Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. A WIECZOREM PORA ŁÓŻECZKOWA - MOZE SEN SIE SPEŁNI ... :wink: :lol:
  2. Patka

    Dysplazja

    Nora widże że jestes w Łodzi a gdzie seterek był operowany?? my mamy ;) problem ze stawami ...
  3. och yte niewinne oczęta i to spojrzenie maślane - wiem cosik o tym :wink:
  4. och ach cudo - do schrupania ta panna :eating:
  5. Dziewczęta :eating: ale mała żabcia :iloveyou:
  6. Amfi cos w tym jest co do Lilith napisałam w naszym topiku - Lilith waży 25 kg ma w kłębie 46-7 cm i jest raczej drobną sunią - po operacji i związanym z tym zmniejszeniem dawki ruchu - szczuplejszą - pilnujemy ją :) rodzice Tangi nie są bardzo wysocy zgrabne pistki :) więc obstawiam, że Tanga będzie wyższa kilka sporych cm od Lilith :D
  7. Alu piekny upominek no to Kuba Cię teraz zamęczy :wink: sliczne fotki, ale mieliście fajnie i jaka ladna pogoda :D
  8. Tanga jest cudna :loveu: oj tak ja mam strasznie mało fotek z dzieciństwa Lilith poza tym prorokuę, ;) że Tanga będzie więszksza od Lilki :D
  9. :loveu: Marta dlaczego mnie tak gnębisz cudoooowne fotki. Pasują do siebie panienki :lol:
  10. Patka

    zakoceni.pl

    coś ty zrobiła mojej rudosci :lol:
  11. coco wiadziaąłm tą reklamę maluchów ciekawe jak wyglądaja rodzice ładny psiak jak to maluch :)
  12. Patka

    zakoceni.pl

    malawaszka tak jak pisze Beata czasem (oby w Twoim przyadku) kotek zostaje nie na tydzieńa na całe życie :) a poza tym Beata pisała że tricolory przynoszą szczęscie :D
  13. Patka

    zakoceni.pl

    jaki cudowny czasnuszek pewnie sie "czerni" w tym kominku :lol:
  14. Greven mam nadzieję że pany sobie wzajemne stosunki ułoża jak najlepiej :) nadal nie mogę sie na małą napatrzec a "plamiasta" niezła mieszanka :) Lilith zwana potocznie w galerii jest zółtą krówką :D lubi trawę ale mleka nie daje :lol: :wink:
  15. Lilith - zółta krówka :D takze ma swoja galerię dla porównania ... :) Fotki są przepiękne, bo i modelki rewelacyjne - w jakim wieku dalmatynka (dobrze rozpoznaję ;)) swietnie że tak sie dobrze aklimatyzuje :) jeszcze raz gratulacje panienki :)
  16. dzięki za komplemnet blizna jest ale jakos sucz ustawia sie jak modelka we właściwa stronę :) co do ochraniacza na przednich łapach nosi najzwyklejszy bandarz elastyczny z dwoma zapinkami. o tylnych nogach myslałamżeby zrobić taki z elastycznego materiału delikatnie usztywnionego w obrębie stawu kolanowego rozrysuję to zaprezentuję :D Cedra o niczym nie zapomniałaś :) chyba że ja o czymś nie wiem ;)
  17. Greven witaj jak sie cieszę, że w reszcie moge podziwiac Ślicznotke :) ja takze stanowczo domagam sie więcej ilosci fotek tej slicznej czekoladki - jak mała sie sprawuje w domku nie tęskniła?? i oczywiscie ponawiam pyt na która siez decydowaliscie suczke - bardzo jestem ciekawa :) gorąco pozdrawiam i w ramach relaksu zapraszam do krówki :)
  18. och Penny moja Penny te wspomnienia .... :D co do powyższego opisu przytoczonego przez jonasza to chyba coś sie komuś faktycznie pomyliło - to AST jest krwiożerczą bestią rzucająca sie na "Boguducha winne psy" :evilbat: a tak na serio to ftaffiki sa pełne energii, ale w skali bullowatych wychodza zdecydowanie najlepiej pod względem "niezaawansowania" właściela :)
  19. Pewnie szybciej niż myslisz patrząc jak pięknie wygląda Biały cukiereczek ;) sliczna panna bardzo lubie tricolorki - już teraz panna dla mnie jest wielce urocza jeszcze raz gratuluję dziewczynki o tak wdzięcznym imieniu - powdzenia :D
  20. Patka

    zakoceni.pl

    cudny kalendarz od razu kliknęłam na wrzesień :) Piękna :) gwiazda :)
  21. Bonnie a moze jakiś żywy króliczek na zachęte ;) musi mieć jakąs przynęte Lilith zrobiłaby niemal wszystko dla gumowego pora i gotowanego kurczaka :D e tam najważniejsze że to lubi kariera przed nią to młoda sucz :) Świetna fota :D
  22. hej jak teraz zaczniesz odkładac do świnki skarbonki to za pare lat na rudego się z pewnością uzbiera :)
  23. z przyjemnoscia oglądam te fotki :D poraz enty ;)
  24. jako szczęsliwa posiadaczka amstaffki polecam staffika :D zresztą moja sucz ma chyba nature w pełni staficzą :D
×
×
  • Create New...