Tajdzi gratuluję malucha na Świecie :D niech rośnie dla swojej panci zdrowy i włochaty :wink:
Beatko przystojniak Dymus buziaki od wujcia i ciotki z Torunia :buzi:
Fotki super :D Waleri Luna gubić siorche zaczynają :wink:
całuski wiosenne dla Was ale mam dobry nastrój :D
Szukam pytam ale na razie nic większośc ma suki i na wiosnę cieczki :oops:
mam nadzieje ale nikna w oczach, a jeszcze niedawno miałam chetnego ale na psa na stałe :-? przykro mi wklej to jeszcze Tu [url]http://amstaff.civ.pl/forum/[/url]
My mieszkamy na trzecim Walery juz bodajrze 3 razy spadochroniażył bez szkód na szczęscie nie zostawiamy go sam na sam z okem otwartym na oścież ale sie chyba thu tfu nauczył i nie wychyla sie tak mocno :D
A Line pod nadzorem mozna zostawić np tak :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img222.exs.cx/img222/4060/im0011142ik.jpg[/img][/URL]
:loveu: Zakochałam sie jeszcze mocniej Poter jest cudny i te oczeta :loveu:
Fotki po prostu boskie brak słów :klacz:
Buziaki pieknie sie bawią a Jokus ostoja spokoju :D wujcio pełna gębą!!!
całuski :D
Luna po serii meczących ujęć :D odpoczywa w swojej rezydencji :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img173.exs.cx/img173/5789/1003050806kf.jpg[/img][/URL]
Tak mi sie zdaje bo w galerii jest młodzian z Fingalem (wczesniej senior z Fingalem na kolanach) a w Kocikwiku również senior przy kompie :D i juz zaczynam rozróżnać powoli styl :D :evilbat:
Dziewczyny ale zaszalałyście godzinowo :wink: ale warto Wind chyle czoła pięnkna z Ciebie kobieta moim faworytem bez dwóch zdań jest cykl april, aż sie rozmarzyłam i poczułam wszystkie barwy wiosny i lata :D
pozdrowionka spioszki :wink: :D
:klacz: :loveu: kochane dogomaniaczki
Piekne fotki Dbsst :D :beerchug: ja tez piegowata ale z wiekiem ciraz mniej :wink: a to prawda moje piegi zawsze wzbudzały odkąd mam 14 lat dużże zainteresowanie :wink: :D
Super fotki !!!
A to pewnie Basenji junior pisal a on sie ... no cóż nie zna po prostu w tym wieku :oops:
No może pani ze szczęscia płakała ze sie malej diablicy pozbyła :wink: :evilbat: żartuje oczywiście szpila jest cudownaa panienką :D
Fajna Historia przekazania psiej kluski :D bo Szpilunia odchowana była byczo brzusio jak sie patrzy :D :wink: