-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
No dobra to ja pokażę co robi Kazia kotka "nadmorksa" mojej dobrej koleżanki, tylko dzieciom nie pokazywac ...(czerwone kwadracik) kotki wszakże pijają wyłącznie mleczko :wink: :D tez tak myślałam ale Kazia mnie uświadomiła - przyniosła pokazała i ... Kazia to super łowna kotka, a mysz(nie jada na codzień) pokazywała jak sie konsumuje młodemu adeptowi tej sztuki (Kazia ma lat 10) i do domu przyszedł młody kocurek, żeby jej pomóc - ale jak to kocury najczęsciej jest głupol z niego straszny :wink: :D [img]http://img195.exs.cx/img195/1682/img91946tp.jpg[/img]
-
ja na prawym udzie (dobrze że jest zima) mam piekne trzy slady pazurków - Waley postanowil zeskoczyc z moich kolan z wybiciem z tylnych łapek - bolesna ta miłaść czasami :wink: :D Oto Lusia z dzisiaj pomaga mi pisać .... [img]http://img181.exs.cx/img181/555/3001050354jj.jpg[/img]
-
Bardzo mi przykro :puppydog: :cry: Niestey taki ten koci śwat :(
-
Mania jest boska - ma taką minę dajcie mi wszyscy spokój :wink: :D Boska jest z niej dama :D ja lubie duże ciałem i mam spaslaki :D pozdrowionka super fotki :D
-
Matko Linux - to olbrzym ... :) M10M - kotek jedzacy łapką jogurt jest super :lol: cudowny ciesz się, że masz małe kotki mniewj jedza mniej kłaków zostawiają mniejsze kupki robią :D :wink: pozdrowionka
-
Wogóle cały ten program to farsa, ale to w jakim lekceważącym tonie wypowiada sie na temat tego straszliwego wypadku ... :-? ohyda :evil:
-
Kotki ktos TU mówił o koteczkach :wink: :D Luna na stanowisku :D mru mru dla Was .... [img]http://img189.exs.cx/img189/7887/im0031066xj.jpg[/img]
-
ładnie ładnie :D :D pozdrowionka
-
Ty mała szczwana lisico ... :wink: :D to juz chyba koniec moich fotek musze TZ poprosić żeby mnie uwiecznił :D
-
Dbsst co mało widać ... :D Co ma Ci w stroju kompielowym przedstawić ... "postać" ? :wink: Własnie takie są najlepsze nie widac tego czego ma byc nie widać... z lekka nutka tajemnicy ... :wink: A TY tik tak ??? :wink: :D
-
:eating: dziewczyna do schrupania .... :wink: Super fotki Szpila ma ta minę wypracowaną :D No daj jeszcze troszku fotek :D nie bądź taka ... :wink: pozdro
-
:scared: Hi hi ..... ciekawe rzeczy się tu dzieja teoria spiskowa ... :D :wink:
-
A to ja troszkę obcięta, bo fotka globalna, ale bardzo ją lubię fajne kolorki wyszły - tryb zdjęć nocnych - fajna zrecz ... ze Świeta Zmarłych :D :wink: [img]http://img54.exs.cx/img54/2093/img11948qa.jpg[/img]
-
Beata patrząc na walera a z Dymkiem są coraz bardziej mentalnie podobni to łowców z nich byśmy nie zrobiły chyba że dogomaniackich serc :D :wink: Waler nie umie nawet ptaszjka za szybka upolować ... Luna się za niego wstydzi :oops: pozdrowionka
-
Niesamowite są te kociska piraci ... :wink: :D Tylko mnie zawsze oczy łzawią jak patrzę na koteczkę bez oczka jednego i prawie drugiego ledwo widzi - ale myślę, że mozna się przyzwyczaić, bo koty są niesamowite tu czesto przyczyną jest kocia grypa :-? pozdro
-
A co My martwe :evilbat: czasami dla nas skus się na jeden malutki :D :wink: pozdrowionka
-
Fakt Justa więcej usmiechu dziewczyno :wink: :D Dbst szukam Ty łasa na fotki jesteś ... :wink: :D ale widzę, że masz nowego wielbiciela (Wojtek) mnie jakoś dziewczyny wolą :D :wink: możr taki typ urody :wink: :lol: Piotr jakiś niesmiały, ale może pokryjomu .... :D szukam ....
-
Średni na pięć minut aż mu sie futro zarumieni ... ale Luna jest bardziej podatna juz jest złota i chrupiąca :wink: :D zdrówko :wink: Beata i dobrze By ci się chłopak cały czas chciał napromieniowywać ... :D pozdro
-
na razie Waler kocha mikrofalę, bo jest bardzo blisko szafki z żarełkiem i trzeba byc stale na pozycji .... :D co to za przykład dla "rozwijającego się" Dymka :wink: [img]http://img172.exs.cx/img172/8424/3001050051sp.jpg[/img]
-
Dbst boscy jesteście :D :wink: pokrywacie się w pełni z moim wyobrażeniem o rasowych wlascicielach boksia :D Ta Szpila to ma szczęscie :D :wink: urocza pani i równie uroczy pan ;) a mój stary nie chces ie publikować ... ale może cichcem ... pozdrowionka
-
Beata jak zawsze świetne pomysły :D Oj jest tyle miejsc na którym moze siedzieć kot .... lub leżeć lub się wyciągać itd.... :wink: Uczucie ostatnio oziebło się W+L, Waler miałczy nad miską ale jestesmy jeszcze twardzi .... :wink: pozdro ale ja Dymka w fanklubie daję na mastkotkę i modela :D
-
Boskizawodnik ... ale bzięcioła żal :cry: ale dzielny to on jest :D :wink: fotki ze zdobyczą proszę :D :wink:
-
Widze że Dymek ma coraz większe problemy ze zmieszczeniem się na monitor ... i już nbędzie tylko gorzej :D :wink: Cudny chłopak, a jak Beata Waler Ci się podoba tez jest troszku nowych fotek z dedykacja dla zauroczonej Dbssst (tak tak podebraliśmy Ci jedną fanke, ale myslę że na chwilę :wink: :D hi hi) Pozdrowionka P.s daga to Ty się szykuj bo znam koty, które nie przywiązuja się do miejsca i będziesz ostro namawiana co to za psiarz bez kota :wink: :D