-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
No dobra dobra jest dużżży podzielicie się, a to ciąg dalszy ostatnej sesji :D czyz nie jestem uroczyw tych kolorkach - ale chce już spać :wink: [img]http://img236.exs.cx/img236/1682/200502040473tn.jpg[/img]
-
No no działaj dziewczyno :D
-
no ja myslę, że jej poduchy szorujesz :cunao: boska jest :D
-
Z dedykacją dla wyrozumiałej, uroczej, trikolorowej niezwykle urodziwej damy :D o wdzięcznym imieniu Malwina sle Walery :wink: :D [img]http://img206.exs.cx/img206/43/200502040624ws.jpg[/img]
-
Beata no wiesz ona ma takie "miękkie" spojrzenie :wink: :D Souris jak tam sprawy się mają w galerii nowe fotki Luny :wink: rodzice już ją kochaja teraz trzeba p[odmienic na małego rudzielca :D niby że z ekranu wylazł :wink: Alina mój kochany się nie wsytdzi że bardziej kocha koty pd psów :D ale tylko swoje :D chocaz raz zrobił odstępstow ... (kotka bezdomna, dokarmiana przez koleżankę - sam jej fotki robił :D i stwierdził, że gdyby był wolny koszyk, to by ja wziął...) [img]http://img201.exs.cx/img201/9230/img03364qk.jpg[/img]
-
M10M :D :D Biedny pan piesek to nie jego wina, że ma takiego Pana ;) Kociak jest cudowny ale obawiam sie, że Walery swoimi niecałymi :wink: 8 kg mógłby ją troszke zamęczyc :D i nie pokazuję mu fotek, bo się na amen zakocha - piękna panienka :D
-
Dziękuje Dbsst w końcu chwilkę miałam to wybrałam i zrobiłam :D
-
Luna postanowiła, że musi przemysleć wybryki Mruczysława :D Jednak jest tak urocza, że Mruczysław zapewne porzuci te niecne praktyki dla jej cudnego futerka ..... :wink: :D [img]http://img101.exs.cx/img101/273/img12812cc.jpg[/img]
-
:evilbat: :evilbat: :evilbat: Tylko czy "pozytywnie czy negatywnie zakręconym" wybór należy do .... :evilbat: :wink:
-
co do spraw .... poważnych .......... Luna zwaną w kocim półświadku Piekna Ruda - postanowiła po upojnej nocy z Mruczysławem zaszaleć w drogim kocim butiku .... A potem mała seriia zdjęcoiowa u Kociofotogafa ... ;) [img]http://img212.exs.cx/img212/940/im0002687jp.jpg[/img]
-
Basenji jak ja Cię lubie :lilangel: ...................
-
Czyli taktyka jest rożna .... :wink: Pamietaj że Dymus jest jeszcze młody i telepatycznie wój Waler może go sztuczek nauczyc.... Walery ujest więc "typowym" :wink: sybirakiem drze się wnieboglosy jak za wolno jeśc robię, lub ma jakies życzenia np co do poleżenioa na kolankach stoi przed tobą i mruczy tak głosno, że jak jest cisza w mieszkaniu to go słychac w drugiom pokoju :D No i non stop na kolankach by leżał :D A kłoci się z nami jak łazi wieczorem po blacie w kuchni a mu tego nie wolno - ja sie krzyknie to zaczyna miałczec (różne miałki krótkie cienkie grube :wink: ) i dopiero jak zaczynam sie podnosic, to ucieka z kitą do góry - cwaniak :D Oj zabawa przednia ale czasem go mam ochote :evilbat: :splat: Ale się nagadałam :D poZdrowionka
-
Beata czy Dymek tez jest taki wylewnie rozmowny :D :wink: Waler czasem mnie do szału zawodzeniem doprowadza :D :wink:
-
No niestety tez nie mam siły słuchac jego zawodzeń i dziś było jajeczko na twardo i jogurcik 0% :wink: wczoraj watróbka :D ja chyba jestem bardziej miękka niz on :wink: No fakt ale wszyscy mówią, że schódł ale ma kupe futra i je teraz dla kastratów :D i bardzo mu smakuje :D pozdro
-
Cola Lilth jets taka sama ... jak ją Waler gryzie w szje lub ucho to znosi ze spokojem, ale jak bardzo mocno to idzie się do mnie poskarzyc na wstrętnego kota :evilbat: :wink:
-
Ja stara kociara jestem i mam troszkę inny pogąd jeśli chesz mieć kochającego kota (ludzi) 9 - 10 tyg to idealny wiek ty stajesz sie dla niego mamą i tatą :D i kocha cie bezgranicznie, a u kotów to bardzo ważne, bo jeżeli przegapisz ten okres, kot juz zawsze będzie miał swoje kocie sprwy i Ty będzisz na drugim miejscu :D :wink: Ale może .... Tajdzi Cudna panieneczka witaj w gronie sybirakozakręconytch :D Tylko się nie przeraź jak Twój słodki maluńki kicius wyrosnie na takiego potwora .... :wink: :D Beata prawda, że widac iż waler dba o linie (je lighta) nie jest głodzony jak ktos tu sugerował ... :wink: :D [img]http://img41.exs.cx/img41/9372/200502040662gl.jpg[/img]
-
Tajdzi huraaaaaa!!!! Cieszę się razem z Tobą i do tego od razu dwa podwójna radosć dosłownie nie będziesz siemogła napatrzeć!!!! :D :wink: Cudne maleństwo :D
-
A ja jako znawca zauważe że Szpila ma cudne poduszeczki mieszane różowe i czarne boskie uwielniam takie :D :wink: jak u szczeniaczka ale podejrzewam że Szpila jest wiecznym szczeniaczkiem :D
-
Matko ale się czlowiek na piekne rzeczy napatrzy super fotki zwierzakow :D Mój faworyt to grzywacz :D
-
Pomysły na akty sa niezwykłe piekne !!! I tyle :wink: :D pozdrawiam i czekam z niecierpliwościąna efekty sesji z Dbst :D
-
Co Wy Kobity przebiegłe chcecie od mojej malutkiej szarej kuleczki :wink: :D Prosze TU się wytlumaczyć :D Zobaczcie jak się kotus wystraszył .... [img]http://img235.exs.cx/img235/3683/200502040720uq.jpg[/img]
-
Ło matko boska ta fota fafluniasta :D :wink: cudna dzieci ną możnaby straszyc :wink: :D
-
Dbsst ma różne do wyboru ale te z Rosji sa super i się tak szybko jak rodzime nie brudza :D :wink: Znów coś z forum a juz dobrze było.... :-?
-
Dbsst wszystko będzie dobrze głęboki wdech i .... aparat jest Twój :D trzymaj sie
-
Beatko dobra z Ciebie kobieta - człowiek ma więcej pracy i juz go pomijają chyba że Adda mnie nie lubliju :wink: :oops: Oj Basenji a ja na podłodze :D :wink: Ale tak wygodniej bo sobie z mich nie wyrzerają :D :wink: