Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Monkia masz sto procent racji ja też juz iwem ze nie mogę mieć małego psiaka :D a do tego Walery dzielnie go zastepuje także fizjonomia 8 kg :wink: i własnie hierarchia - ale ostatnio mi się kot rozpuścił :wink: Beata w końcu tak dlugo czekałam .... jaki on się robi poważny :wink: :D Dudny Dymus wycalować :D
  2. No widzisz mamy z Walerym urok osobisty jak sam diabli :D :wink: powoedz mu że czekamy z niecierpliwością :D
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Ło matko chcesz tego futrzaka on jest taki namiętny zamiałczałby Cię :wink: :D ale mogę Ci pozyczyc :D ale nie wiem co na to Twój TZ :P
  4. Dawaj tego Swojego TZ jak on taki pikny z chęcią pooglądam, a piłysmy tylko jogurciki dzisiaj :D :wink: kolorowych
  5. Patka

    zakoceni.pl

    Pwioem Waleremu, że ma Cię na sumieniu odelź od tego kompa, bo kawialirzy czekają ... :wink: :D
  6. No coś Ty ... ja nigdy nie kłamie najwyżej nic nie mówię !!!! :wink: Super fotka piękna dziewczyna z Ciebie !!!! Pewnikiem Szpila nauczona odpędzac kawalirów :D pozdro miłej nocki :D
  7. No w to nie wątpie :D Tylko ma nadzieję że po tatusiu owłosiona chi chi :D :wink: cudna Lala :D
  8. Agga to dla Basenjego podekjrzewam a nie dla mnie :D :wink: Fanklubica chi chi :D :wink:
  9. Dziękuję moja droga :D Luna jest uroczą modelką i fajne kolorki wyszły :D Nowy aparacik się sprawdza super :D a ja jakoś się tam przyleiłam :D :wink: pozdro czekam tik tak :wink:
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Oto komiczny Kocur ... dla Kosmicznej Dbsst :D :wink: :D [img]http://img183.exs.cx/img183/8190/im0000374sg.jpg[/img]
  11. szaraduszko no wiesz :oops: jak możesz mnie tak niecnie posądzać ... chi chi :D :wink: ja stara kociara przeciez pozdrowionka
  12. To Ty moja droga szukaj bo ja jużjestem .... :D :wink: Z moja ukochana Luną :D [img]http://img187.exs.cx/img187/4664/img08886it.jpg[/img]
  13. Patka

    zakoceni.pl

    Tak podgrzewa, że aż blaszka się wygina mkrofali :D :wink: Ledwo się miesci widac jaki jest duzy na tej fotce :D
  14. A co za szybko dla Ciebie :evilbat: :wink: super fotka jak zgrabna łapka :D
  15. Patka

    zakoceni.pl

    O tak zaraz zaprezentuję .... Pod lamką (silna) komputerową na biurku i uwielbia nam się kłaśc jak pracujemy na papiery - kartki z pod niej wyciągam i kłade na nią - niewiele jej to przeszkadza,dzięki bogu Walery się na biurko nie mieści :D :wink: za to on okupuje mikrofale udało mi sie go złapac bo wie że mu nie wolno ;) [img]http://img190.exs.cx/img190/369/3001050080nm.jpg[/img] [img]http://img145.exs.cx/img145/971/3001050148cg.jpg[/img]
  16. ... lub to może mnie panus nie wyrzuci tak szybko bo się mu żal zrobi maluśkiego pieseczka :evilbat: :D :wink: cudo zmarszczulka
  17. Bywa ... dzięki Izis za wprowadzenie w skomplikowany świat akitowych umaszczeń :D :wink: pozdrawiam gorąco :P
  18. co za mina .... boska .... Krolowa stada :D padac do łapek :D super
  19. A tak jakos z rozpędu a chwalę psicę a nie Ciebie ale kto wie :wink: :D chi chi pozdrowionka dla wszystkich cudnych weimarków :D :D :D :D
  20. To także wiem (tak samo jak u AST :D ) :wink: dobra kobieto :wink: [quote]Jak chcesz zobaczyc jak wyglada tricolor to musialabys obejrzec sprowadzona niedawno z Niemiec suke akity - to jest tricolor [/quote] to jednak ktos chce takie akiciątko do kochania :D
  21. Gosia super fotki gratuluję miss foto :D :D Urocza "stalowa" panna :wink: :D pozdrowionka
  22. ja jestem świadoma że to nie jest trikolor - dlatego był ten usmiech, ale wiesz ja kociara :D :wink: mały żarcik znam ten kolor bo w :mojej" rasie AST też się zdarza ;) ale z chęcią prawdziwy trikolor bym zobaczyła u akity (pewnie niesamowite) jesli możesz prosze o fotkę :D
  23. Patka

    zakoceni.pl

    Samba :) Luna gazetki kocha czytac swoją szanowną pupcią, ale także ulubione rekalmówki (już pisałam) Kocha polarowe rzeczy grzeją świetnie i włazić do swetrów do szafy - ja ją wtedy tak kocham :evil: :wink: pozdro
  24. Niesamowity pręgudek trikolor :D Gratuluje Izis Piękny chłopak w zimowej scenerii :D
  25. Patka

    zakoceni.pl

    szaraduszka dziękuje! znalazłam teraz pozostaje TYLKO wybór zdjęć ... :D pozdro
×
×
  • Create New...