-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Ach ... co tu pisać ... uwielbia wszystko co czarne - tak że nie mam czarnych ubrań i nauczyła nas nie kłaść nic na fotele, bo na 100% się na to położy i zostawi podpis z rudych siersciuchów w dużej ilości... Petra - dziękuję :) [img]http://img166.exs.cx/img166/6645/1020260img4rz.jpg[/img]
-
Zakochałam się w Łatce :iloveyou: Daj im troszkę czasu ... jednak moja kocica (patrz wyżej) nie zakceptowała psa do końca mieszkają razem, ale sie mijają dla Luny psy są fuj i Lilith to szanuje :D pozdrowionka
-
A to moja Gwiazda, która zawzięcie utrudnia mi pisanie :D i całkowicie nie szanuje klawiatury :wink: Fotka z dedykacją dla souris :) [img]http://img189.exs.cx/img189/6834/3001050237cl.jpg[/img]
-
Daga kochana Toruń jest jednak bardzo mały :D Twoja kuzynka jest pierwszą mamą suni Matagiego i suni z rodziny mojego narzeczonego :D MATAGI no coś Ty nie ma sprawy az mi głupio :oops: cieszę się że masz rozrywki :D pozdro gorące :D
-
szaraduszka boska fotka nie dziwie się że Mój Pies się na nie połasił swego czasu dziewczyny mnie namawiały na wysłanie tej fotki co mam w emblemacie ale nie wiedziłam jak się za to zabrać :o pozdrawiam :D
-
Basenji toc z tego się robi film o zbarwieniu erotycznym :oops: :wink: :D Niezły serialik.... :D
-
Basenji, mój jedyny i niepowtarzalny :wink: :D filozofie psiego świata :D Matko nigdy nie wierzyłam, że to powiem (i lepiej sobie przekopiuj i zachowaj na czarna godzinę :wink: ) zgadzam się z Tobą w pełni .... :wink: :D Tylko nie zemdlej przy Twoich klopotach z cisnieniem nie chcę Cię miec na sumieniu.... :D (chi chi) opozdrowienoia dla fanklubu .... :D :wink:
-
KaRa TC zerknij 2-3 strony dalej tam w moich postach jest fota a nawet 2 Akity białej :D Po prostu tutaj faworyty to żółte kurczaki :D :wink: pozdro są tez pręgowane :D ale bardzo rzadko je widuje a bardzo mi się podobają :D
-
Matagi i jak Yabu znalazłam jeszcze jedna fotke ale bez odzewu ... :wink: :D pozdrowionka dla miłosników akit P.S Daga a co Ty tu robisz?? :wink:
-
Dbsst to ja tez czekam ... mnie jst więcej niz Ciebie :D gorące pozdro .... coś wygrzebię dla Ciebie :D :wink:
-
Cruk nic dodac nic ująć!!! Cudo!!!Takie życie, ale można to własnie uznac za zalety w takiej i innych sytuacjach ;) Usmiałam się do łez!!! Gienia jest boska Lilith zaliczyła ugryzienie przez 2 latka mleczakami z całej siły w ogon i jeszcze go oblizała, bo był w czekoladzie :D Milośc tak szybko nie umiera :D pozdrawiam gorąco powiększona rodzinke :D
-
zgadzam się z Wami chyba na pierwszego psiaka lepiej od AST nadaje się staffik :D staffka jak zawsze o czasie :D :wink: pozdro
-
Dbssst :popcorn: Ty z ta skromnoscia nie przesadzaj !!! ;) Pasavera :D :D Alina w końcu urocza pani bardzo mi miło :D pozdro czekam na więcej fotek :D
-
Naet z daleka na fotce widać ze koty są zdegustowane nowym przybyszem :D Piękna foksinka :D Koty cudne ale to oczywiste :D czekam na rozwoj wydarzen z integracji :D pozdrówko
-
Basenji dokuczać Nam-kobitkom, aż tak dobrze to chyba nie jest to lekkie bzyczenie komara za uchem :wink: :D Dziewczyny ale miło mieć takiego migdalka Basenjego :wink: :D zawsze ciekawiej a tak to tylko miłość i komplementy :wink: :D fuj fuj :D pozdrowionka :D
-
jedno słowo cudne !!!!!!!!!!!!!!!!! :D żadnego przesytu :D pozdrowionka
-
Uff juz jestem - komputerek był chory... może dlatego tak ładnie wyglądała, że nie "rzygałam" i pół nocy spędziła w kuchni przy garach (prywatka domowa musiałam gosci zadowolić ) :D :wink: Ale jakos tak wyszło aparat laskawy, a Ty Dbsst niegorzej mhy super fotka, a "dziarka" ekstra :D uwielbiam takie dynamiczne fotki !!! Wojtek ja skromna nie jestem, ale bogini zadna ze mnie i prawie się nie maluję ... Adda Ty urocza panno mnie nie pogrążaj :D gdybym byla chłopcem ... :wink: :D Pasawera sliczny usmiech masz dziewczyno w Białej napewno poznam zaraz po nim :) Dzis dzień kompelementów !!! szczerych :) pozdrawiam wszystkich niedowiarków :wink:
-
czy już mam siębać dziewczyny :D :wink:
-
Agga syberyjczyki dojrzewaja do ok 3 roku życia więc Dymus ma jeszcze czas i Beata tez :D :wink: pozdro dziewczyny
-
Beata. My to wiemy, ale chyba Basenji chyba ma jakies niespełnione marzenia .... :oops: pozdro
-
:laola: jak zawsze pozdro :D
-
A ja myslała, że Ty juz namówiona tylko czekasz na własciwa porę :D pozdrówka :D Waler jest cudowny :wink:
-
Urocze oczęta ma mój futrzak :D a Ty tutaj .... :wink: pozdrowionka, a rewanrz z twojej strony :D
-
Patrzę na to Poterowe kociatko i nie moge sie napatrzec a to Waler dla przyponienia jak miał jakis niecały rok :D dbsst to Ty blisko będziesz .... :D może inas odwiedzisz ... [img]http://img182.exs.cx/img182/793/im0002125rv.jpg[/img]