-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
NO COŚ W TYM JEST :lol: I PARĘ ZAKLĘĆ BY SIE PRZYADŁO KOTY JUŻ MASZ, ŻE NIE CZARNE ... BOŚ NOWOCZESNA I MODNA :wink:
-
Przepiękne fotki !!!! nie moge sie "nazachycać" ;) moje ulubione to oczywiscie lot i nad mega wodosopadem :D SUPER :D
-
fiu fiub ale chlopak spowazniał i ta muskulatura :D wygląda świetnie :D
-
ach musiałam chwilę pomysleć ..a co to takiego miotła :D
-
Beatko jestes aniołem juz próbuję, a mając takie stado ludzko zwierzęce w domu kto by nie był zalatany na początku polecam bodymax :D
-
Beatko ale u Was pełna równowaga :D za to zajrzyj do mojej suczki krówkowej :D zobaczysz dlaczego Piotr zgadza się tylko na 2 suczkę :D
-
Oj beatko ja mam sporo kotów poza domem ... taka kocia ciotka niesutannie się jakimis zajmuję :D Jesli będzie to 2 suczka i chłopcy będą w silnej mniejszosci :D
-
o jenki juz rok :o i tylko rok zakocona jest nasza Beata, ale za to w jakiej ilości :D i jakości :) Och pamietam takiego maluskiego dymka i TEN topic :D U nas nadal stan osobowy ten sam :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img445.imageshack.us/img445/8084/obraz0389si.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img409.imageshack.us/img409/2205/obraz0567rr.jpg[/img][/URL]
-
Mhy Twój piesek jak spora grupa psów lubi zapaszki i to jest w 100% normalne ... co do ruchu rozumiem twojego tatę, ale skoro pies "musi sie wybiegać" musi to robić w kontrolowany sposób jesli nikt go nie przypilnuje zawsze pójdzie w zapamiętane miesce wątpliwej dla ludzi przyjemnosci ... Mimo, że macie ogród musicie go "wybiegać" poza jego terenem z panią czyli Tobą kojec tu nic nie zmieni ...
-
:biggrina: ciezkie życie gwiazd :)
-
oj jaka ona piękna nie moge nie moge już patrzeć .... :wink:
-
gdyby dzieci nie miały malych :diabloti: to nie były by dziećmi, :D (jako pedagog Ci powiem ze wolę te mądre z diablikiem ;) )ale nawet na fotkach widac beatko ze mają wielkie :iloveyou: do zweizrat to i będa miały do ludzi :D
-
NA MALEŃKIE POCIESZENIE .... [URL=http://imageshack.us][img]http://img262.imageshack.us/img262/459/obraz0087ao.jpg[/img][/URL] beata ona jest cudoooowna :D Tajdzi sybirak Twój pełną gębą :evilbat:
-
co za piękne portrety :eating:
-
Panowie jak zawsze przytojni :)
-
Oj futro pogrubia to prawda :D szczególnie to "prawie białe" na brzuszku :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img156.imageshack.us/img156/6913/obraz0014xy.jpg[/img][/URL]
-
och on ma za niewinny wyraz pyszczka a ten chlopiec taki drapieżny :evilbat: :wink: co do dysleksji ja mam dysokrtografię, a czesto błęby w sieci tak mnie aż bolą ... (lata pracy nad sobą)
- 78403 replies
-
Jakie ma śliczne różowe usteczka na ostatnim foto :) Ale będzie apartatka na (jezeli dojdzie do skutku) wspólny spacer :D Greven porzycz maluszka :D
-
Oj tam nasza pisowna jest super oki poczytajcie blogi 15 latek :evilbat: Och mój ci on ... cudny i taki męski :D
- 78403 replies
-
Alu kochasz bo ma cudne wzorcowe uszka :wink: :evilbat: oczywiscie żartuję :D
-
Bardzo sie cieszę czyli, że psia jest równie dobra jak kocia :D super :D
-
Oj dla chcącego nic trudnego :wink: proszę o nowe fotki czekoladki :D oj marzy mi sie taka dzidzia słodka :D