Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Własnie własnie witamy i czekamy na "świeżą krew" na forum :wink: raczej fotki :wink:
  2. leonT nie przesadzaj ja nie mam tak cudnego "żebrzącego" modela :wink: Alicjo no jasne super Ci wyszedł emblemacik i te ucholce piękne :D baldekgp_stefek trenuj w końcu sie uda :D Repertuar fotkowy mi sie kończy :wink: Nosek czekoladowy raz :wink: (+ głowa szczurka jej wyszła ;)) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img122.echo.cx/img122/4518/im0009182ma.jpg[/img][/URL]
  3. O tak z chęcia z Lilith :wink: obejrzymy jak rosnie uroczy OZZY :D Masz rację Alu cos w tym jest że goro to taki amant - niezwykle fotogrniczny! Lilith po operacji równie nieszczęsliwa minął rok 3 marca i wszystko jest dobrze :klacz: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img16.echo.cx/img16/2784/im0030983ry.jpg[/img][/URL]
  4. Do Was Do Was!!! Więcej fotek On jest przepiękny i ta maść przyznam skrycie, że 2 moja ulubiona :D Prosze więcej fotek!
  5. :loveu: :iloveyou: brak słów on jest przępiekiny !!!
  6. Po koleji :wink: Tufi ano ma ;) "czekoladowy" nochal wątrobiamy jakos tak brzmi :wink: chociaz czasem jest prawie czarny :wink: jest tz petem :D Leon (no wiesz ;)) cudna gromadka :loveu: ten zółty mój faworyt zakochałam sie :iloveyou: Alicjo :D smutna Lilith ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img47.echo.cx/img47/6030/lila1vu.jpg[/img][/URL]
  7. :laola: zniecierpliwościa czekamy na fotki i wieści z pola bitwy :wink: z małym szczeniaczkiem :D al skąd maluch pochodzi :wink:
  8. "czekoladowego" nosa zazdrościsz :wink:
  9. Patka

    zakoceni.pl

    No wiesz ADDA z tymi genami to jest pół na pół a do ładnych trzeba 2 ładnych, :wink: ale napewno będa "ciekawe" - jak to mówi moja babcia :wink:
  10. Dingo no własnie mnie to samo martwi ... dlatego wole napisac, że to "ciezkie" psy - bede miała czyste sumienie :wink: no ciekawe czemu zaintersowana sie nie odzywa :wink:
  11. Patka

    zakoceni.pl

    Aga nie mów hop bo spelni sie jeszcze Twoje zyczenie i co wtedy ... :wink: Adda bardzo sie z tych genów cieszę :D Malawaszka fotka super :lol: dzięki :oops:
  12. Patka

    zakoceni.pl

    Addo dziękiuję w imieniu młodego powiem Ci cichcem, że w tej rodzinie są sami chłopacy (2 pokolenia) i wszyscy mają ciekawa urodę :D A żeby było na temat :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img176.echo.cx/img176/5149/200502070156tq.jpg[/img][/URL]
  13. Bartosz :oops: :wink: jakos tak, czasem sie mi uda :D Waleczne Lwiątka :D Bartosz np bardzo lubie tę fotke mimo, ze nie jest jakas super :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img11.echo.cx/img11/53/llato3en.jpg[/img][/URL]
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Barus juz jest wielki a co to dopiero będzie za parę miechów :o :D uroczy są Twoi chłopcy Beatko i widze, że powoli sie zaprzyjaźniają :D Walery z Bratankiem Mojego TZ ... czy to już miłość :) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img214.echo.cx/img214/3695/img28325ae.jpg[/img][/URL]
  15. Zlośnica nie pobudzaj mojej ciekawości ... :wink:
  16. Dziewczyna zastanawiała sienad ASTem potem nad Pitem a to już zdecydowanie cięższy kaliber a Dingo nie uważasz, że dog argenrytński to najcięzszy - bardzo trudne psy ... ciekawe jak decyzja a pieska z metryczka naprawdę można kupic bardzo rozsadnie :D
  17. No w końcu pani Alicja sie ujawniła :D a Ozzy wygląda na przestraszonego futrzakiem :wink: Więcej fotek :D
  18. Patka

    zakoceni.pl

    Niezłe te sybiraki supewr umaszczone :D ale nasz cudne, bo własne :wink: Ja jestem zakochana w tureckiej angorze i vanie - Beatko masz fotecki tych cudeniek może??
  19. złośnica :cunao: jesteś boska :D
  20. Cudne ziewacze :loveu: Alojzyna :D ziewanko raz ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img34.echo.cx/img34/5173/img18578eq.jpg[/img][/URL]
  21. Patka

    zakoceni.pl

    :cunao: Oj dziewczynki a fotki gdzie ???
  22. Patka

    zakoceni.pl

    co do lezenia w ten sposób to chyba jak juz pisałam charakterystyczne dla sybiraków Waler lezy tak najczęsciej, ale chłopaki sie do siebie prrzyblizają :wink: Oto przykład chociazby tu ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img200.echo.cx/img200/4851/im0005427wv.jpg[/img][/URL] lub tu (wklejałam ale odswieżę jeśli Wam nie przeszkadza ;)) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img200.echo.cx/img200/5663/img19124oh.jpg[/img][/URL]
  23. ale chyba jeszcze po wielkanocy farbki nie zmył :lol:
  24. Dingo dokładnie - masz rację :D
  25. Anetta masz sliczny usmiech :D i do twarzy Ci z nim
×
×
  • Create New...