Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. merdający ogonek :iloveyou: :iloveyou: Co do wzydychań to jest ich cały przekrój Ozzy pewnie ma podobnie ;) Dziś poraz pierwszy była chlodna noc i co zrobiła Lilith ... pańcu ugrzeję Ci stópki ;) i co począć ...
  2. Witaj kalju to bardzo ciezkie co przezywasz p[rzeczytaj ten tipic może on Ci trochę pomoże [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=16826&highlight=dysplazja[/url]
  3. no właśnie z chęcia kawalera Paco pooglądam już dawno się nie poakazywał :)
  4. Dokładnie żabcia ma 100% racji dużżżżo fotek tego cudu staficzej natuiry ;)
  5. Julita powinnas być dumna :)
  6. Birma Kayahh Anneta Sandra :iloveyou: :klacz: To my sie przyponimy stylowo w sepii ;) i malo widocznie bo aż wstyd na takim pięknym towarzystwie ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img242.imageshack.us/img242/5905/img00974iq.jpg[/img][/URL]
  7. Patka

    zakoceni.pl

    aga1215 mo co Ty a zdarzło sie to ?? Antychelna przecież łatwo sie zdejmuje... Lusia odpoczywa :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img191.imageshack.us/img191/4226/im0019954zv.jpg[/img][/URL]
  8. Patka

    zakoceni.pl

    to chyba wyjątkowy kotecek poproszę o te zdjecia z wanny pokaże brudasowi Waleremu :D załóż mu obrożkę z dzwoneczkiem, co by b biednych ptaszków nie zjadał :wink:
  9. cudownnnnna :klacz: :iloveyou:
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Vectra witajcie na z Ivanem :) sliczny a jaki czyścioszek bialoszek :D i te różowe poduszeczki ...
  11. wchodzę a ty TYYYYLLLEE fotek :) i to jakich, aż milo popatrzec na piękne dogomaniaczki :) Justa cierpisz na niedobory .... :wink:
  12. Patka

    zakoceni.pl

    a Zywy jeszcze ten prezencik :o
  13. Patka

    zakoceni.pl

    oj i to chyba sporo ...
  14. Witaj ponownie Greven :) suczka teraz może być duża ale inne szczeniaki moga ją dogonić to po pierwsze, ale "masywna" kośc w tej rasie jest dość porządana :) nie wpłynie to na jej zdrowie jesli nadal będziesz uzupelniał w supelmenyty jej dietę. co jej wymiarów mozesz być pewnien, że nie była niejadkiem ;) i nie cierpiała na niedobory ;) lepiej skup się na temperamencie szczeniaka - jesli zobaczysz że ta "duża" rozpycha sie łokciami i dominuje inne szczeniaki nie polecam, a jeśli jest ciepłą kluchą to super :) będzie dobrym łatwiejszym w ulożeniu przyjacielem rodziny.
  15. efra są substytuty tych preparatów dla ludzi i chyba więszkość osób podaje te ludzkie swoim psom TRIXIE Tran ja podaje zamiast tego Iskial :D
  16. Patka

    zakoceni.pl

    mają siebie :D a jakie minki niewinne :lol:
  17. ale piękne foteczki oj rozmarzyłam się ... a maluchy :eating:
  18. Patka

    zakoceni.pl

    O tak poczekaj, aż sie troszkę zestarzeje :wink: Waler nie wchodził pod kołderkę a teraz poprzytula sie urzeje w zimie pod i też ucieka Luna za to kocha kurtki i polary :lol: Nasze noce wyglądają podobnie ale że cenimy sobie sen wywalamy kociaki przygotowujac im lepsze miejsca :wink: np w szafoe z czarnymi swetrami :lol: Wielka puchata kulka :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img301.imageshack.us/img301/4685/img13063mc.jpg[/img][/URL]
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi jak opowiadasz o Marcelu to jakbym walera widziała on tez jest przytulanka niezemska a teraz dziś pada to już wogóle na krok mnie nie odstępuję pcha sie pod i na kołderkę :D Nie wim czy to wstawiałam z cyklu kochamy Cię :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img393.imageshack.us/img393/3308/kotyiklawiatura7tq.jpg[/img][/URL]
  20. Pierwsze skojarzenie na niektórych fotach wygląda jak gremlin :lol: Zdjecia z cyklu zagryze futrzaka :wink: [URL=http://imageshack.us][img]http://img393.imageshack.us/img393/6109/img00835jv.jpg[/img][/URL]
  21. Mini jest slodziutka, a buda boska :lol: Oj Alu trza Ci na urodziny aparta sprawić :)
  22. CUDOWNAŚNE :D :D :D :D
  23. Greven ja zawsze podsunę cos do czytania, ale naprawdę dobrego :D [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=26885[/url]
×
×
  • Create New...