Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. No dobra to ja pokażę co robi Kazia kotka "nadmorksa" mojej dobrej koleżanki, tylko dzieciom nie pokazywac ...(czerwone kwadracik) kotki wszakże pijają wyłącznie mleczko :wink: :D tez tak myślałam ale Kazia mnie uświadomiła - przyniosła pokazała i ... Kazia to super łowna kotka, a mysz(nie jada na codzień) pokazywała jak sie konsumuje młodemu adeptowi tej sztuki (Kazia ma lat 10) i do domu przyszedł młody kocurek, żeby jej pomóc - ale jak to kocury najczęsciej jest głupol z niego straszny :wink: :D [img]http://img195.exs.cx/img195/1682/img91946tp.jpg[/img]
  2. Patka

    zakoceni.pl

    ja na prawym udzie (dobrze że jest zima) mam piekne trzy slady pazurków - Waley postanowil zeskoczyc z moich kolan z wybiciem z tylnych łapek - bolesna ta miłaść czasami :wink: :D Oto Lusia z dzisiaj pomaga mi pisać .... [img]http://img181.exs.cx/img181/555/3001050354jj.jpg[/img]
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Bardzo mi przykro :puppydog: :cry: Niestey taki ten koci śwat :(
  4. Patka

    zakoceni.pl

    Mania jest boska - ma taką minę dajcie mi wszyscy spokój :wink: :D Boska jest z niej dama :D ja lubie duże ciałem i mam spaslaki :D pozdrowionka super fotki :D
  5. Patka

    zakoceni.pl

    Matko Linux - to olbrzym ... :) M10M - kotek jedzacy łapką jogurt jest super :lol: cudowny ciesz się, że masz małe kotki mniewj jedza mniej kłaków zostawiają mniejsze kupki robią :D :wink: pozdrowionka
  6. Patka

    "Uwaga" TVN

    :klacz: Dingo
  7. Patka

    zakoceni.pl

    :laola: boskie :D
  8. Patka

    "Uwaga" TVN

    Wogóle cały ten program to farsa, ale to w jakim lekceważącym tonie wypowiada sie na temat tego straszliwego wypadku ... :-? ohyda :evil:
  9. Patka

    zakoceni.pl

    Kotki ktos TU mówił o koteczkach :wink: :D Luna na stanowisku :D mru mru dla Was .... [img]http://img189.exs.cx/img189/7887/im0031066xj.jpg[/img]
  10. ładnie ładnie :D :D pozdrowionka
  11. Ty mała szczwana lisico ... :wink: :D to juz chyba koniec moich fotek musze TZ poprosić żeby mnie uwiecznił :D
  12. Dbsst co mało widać ... :D Co ma Ci w stroju kompielowym przedstawić ... "postać" ? :wink: Własnie takie są najlepsze nie widac tego czego ma byc nie widać... z lekka nutka tajemnicy ... :wink: A TY tik tak ??? :wink: :D
  13. :eating: dziewczyna do schrupania .... :wink: Super fotki Szpila ma ta minę wypracowaną :D No daj jeszcze troszku fotek :D nie bądź taka ... :wink: pozdro
  14. Patka

    zakoceni.pl

    :scared: Hi hi ..... ciekawe rzeczy się tu dzieja teoria spiskowa ... :D :wink:
  15. A to ja troszkę obcięta, bo fotka globalna, ale bardzo ją lubię fajne kolorki wyszły - tryb zdjęć nocnych - fajna zrecz ... ze Świeta Zmarłych :D :wink: [img]http://img54.exs.cx/img54/2093/img11948qa.jpg[/img]
  16. Beata patrząc na walera a z Dymkiem są coraz bardziej mentalnie podobni to łowców z nich byśmy nie zrobiły chyba że dogomaniackich serc :D :wink: Waler nie umie nawet ptaszjka za szybka upolować ... Luna się za niego wstydzi :oops: pozdrowionka
  17. Patka

    zakoceni.pl

    Niesamowite są te kociska piraci ... :wink: :D Tylko mnie zawsze oczy łzawią jak patrzę na koteczkę bez oczka jednego i prawie drugiego ledwo widzi - ale myślę, że mozna się przyzwyczaić, bo koty są niesamowite tu czesto przyczyną jest kocia grypa :-? pozdro
  18. A co My martwe :evilbat: czasami dla nas skus się na jeden malutki :D :wink: pozdrowionka
  19. Fakt Justa więcej usmiechu dziewczyno :wink: :D Dbst szukam Ty łasa na fotki jesteś ... :wink: :D ale widzę, że masz nowego wielbiciela (Wojtek) mnie jakoś dziewczyny wolą :D :wink: możr taki typ urody :wink: :lol: Piotr jakiś niesmiały, ale może pokryjomu .... :D szukam ....
  20. Patka

    zakoceni.pl

    Średni na pięć minut aż mu sie futro zarumieni ... ale Luna jest bardziej podatna juz jest złota i chrupiąca :wink: :D zdrówko :wink: Beata i dobrze By ci się chłopak cały czas chciał napromieniowywać ... :D pozdro
  21. Patka

    zakoceni.pl

    na razie Waler kocha mikrofalę, bo jest bardzo blisko szafki z żarełkiem i trzeba byc stale na pozycji .... :D co to za przykład dla "rozwijającego się" Dymka :wink: [img]http://img172.exs.cx/img172/8424/3001050051sp.jpg[/img]
  22. Dbst boscy jesteście :D :wink: pokrywacie się w pełni z moim wyobrażeniem o rasowych wlascicielach boksia :D Ta Szpila to ma szczęscie :D :wink: urocza pani i równie uroczy pan ;) a mój stary nie chces ie publikować ... ale może cichcem ... pozdrowionka
  23. Patka

    zakoceni.pl

    Beata jak zawsze świetne pomysły :D Oj jest tyle miejsc na którym moze siedzieć kot .... lub leżeć lub się wyciągać itd.... :wink: Uczucie ostatnio oziebło się W+L, Waler miałczy nad miską ale jestesmy jeszcze twardzi .... :wink: pozdro ale ja Dymka w fanklubie daję na mastkotkę i modela :D
  24. Boskizawodnik ... ale bzięcioła żal :cry: ale dzielny to on jest :D :wink: fotki ze zdobyczą proszę :D :wink:
  25. Patka

    zakoceni.pl

    Widze że Dymek ma coraz większe problemy ze zmieszczeniem się na monitor ... i już nbędzie tylko gorzej :D :wink: Cudny chłopak, a jak Beata Waler Ci się podoba tez jest troszku nowych fotek z dedykacja dla zauroczonej Dbssst (tak tak podebraliśmy Ci jedną fanke, ale myslę że na chwilę :wink: :D hi hi) Pozdrowionka P.s daga to Ty się szykuj bo znam koty, które nie przywiązuja się do miejsca i będziesz ostro namawiana co to za psiarz bez kota :wink: :D
×
×
  • Create New...