalenie skóry :shake: długie tematy jak sama wiesz ...
  6. [QUOTE] Albercik z pluszakiem :loveu: [IMG]http://i202.photobucket.com/albums/aa179/port-erin/albercik.jpg[/IMG][/QUOTE] tylko kto tu pluszak :evil_lol:
  7. Patka

    zakoceni.pl

    [QUOTE]A ja, jak zostanę postawiona pod ścianą i będę miała do wyboru zdrowie dziecka czy koty, to niestety dziecko w tej nierównej walce wygra. Trudno, możecie o mnie nawet zmienić zdanie, zmieszać z błotem i "wieszać psy", jak to na MIAU bywa nagminne...[/QUOTE] ja nie powieszę bo widzę, że próbujecie wszystkiego na mojego męża podziałał biorezonans odczulający ... też walczymy ... w domku jednorodzinnym może stan Twojego synka ulec zmianie nam po przeprowadzce i remoncie też sie poprawiło :razz:
  8. [QUOTE]Nonono,działeczka wygląda całkiem, całkiem...[/QUOTE] jak dla mnie bardzo całkiem całkiem :razz:
  9. u nas juz znów gorąco Alu jeszcze sie trzymamy a juz 36 na liczniku :)
  10. następna hipnotyzerka jak Ty je tak poustawiałaś, a raczej na co :razz: [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4662/hpim0444rv0.jpg[/IMG]
  11. uff a ja sie bałam ze Rudolfina będzie tucznym prosiakiem jak dobije 18 na razie walczymy by nie przeskoczyć 16 kg:razz: nie mogę sie napatrzeć [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7605/150045hj5.jpg[/IMG]
  12. dotychczas wkładałam wszystkich bo WSZYSCY i mali i duzi byli mili i uczynni :) (jeny jak to brzmi ;)) chyba muszę porobić osobne woreczki :evil_lol: Wera dla Ciebie "mieszany", bo masz również asta ... ;)
  13. oj tam ja bym sie z fotek psa nie odważyła oceniać ... kurka a zawsze tak mi się atmosfera u stafikarzy podobała :shake:
  14. AMFI normalnie boskie :multi:
  15. Patka

    Lordette

    o matko ale wny dostałeś to chyba sposób wyładowania po tej wystawie ...
  16. Patka

    Lordette

    dlaczego ty jej karpia do grzbietu przywiązałeś hę??
  17. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    normalnie porno i duszno :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/681/pozycja1nu7.jpg[/IMG][/URL]
  18. fiu fiu to jest życie trzymam zatem kciuki :razz:
  19. wiecie przygotowałam ja tak ze stoi ładnie nie rusza sie nawet więcej pół minuty :razz: teraz męczę męża by nauczył ja ładnie truchtać przy nodze bo brzuch już mi nie pozwala :cool3: oj tam z tym rodzeniem wole sie psem przejmować mniejszy stres ... Ewciu wszystko Ci opowiem ;) porterin dzieki tylko żeby pokazać trzeba umieć pokazać ;) :evil_lol: ale pewnie tak sie ułoży, że maż będzie pokazywał ;)
  20. dziewczyny i jak ja laik debiutant mam swoja kluskę wystawić ... normalnie miałam juz i tak stracha i tremę, a przez was jeszcze urodzę za szybko :evil_lol: strumyk daj proszę ten spis :p a napiszcie mi na priva o tym panu co w Toruniu będzie mi głąba oceniał dobijcie mnie :evil_lol:
  21. ma dobre oko ten Twój chłop uważaj, bo sędzina zajrzy i znów Ci sie dostanie :evil_lol:
  22. [QUOTE]obrastaja na swiateczna szynke[/QUOTE] ooo to nasza tłustawa Rudolfina by sie spisała :evil_lol: ale Pani faktycznie oceniała ostro jak patrzę na wyniki :p naprawdę trzymałam nawet 4 piąstkami :razz:
  23. decydujcie sie szybko jak tylko będzie chłodniejszy dzień i radze robic zabieg wieczorem ... trzymam kciuki
×
×
  • Create New...