-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Nie będzie bo zorem bajek wystawowych Ozzy mu głowę odgryzie :evilbat: ale tak powaznie Lilith tez ma takiego malego kumpla mniejszego od kotów :D Mały jest cały dumny, bo ma "bodygarda" :lol:
- 78403 replies
-
zaczał znaczyć ?? Walery pierwszy raz jak miał 3 lata to zrobił i wtedy ciach ciach .... ale hodowczyni nam powiedziała, że niektóre nie znaczą wcale :D
-
jenki jakie kły :o ostre jak wampirek wygląda :lol: kotek po śniadanku uskutecznia mycie :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img360.imageshack.us/img360/6562/obraz0011kq.jpg[/img][/URL]
-
jeszcze zdjecie wszystkich paluszkóa dla niedowiarków prosze :lol: :evilbat:
- 78403 replies
-
AnnaM co za piękne oko fiu fiu ... :D
-
no Espace byłby z Ciebie dumny :evilbat: :wink:
- 78403 replies
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Patka replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
a produkcja swetrów cos za coś ... idealne dla alergików :evilbat: -
boski odcinek brawo dla stwórców :wink:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Patka replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
jaki9e przepiękne foto :loveu: :klacz: pora "lanczu" i "siesta" boskie :D -
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Patka replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
świetne foto te wielowymiarowe plany miski sa supraśnie :D U nas chodzi kilka białasków - oczywiscie na imie mają Baca lub coś na podobę :wink: -
zagryzanie nogi przeciwnika jest najlepsze :lol: świetnie sie bawia szkoda ze nie moge tego zobaczyc na żywo - uwielbiam godzinami oglądać bawiące sie psy, a jeszcze tak urocze jak baski - sam miód :)
-
animacja z Hugusiem jest boska :D
-
dobrze ze tak dobrze mają Wasze blokowe kociaki :D
-
co tu pisac ... po prostu PRZEPIĘKNE ZDJĘCIA I MODELKA FIU FIU :D
-
[quote]Przede wszystkim to weterynarze, jako osoby "pierwszego kontaktu" dla właściciela psa mogliby zachęcać do takich zabiegów, #Evil Bat a nie opowiadać dyrdymaly, ze "sunia powinna mieć z raz szczeniaczki" #Evil Bat Bo i tacy werynarze się zadażają i to wcale nie żadko [/quote] Pika dokładnie szlak mnie czasem trafia ....
-
psi rybak boskie foto :lol:
-
NO JASNE :D
-
No nie koty pełen wypas na elektronice ;) nawet A BIEDNY PSIACZEK W KONCIK WCISNIĘTY ...
-
a moze jak krowka Lilith sie zieleniną odżywia :lol: i dlatego z niego taki byczek bo ciągle listki wcina :wink:
- 78403 replies
-
coztego dokładnie :D ale najwazniejsze że pies żyje bez bólu ... ale po gorach i za połeczką nie popędzi :)
-
"hanibal recter" :o mojemu szczeniaczkowi takie paskudztwo :evilbat: oj ciezkie nasze życie ...
- 78403 replies
-
kłębek ... ja za każdym razem wyczesuję "KŁAB" WIELKOSCI pięsci :D
-
Walery zobaczył pięknego marcela i postanowil takzę popracowac nad swoim wspaniałym ciałem ... [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/3721/obraz0197ec.jpg[/img][/URL] dziewczyny jak patrzę na futro Waszych sybów mam wrażenie, że porastają juz zimowym u nas ciągle futra letnie :D