Znalazłam zdjęcie Walera z Luną - rzadko sie to zdarza, :D że leża razem ...
To zrobione w wakację - relaks pełny tylko gdzie tu pracować ma człowiek, ale za to doskonałe pokrowce chroniące biurko przed kurzem :wink: :D
[img]http://img214.exs.cx/img214/1842/kotyiklawiatura0uj.jpg[/img]