-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Alu cieszmy się swoimi psami puki mozemy ;) A tak powaznie Lilith ceni sobie chwile sam na sam bo wtedy ma łożeczko tylko dla siebie :wink: :evilbat:
- 78403 replies
-
Kiara Robull ja mam tylko jedno pytanie po co w Was tyle agresji ?? Niczego Wam to nie przypomina chyba lepiej tłumaczyc niz atakować ... dziewczyna napisała tylko, że kocha psy, a sprawa uśpienia tych psów (to już inna kwestia, że to człowiek je stworzył do walk, a one poniosą tego konsekwencje swoim życiem) jest chyba naturalna, co nie przeszkadza mi ubolewać nad ich losem ...
-
w końcu udalo się obejrzeć program gdzie nie pokzywano tylko pitów ale i agresywne owczarki i wielkie kudle podobne do róznych ras - człowiek stał się takim nieuważnym konsumentem, że czasem docierają do niego obrazki - krwiożerczych "prawie AStów" co u nich paradoksalnie generuje duża agresję - chodzi mi o ludzi ... Jestem odpowiedzialnym właścicielem amstaffki - kocham wszystkie terriery typu bull i przeraża mnie co stalo się w ciągu kilku lat z tą rasą - większość psów totalnie odbiega od wzorca zarowno pod względem psychicznym i fizycznym - przerażająca jest ilość psów oddawanych z tzw powodu "problemów rodzinnych", a tak naprawdę z braku odpowiedzialnosci właściela. Cierpi cała rasa - a nagonak na psiarzy jest straszna i dostaje sie także np. posiadaczom czarnym labków - bo podobne do "tych morderców" ... Amstaffy (o dobrym eskterierze) szczególnie zaś suki to cudowne psy w odpowiedzialych rekach - nigdy nie uniknie się jednak nieodpowiedzialności i po prostu głupoty ... zastanawia mnie jednak czy nie powinniśmy zacząc od małych kroczków kastracji i sterylizacji na masową skalę wszystkich psów nierasowych i uswiadamiania ludzi - bo niemal każdy Polak uważa sie za super kynologa wychowując tym samym małe potwory ... Jesli to by nie pomogło w mozna zastanowić sie poważnie nad calkowitym zakazem hodowli AST i pitów, ale trzeba wziac sie do "praktycznej roboty uświadamiania" i sterylek, które dla większości ludzi są (wymówka) "zbyt drogie" gdyby nie mieli wymówek i podlegali obowiązkowi prawnemu ... i takie male mądre podsumowanie mojego TZ "zakaz produkcji noży nie sprawi, że skończą sie zabójstwa" pozdrawiam pozdrawiam
-
co prawda to prawda :D a jak Ozzus nie cierpi na samotność ;)
- 78403 replies
-
Oj tak z pewnością ... Waszka trzymaj sie :D ciesze siez ze szczęscia trikolorki :D
-
e ona wróciła p wakacjach tylkoże w ubieglym roku opracowała z połową grupy a teraz z calą a skupić dzieci na angielskim ciezka rzecz ... i paradkosanle z mlodszymi lepiej to wychodzi ... Mnie sie najlepiej pracowsło o 1-3 :D
- 78403 replies
-
alu wspóczuje wlaśnie przyjaciólka wrociła po drugim dniu w 6 latkach 25 sztuk i kest ledwo zywa :evilbat:
- 78403 replies
-
takie wielkoludy i jeszcze mamusię ssą no ładne rzeczy ...
-
Alu dzięki a moze chcesz sie zakocić ??
-
To Szpila moze do pubów chodzić u nas tylko do ogródków wpuszcają :-? :wink:
-
fiu fiu juz niedlugo będzie pelnoletni a wtedy ... chodzi mi o Ozzeggo rzecz jasna :D
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Patka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
malawaszka trzymaj sie ciepło :buzi: od nas :kiss_2: musi być lepiej !!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
odliczam minutki do nowych fotek .... :D
-
WALERY POZDRAWIA CHLOPAKÓW :) Tu z kumplem Fafikiem :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img377.imageshack.us/img377/624/obraz0123ep.jpg[/img][/URL]
-
nadal sto lat i to sto lat szczęscia ale żeby tak psa demoralizowac :wink:
-
Greven to już bedzie Twoja decyzja ... każda z suczek ma swoje zalety, a co poleciłby właściel patrząc na Ciebie z boku - jesli to nie ich pierwszy miot często pomagają w wyborze :) Jesli chcesz sucz do sportów wybralabym niejsza, żywiołową i kontaktową. Tak nawiasem moja taka była i wyrosła ładnie mimo, że była najmniejsza nadrobiła niemal wszystkie braki, jej piękna, masywna siostra jest teraz leniwym klopsem ... Co do agresji charakterek w pelni sie rozwinie ok 2 roku zycia i do tego czasu moze być niemal aniołkiem ... gorąco pozdrawiam :D
-
och jakbym moa Walerową kluskę widziała :lol:
-
Dbsst no ładnie tak psa nałogowić ;) Evelina fiu fiu synowie powiadasz ... :wink:
-
czyli ostro mu cos zaszkodziło biedaczek ... :-? Jak Baryś??
-
co za malenkio pieseczek ciezkie życie tak nigdzie sie nie mieścić :wink:
- 78403 replies
-
Oj biedny Baryś a da sie coś jak u psów podwac na uodpornienie ?? ucałujg o nosek i dzieciaki, ale jak nie będa miały kataru ;) - moze i lepiej, że wszyscy od razu ;)
-
Bidulki ... oby moje były zdorowe Lilith limit wyczerpała chorobowy ..