Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. oj Beata ja juz chwaliłam śliczne masz te 2 potworki :D :wink: fotki moga byc boskie ale czy maluchy tyle wysiedzą :wink: :D
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Baskomaniak kocham ten serial, ale to nie fair nie ma chyba tak silnej konkurencji jak powinien .... powiem dyplomatycznie :wink: :D pozdrowionka ale reklama super :D
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Dbsst może chcesz sobie taki jeden sprawić chetnie pomoge w wyborze a Szpila ja się ucieszy :D :wink:
  4. Dbsst to byłoby ciekawe .... :D :wink:
  5. ADDA A JA :( :wink: z czego tak chichoczecice .... ja tez poprosze Walery chce się pośmiać .....
  6. Patka

    zakoceni.pl

    Beata i dlatego badania pokazują dobitnie jak świetnie działają koty na wszystkie apekty zdrowia czlowieka, a jeśli jeszcze stosowac Twoją metodę to super nastrój każdego dnia murowany :D :D :D :wink: pozdrowionka dla mojego 2 ukochanego sybiraka Dymka :D
  7. lilith poprosiła o zdjęcia z kociakiem - mam jej przypiąc nad miejscem :D :wink: coraz bardziej jej się Jokus podoba :) pozdrowionka :D
  8. Patka

    zakoceni.pl

    No Mruczysław może wpaść jeśli sie zakocha musi byc podwójnie czujny, bo Inspektor widże najnowsza technika działa .... :D :wink: pozdro
  9. :thumbs: Dbsst Yorkies, a ztym ogłoszeniem mhy :wink: :D pozdrowionka
  10. Oj Wind ja bardzo lubie oglądać pieknych ludzi :D dajże cosik dla mas (dla mnie) żeby troszku sztuki łyknęły :wink: :D
  11. Dbsst masz rację najlepiej wziąć sprawy we własne ręce!!! :jumpie: pozdrowionka dla małżonka :wink: :D
  12. mrówka dobre :D :evilbat: Dbsst szpila cudna modelka
  13. .... Bo cąły czas na dogomanii z babami przesiadujesz!!! hi hi - żartuje oczywiście naprawdę piekne oczy jeszcze kogoś zauroczysz :wink: :D i dziwie się te chłopaki to jakieś ślepe :D a może mały podryw na yoreczka :D :wink:
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Znalazłam zdjęcie Walera z Luną - rzadko sie to zdarza, :D że leża razem ... To zrobione w wakację - relaks pełny tylko gdzie tu pracować ma człowiek, ale za to doskonałe pokrowce chroniące biurko przed kurzem :wink: :D [img]http://img214.exs.cx/img214/1842/kotyiklawiatura0uj.jpg[/img]
  15. lazy współczuje bo dwa psiury to cięzko ale chyba tylko nasza ulubiona straz miejska coś tu może zdziałać :-?
  16. Lilith ma pora - warzywo z lateksu :D Ale kury są bardzo popularne u kumpli więc też się nimi bawi regularnie :D pozdro
  17. Dbst no to zbieramy dogomaniaków i jazda :D
  18. No wiesz ja Ci tu tak nakadziłam, a dla mnie całus :wink: :( Popatrzeć mus .... :D
  19. Cola - wiesz więc o czym mówię :thumbs: Dbst cudna fota a Spila moja ukochana modelka :D
  20. Cola ucałuj gromadkę :D :wink: super się dogadują!!!!
  21. Dbsst swietan fotka ale minę masz niepewną :D :wink: Ja zajmuję sie dziecmi dużo i powiem Wam w sekrecie że im więcej z nimi przebywasz to albo zegar biologiczny serce wyrwie tykaniem albo małych "pijawek" Ci się na zawsze odechce :D :wink: ja jestem teraz na rozdrożu :wink: Ale trzeba sie szybko decydowac bo potem zawsze jest jakieś ale .... :D :wink: pozdrowionka :D
  22. Dbst Win d ale dacie popatrzec co ??? :wink: :D Super Dbst !!!! Ja uważam że trzeba miec świadomośc że się jest .... każdy jest cudny i wyjątkowy !!! trzeba się doceniać !!! :D pozdrowionka Udanej sesji dziewczyny :D
  23. Yorkis :laola: super fotaski masz boską fryzurkę :D pozdrowionka
  24. A to z bliska :D i w słoneczku "mniej więcej" ten sam obszar :D plażowy [img]http://img232.exs.cx/img232/7683/img93880vy.jpg[/img]
  25. jakbys nie była pewna DBST :D :wink: pozdrowionka
×
×
  • Create New...