Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    oj dobrą Lilith smakuje :) a jest wybredna i glutki małe :) Chicoppe
  2. to było piękne cąła rodzina się wzruszyła a co do staficzków nie przekonasz sie do czarnych z białaymi znaczeniami :D
  3. no ładne rzeczy to marsz do naszej galerii i peany na cześć Lilith wzosić :lol: :evilbat:
  4. Tymoteusz :oops: nie wiedziałyśmy ze mamy cichego wielbiciela nie odzywałaś sie w galerii żółtej krówki jesli w niej byłas :) goraco pozdrawiam i życzę udanych łowów na stafficzka my takze sie przymierzamy do "siostry" dla Lilith, ale razie też sądujemy "rynek" ;) i wiemy ze będzie czarna z białymi znaczeniami chociaz marzy nam sie cudo z miotu [url]http://www.fransimo.cz/matings.html[/url] gorace pozdrówka
  5. Cedro nie ma sprawy mnie takze pomagano i ja będę z przyjmnością pomagać! Pytaj i męcz mnie to żaden problem a z tym autorytetem to bez przesady bo sie zarumienię ;) Trzymajcie się na razie ćwiczenia i huhanie dmuchanie a potem będzie smigała :) co do ochraniacza myślałam o takim dla Lilith ale ma bardzo masywne uda i wszystko spada z łapy ale na przednie łapy też ma zwyrodniena stawów nosi z pozytywnym skutkiem :) pozdrawiam gorąco i zapraszam zobacz jak lilith ładnie biega juz po operacji [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=26032&start=0[/url]
  6. ale za to jacy :laola:
  7. drogie panie jesteście przepiękne każda ma to coś :D oj jak ja lubię galerię
  8. no to próbuje bullek przodkiem :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img250.imageshack.us/img250/4047/image0015hl8pt.jpg[/img][/URL][/img]
  9. dziwczynki pora relaksu a widziałyście to: [url]http://amstaff.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=3879&highlight=[/url]
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Walery uwielbia sie przeciągac i kokosić, a z Luną od trzech dni walczę w nocy bo psu karmę wyjada z worka :evilbat: zapieczętowanego oczywiście nowa receptura jej smakuje :lol:
  11. amfi to mamy ten sam problem nie smiałam nawet sie dowiadywać ile to cudo będzie sie ceniło ale gram w totka :evilbat: Tymoteusz :kciuki:
  12. stwórca jeden ale w trzech osobach :wink: :lol:
  13. Patka

    zakoceni.pl

    ziewaczy jest boski :D
  14. ten królewicz powyżej będzie tatusiem [url]http://www.fransimo.cz/matings.html[/url] ciekawe mioty sie zapowiadają na tej stronie :D
  15. i polecam ten topic [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=16680&start=0[/url] jesli łakniesz wiedzy o staffikach :D
  16. Patka

    zakoceni.pl

    Beatko trzymaj sie we wszystkich "kwestiach" :D
  17. Patka

    zakoceni.pl

    a dlaczego ja nic nie wiem ?? ale jesteście na miau pewnie sie zakaca ?? :-? :wink:
  18. Alu no wiesz :roll: :lol:
  19. cedra moze być calkiem nieźle ale na razie nawet przez rok oszczędne życie bez "zrywów" i systematyczna rehabilitacja moja sucz nie wroci do aktywnosci bo ma luzy w implancie ale przy lekkim(wagowo), młodym psie moze być calkiem "normalnie", ale chyba jednka nie w Tatry - ja dmuchałabym na zimne a w Bieszczady :D pozdrawiam i trzymam kciuki za pełne zdrówko :D
  20. Patka

    Mejk

    ale przystojniak a szelki idealnie do pręguska pasują :D i do tego "dżentelmen" w każdym calu :D
  21. Patka

    zakoceni.pl

    ha ha ale Waleremu po kastracji to nie przeszło nadal (rzadziej ale jednak) próbuje ją za kark łapać i takie tam ... :wink:
×
×
  • Create New...