-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
ja znam takie połączenie AST +doberman (złoty kopiowane uszy ogon cały) uroczy pies nazywamy go konikiem :) bardzo zgrabny wygląda jak pisaki na drugiej fotce ale nie jest aż tak masywny (zalezy co odziedziczą) temperament ma OK jest bardziej skupiony na bronieniu domostwa i rodziny niz AST :D Piekne psy na tej drugiej fotce ciekawe umaszczenie :D psiaka po lewej :D pozdro
-
Monika - od ziwok Luny wróbelek był zywy i cały i mój miły go wypuścił przez balkon :D Walery tez azakopuje jak mu cos niesmakuje :D albo za długo leżyw miseczce. co do wody uwielbia pić taką brudną jak sie garnki moczą w zlewie ohydniak :oops: :wink: tez go intryguje wanna i piana jak siedze w wannie zawsze mam towarzystwo :D
-
:mdrmed: Boski ten dekoter :D A jemu potrzebny jest kotopilot :) najnowsza wersja z wbudowanym urzadzeniem w modnym rudym kolorze do zbierania kurzu z ekranu ;) [img]http://img8.exs.cx/img8/2641/im0001218mu.jpg[/img]
-
To ja się chyba schowam ;) powiedział Luna i poszła spać na moj szalik ;) [img]http://img71.exs.cx/img71/8867/img12799qu.jpg[/img]
-
shangri_la dokładnie, Białogóre jeszcze "to" nie dotknęło na szczęście :D Z noclegiem nie ma problemów najczęsciej chyba że ktoś jhest bardzo wymagający zawsze cos się znajdzie u ludzi albo na campingu :D My tez mam swoją "metę" pozdro
-
Agnes boska fotka sliczności :D Taka romantyczna natura z niej przebija :D :wink: Pozdrowionka
-
Pasawera oj to różnie bywa :D :wink: Lilith jedne lubi innych nie - jak u ludzi :D mam nadzieję że na siebie trafimy, ale wakacje długie i nie wiem jeszcze kiedy pojadę :D a Wy juz wiecie :D :wink:
-
Brawa dla Dymcia :laola: pozdrowionka
-
Beata Ty potforze tak niecnie z mojej rudej królewny sie nabijać a widze że ci się Dymek "zkrólewiczył" :wink: :D pozdro
-
Dbst do Białej marsz spotkamy się w piaseczku na :popcorn: :D
-
Pasawera a wiesz gdzie jest pole do mni golfa?? za polem jest placyk i pole namiotowe harcerzy :D to obok jest to drzewko musimy się zobaczyć inaczej pobłądzimy :wink: :D pozdrowionka :D
-
topic umiera nikt nie zagląda :D pewnie nie macie czasu myslec o wakacjach a mnie jakoś tak nostalgia ogarnęła bo mówia w pudełku ze od kwietnia 25 stopni ma byc toc to lato - czyli już niedługo :D A to drzewko za naszym kampingiem - prawda że super preludium lasowe 5 kroków i piekny las :D :wink: [img]http://img178.exs.cx/img178/2777/img93261xj.jpg[/img]
-
Aga ona woli naciskać łapkami i pyszcziem wszystkie "F" :wink: myszke ma w nosie woli wróbelki i inne ptaszki i robi do nich tzw "ky ky" nie wiem jak to wymówić :wink: :D pozdrowionka
-
Oj Beata ona może tak godzinami specjalnie dla niej słabsza żarówke daliśmy bo sie tak nagrzewala, że hej :wink: :D Uzywa filtr made natura czyli pierw się umyje a potem pod lampkę naciskac klawioaturę pańciowi, który co chwile musi zapisyawać wyniki pracy :D pozdro
-
Co do kanap łóżeczka itp :D Lilith jest zawsze zapraszana sama nie wchodzi jak jestesmy w domu czeka aż ktoś zaprosi a my z chęcia miły zółty grzejniczek :D Je po nas, bo sępi :wink: przez drzwi tez mi wygodniej jak wchodzimy ją puszczać, na spacerach ładnie chodzi przy nodze i co kilka dni trzeba jej przypominac komendy bo cierpi na głuchote wybiórczą ... :wink: Poza tym jest psem prawie Fisherowym :D i tę zna osiedlu robi furorę swoim posłuszeństwen, tylko ludzie myśla, że samo "jej się tak zrobiło" ;) a to troszke pracy naszej było!... Ja uważam że liczy sie konsekwencja i ustalone zasady i wszystko działa :D pozdro patka&lilith
-
A czytaliście komentarze "czytelników" makabra - cyt: dobrze, że go (psa) zastrzelili ... :evil: ohyda nasze słodkie społeczeństwo :-?
-
Ciąg dalszy historii ... "pani pomoge Ci pisac ... a mogę wcisnąc delete" ;) idealnie się mieści prawda :) [img]http://img190.exs.cx/img190/2281/3001050108qy.jpg[/img]
-
Anetta :D No czekamy czekamy pokazujcie sie ... :D jak ja lubie ogladac dogomaniaczki :D
-
Adsa a ty myslisz że gdzie sobie Truskawet tak sierśc kkołtuni ... na randkach z myszkami własnie :wink: :D
-
Dbsst Ty tylko innych zachęcasz a sama ci jak pod miotła myszka .... :wink: Agnes super fotka - wyglądacie razem bosko - czekam na ciąg dalszy :D pozdrowionka
-
Ja także zauważyłam że koty wychodzące przyjaciół nie jedzą upolowanych wolą chamburgery - puszki :D super fotki :D
-
To taki wstępik żebyście wiedziały co wasze kotecki robią jak spicie .... moja Luna nie wychodzi a latek kilka lat temu złapała wróbelka, młodziaka (mamy gniazdo pod parapetem) Mój Ukochany jej wyjął całego z gęby :D (zywy był) Patrzcie i uczcie się :wink: :D pozdrowionka
-
mNIAM wOJTEK AŻ MI SIĘ ZACHCIAŁO ... ŻARÓWKI :wink: :D TA COS SLABO MOJA SWIECI ... :wink: :D POZDROWIONKA :D
-
alejemy ich zdjęciami bo fotki sa coraz cudniejsze - az ja się nawet nasłodze :D :wink: Linuks to niemozliwe.... - CUDNY :D KOCIARY GÓRĄ :wink: :D