Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    Mnie to wygląda na scene zły glina i dobry glina a zbój za oknem :wink: :D Oboje patrzą z zaintersowaniem :D fajowa fotka pozdro
  2. Juz wiem w zółtym mieszkała moja koleżanka a ta wieża to kościoła :D super a my mieszkamy koło "sołtysowej" wiesz gdzie jest ośrodek Torpo :D to tam zaraz obok :D super fotki tata ma zacięcie grzybiarskie jak mój narzeczony - dogadaliby sie :wink: pozdro
  3. POGRABIĆ :wink: :D
  4. No widzisz Basenji chociaz orginalna jestem i dowcipna (bo to miał byc zabawne) :wink: zawsze możemy pogabic razem (bez Twoich ulubionych podtekstów) :wink: :D pozdro
  5. To drugie wejscie idzie się nim dardzo długo i fakt tam sa łąki :D Znajdziemy się nie martw się :wink: kto by pomyslała że zdjęcia palików na coś sie przydadzą :wink: ładne te zejscia-wejscia ma Białogóra nieprawdaż :D :wink:
  6. To teraz moja kolej to jedno z zejść na plaże :D (leśnych) Stadnina jest super :D Tylko żeby w Tym roku pogoda dopisała na tym zdjeciu zachmurzoone niebo ... ale cieplutko było :D [img]http://img46.exs.cx/img46/2416/img08319cr.jpg[/img] a oto drugie wejscie - wyjscie na piekna plaże z Lilith w tle ... (koniki tędy chodzą :D ) [img]http://img131.exs.cx/img131/1107/im0015326md.jpg[/img]
  7. Patka

    zakoceni.pl

    No dobra Aga niech będa skosne lepiej brzmi :wink: Piekny jest maluszek A Dymek coraz bardziej puchaty puchatek :wink: super fotki Beata
  8. Walery najczęsciej spi nieprzyzwoicie rozciągnięty chyba mu najczęsciej gorąco, Lunie nigdy nie jest dośc gorąco ... [img]http://img123.exs.cx/img123/9089/img18079ej.jpg[/img] to wersja zgaście to światło :wink: Basenji alez grab sobie grab mój drogi "anonimowy kociholiku" :wink:
  9. Oj Basenji grabisz sobie ... znów cisnienie niebezpiecznie spadło, ale wiesz że mnie to nie rusza, ale są inne .... :wink: z dedykacją (tam Luna spała na wiklinowym fotelu) to własciwsze miejsce dla kota ramiona Pana :wink: [img]http://img105.exs.cx/img105/4360/img19907un.jpg[/img]
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Beata nie tylko pilota i telefon rządzi podwójnie :wink: Maleństw na tej fiotce ma zezola jak się przyjrzec boski jest nie ma co :D Jak tam moja ulubiona Mevka :wink:
  11. :beerchug: zapraszamy
  12. dbsst mamy przyjaciół w wawie :D Może kiedys my także zapraszamy do Torunia :D pozdrawiam Szpile od Lilith - tak wogóle to ma dziewczyna Świetne imię :D
  13. dbsst wiem, wiem Bokserki są bardzo zazdrosne :D Ale niech Cola się wypowie Joker lubi żółte, moze się skusi ;) Pozdrawiam Lilith ma mało kumpli AST :D
  14. dbsst no wiesz nie podzielicie się :wink: Takkkiii chłopak starczy dla dwóch dziewczyn :wink: pozdro
  15. Proszę bardzo brązowy nochal raz :D :wink: Cola twoje chlopaki są super nie pokazuje Lilith zdjęć Jokera, bo mi dziewczyna głowe straci :wink: dla przystojniaka A jak oni się ze sobą dogadują, jaka między nimi różnica wieku? ciekawam :D [img]http://img56.exs.cx/img56/832/1020300img7rj.jpg[/img]
  16. Patka

    zakoceni.pl

    cola on Piekny będzie mnie także podobaja sie te stardoawne persy :D Przestawi sie za parę miesięcy na zycie dzienne (w nocy się sypia) jak jest z tych ciekawskich to za kilka dni zacznie się wielka integracja pełną gebą :wink: ucałuj Pięknisia :D uroczy chłopak
  17. Monika nie podejrzewam Cię broń boziu droga o jakieś schorzenie lub uuposledzenie, cyt. "aż taka głupia", ale wiesz taka skaza zawodowa lubie wszystko do końca i przejrzyście wyjaśniać :wink: pozdro gorące na zgodę Luna w pełnej krasie :wink: :D [img]http://img100.exs.cx/img100/8234/im0002594ni.jpg[/img]
  18. Patka

    zakoceni.pl

    Cola cudeńko :D maly brojarz :D A jej mamusia to chyba mezalians popełniła? dobrze widzę :wink: a jakie mała ma futerko z fotek widac trosze dłuższe niż dachówka :D Piękna :D istotka a to panna czy paniczyk :wink: super fota w spodniach a napisz jak idze integracja z psicą :D pozdro
  19. Metalowe kagańce dla mnie fe - więcej krzywdy mogą zrobic niz pożytku :D ale to fakt liczy się refleks :D każdy ma jakiegos wroga czy to pies czy człowiek taki Świat :wink:
  20. Wind - Swietna fotka i niezwykle urocza modelka :D Ka-Vanga no w końcu wiem z kim rozmawiam :D piękny ten Twoj czarny potwór :wink: czy Twoje maskotki olbrzymy także tak duzo szczekaja jak mini?? z ciekawości pytam? :D
  21. Marycha idz do chaszczakowni :D ja się nie wypowiadam w kwestii oddania domowemu ognisku - powiem tyle pomysl o Akicie - zamiast tych dwóch wystarczy ona jedna. :D ale ja nic nie mówię :wink:
  22. anabelka na któryms z topiców jest język Lilit w całej okazałości :D jak obliże to oj :D Lilith tez ma swoich psich przyjaciół i ludzkich również pakuje sie na kolana (i patrzy przy tym na mnie tym wzrokiem no pozwól) generalnie lubi się ze wszystkimi psami pozytywnie nastwionymi :D zawsze to podkreślam :D choc czasem jak się pierwszy raz bawi to ludzie sa przerażeni, bo wydaje mase warków, bulgotów i wszyscy myślą, że zaraz połkie ich pupila, ale szybko się przyzwyczajaja do jej stylu zabawy (psom to nie przeszkadza:))) gorące pozdrowienie
  23. a próbowaliście kropli żołądkowych moje koty mają bzika :D Lizać lizać gryźć .... :wink: kocimietka na nie nie działa :D Luna drapie kosz na bieliznę z płótna - moze byc uszyje nowy, kiedyś mielismy stare drzwi obite skajem i były do gabki wydrapane :wink: Waler teraz niestey moje wiklinowe mebelki na przedpkoju załatwia systematycznie ale kanapy i fotele maja spokój ufff. Obcinam pazurki - skuteczne (cążkami dla ludzi świetnie dział i nie zrobisz krzywdy - załatwiam wszystkie koty znajomych) Monika 2 rude czyli Luna i Lilit i jedno szare (genneralnie kilka odcieni) Waler :wink: pozdrawiam wiecie moja koleżanka miała takia sytuację sterylizowana kotka(4 pietro) + kastrowany kocur(pion obok) = wielka miłość miałeczeli do siebie mruczeli robili "ky ky" (wasze koty tez wydaja taki dzwięk moja Luna do ptaszków) widzicie jak sie chce to wszystko mozna :) :wink:
  24. Lazy czasem mi trochę wstyd że takie półmózgi trzyamja jakiekolwiek psy a co dopiero ast - TO SA NAPRAWDĘ CUDOWNE PSY W ODPOWIEDNICH RĘKACH. Wspólczuje :( i jak wyzej głupota ludzka nie zna granic :-?
  25. Lilit - h jest głuche :D :wink: Mówimy na nia Lila, Lilka, lida jak kto woli a najczęsciej żółta krówka :wink: pozdro
×
×
  • Create New...