Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Alu cieszmy się swoimi psami puki mozemy ;) A tak powaznie Lilith ceni sobie chwile sam na sam bo wtedy ma łożeczko tylko dla siebie :wink: :evilbat:
  2. Kiara Robull ja mam tylko jedno pytanie po co w Was tyle agresji ?? Niczego Wam to nie przypomina chyba lepiej tłumaczyc niz atakować ... dziewczyna napisała tylko, że kocha psy, a sprawa uśpienia tych psów (to już inna kwestia, że to człowiek je stworzył do walk, a one poniosą tego konsekwencje swoim życiem) jest chyba naturalna, co nie przeszkadza mi ubolewać nad ich losem ...
  3. w końcu udalo się obejrzeć program gdzie nie pokzywano tylko pitów ale i agresywne owczarki i wielkie kudle podobne do róznych ras - człowiek stał się takim nieuważnym konsumentem, że czasem docierają do niego obrazki - krwiożerczych "prawie AStów" co u nich paradoksalnie generuje duża agresję - chodzi mi o ludzi ... Jestem odpowiedzialnym właścicielem amstaffki - kocham wszystkie terriery typu bull i przeraża mnie co stalo się w ciągu kilku lat z tą rasą - większość psów totalnie odbiega od wzorca zarowno pod względem psychicznym i fizycznym - przerażająca jest ilość psów oddawanych z tzw powodu "problemów rodzinnych", a tak naprawdę z braku odpowiedzialnosci właściela. Cierpi cała rasa - a nagonak na psiarzy jest straszna i dostaje sie także np. posiadaczom czarnym labków - bo podobne do "tych morderców" ... Amstaffy (o dobrym eskterierze) szczególnie zaś suki to cudowne psy w odpowiedzialych rekach - nigdy nie uniknie się jednak nieodpowiedzialności i po prostu głupoty ... zastanawia mnie jednak czy nie powinniśmy zacząc od małych kroczków kastracji i sterylizacji na masową skalę wszystkich psów nierasowych i uswiadamiania ludzi - bo niemal każdy Polak uważa sie za super kynologa wychowując tym samym małe potwory ... Jesli to by nie pomogło w mozna zastanowić sie poważnie nad calkowitym zakazem hodowli AST i pitów, ale trzeba wziac sie do "praktycznej roboty uświadamiania" i sterylek, które dla większości ludzi są (wymówka) "zbyt drogie" gdyby nie mieli wymówek i podlegali obowiązkowi prawnemu ... i takie male mądre podsumowanie mojego TZ "zakaz produkcji noży nie sprawi, że skończą sie zabójstwa" pozdrawiam pozdrawiam
  4. Patka

    zakoceni.pl

    Oj tak z pewnością ... Waszka trzymaj sie :D ciesze siez ze szczęscia trikolorki :D
  5. e ona wróciła p wakacjach tylkoże w ubieglym roku opracowała z połową grupy a teraz z calą a skupić dzieci na angielskim ciezka rzecz ... i paradkosanle z mlodszymi lepiej to wychodzi ... Mnie sie najlepiej pracowsło o 1-3 :D
  6. alu wspóczuje wlaśnie przyjaciólka wrociła po drugim dniu w 6 latkach 25 sztuk i kest ledwo zywa :evilbat:
  7. takie wielkoludy i jeszcze mamusię ssą no ładne rzeczy ...
  8. Patka

    zakoceni.pl

    Alu dzięki a moze chcesz sie zakocić ??
  9. To Szpila moze do pubów chodzić u nas tylko do ogródków wpuszcają :-? :wink:
  10. fiu fiu juz niedlugo będzie pelnoletni a wtedy ... chodzi mi o Ozzeggo rzecz jasna :D
  11. malawaszka trzymaj sie ciepło :buzi: od nas :kiss_2: musi być lepiej !!!
  12. odliczam minutki do nowych fotek .... :D
  13. Patka

    zakoceni.pl

    WALERY POZDRAWIA CHLOPAKÓW :) Tu z kumplem Fafikiem :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img377.imageshack.us/img377/624/obraz0123ep.jpg[/img][/URL]
  14. nadal sto lat i to sto lat szczęscia ale żeby tak psa demoralizowac :wink:
  15. Greven to już bedzie Twoja decyzja ... każda z suczek ma swoje zalety, a co poleciłby właściel patrząc na Ciebie z boku - jesli to nie ich pierwszy miot często pomagają w wyborze :) Jesli chcesz sucz do sportów wybralabym niejsza, żywiołową i kontaktową. Tak nawiasem moja taka była i wyrosła ładnie mimo, że była najmniejsza nadrobiła niemal wszystkie braki, jej piękna, masywna siostra jest teraz leniwym klopsem ... Co do agresji charakterek w pelni sie rozwinie ok 2 roku zycia i do tego czasu moze być niemal aniołkiem ... gorąco pozdrawiam :D
  16. Patka

    zakoceni.pl

    och jakbym moa Walerową kluskę widziała :lol:
  17. Patka

    zakoceni.pl

    No to jest nieźle :kciuki:
  18. Dbsst no ładnie tak psa nałogowić ;) Evelina fiu fiu synowie powiadasz ... :wink:
  19. Patka

    zakoceni.pl

    czyli ostro mu cos zaszkodziło biedaczek ... :-? Jak Baryś??
  20. kaja trzymajcie się :D
  21. Patka

    zakoceni.pl

    oby jak najszybciej wyzdrowiał :D
  22. co za malenkio pieseczek ciezkie życie tak nigdzie sie nie mieścić :wink:
  23. Patka

    zakoceni.pl

    Oj biedny Baryś a da sie coś jak u psów podwac na uodpornienie ?? ucałujg o nosek i dzieciaki, ale jak nie będa miały kataru ;) - moze i lepiej, że wszyscy od razu ;)
  24. Patka

    zakoceni.pl

    Bidulki ... oby moje były zdorowe Lilith limit wyczerpała chorobowy ..
×
×
  • Create New...