Luna wel pseudinim artystyczny Ruda odoczywa samotnie bo lubi wygody a jej kumpelka Liloth sie rozpycha :wink: Najlepiej na słonku :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img188.exs.cx/img188/8789/im0011142es.jpg[/img][/URL]
A gwiazdeczka Lilith preferuje ładną pościel i mięciutki materyacyk z trawą morską :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img183.exs.cx/img183/8143/im0031142ac.jpg[/img][/URL]
Lub odpoczywa ze swoim wielbicielem wiernym futrzakiem i menadżerem, masarzystą Walerym :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img183.exs.cx/img183/9822/im0003721hj.jpg[/img][/URL]