-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
kochanego Ozzulca nigdy nie za wiele :D przystojniaczek :loveu:
- 78403 replies
-
ja tu widzę ciezkie uzależnienie od piłeczki :lol: super fotki popieram kreciki są urocze :D
-
I takie właśnie są kocie kobiety oj chłopaki nie będą juz miały słodkiego kawalerskiego życia :evilbat: :wink:
-
ja i tak wiedziałam że nie zdążę :wink: wielu, wielu pięknych stron :D
- 78403 replies
-
Witaj nam Iv sliczne fotki więcej !!! czekoladowy dobek jest cudny :D
-
Fiu fiu, ale aparatka boska :D trzymak kciuki za szybki zakup :D a fotki z lowelasem boksiem supraśne :D
-
A to szybkie dziełko ;) mojego TZ :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img373.imageshack.us/img373/1653/obraz010copy5gi.jpg[/img][/URL]
-
O matko Lilith bez komendy nie szczeka ... wcale no chyba ze burknie lub zawyje + inne dziwne dzwięki, jak wraca Panuś :D uwielbiam takie ciche psy :D
-
To prawda Ozzy ma uszka wzorcowe wręcz :D Martusi no wiesz tak o naszych bydlaczkach pisać - Pan Espace ma na to monopol :wink: :evilbat:
-
No tak nie dziwota ze czekolada taka pewniara kropka nie na kolana nie zmiesci ... moja sucz też ustepuje szczeniaczkom ale do 7 miesiaca ich slodkiego życia a potem ... :evilbat: uczy je co to proza zycia (oczywiście jeśli jest taka potrzeba ;)) Już bardzo sie ciesze na fotki z mult spacerku :D
-
Oj trzymak kciuki bedzie dobrze obstawiam, że to przełom :wink:
-
mała jest przeboska :loveu: :klacz: serial fotkowy jest super :) A mała już widac ze ma charakterrek nic wielkieeegooo kota sie nie boi Twoje dziatki Beatko mają super co chwila kocięięta ... zazdroszczę im :wink:
-
Trzeba jej sprawić do zabawy szczeniaka starszego, zrównoważonego sporej rasy żeby ukrocić troszkę jej zapędy, by nie wyrosla na terrorystkę :wink: Pięknieje z dnia na dzień i rośnie jak na drożdżach - masywna aż tak nie będzie tylko umięśniona, bo to przeicez jednak pitka a, a macie jakieś plany sportowe co do czekoladki :D
-
malawaszka to kawał kocicy już jest ... przeslicznej do tego :D Beata kocice mają charakterrrek po prostu :wink: :evilbat:
-
bozu co za maleństwo cudne :D Beata dla Ciebie teraz to bedzie zaskoczenie, bo kocice dachówki mają zdecydowanie inny charakter od chłopaków ... :D Alinko dziewczynki ja zawsze cudowne Luna tez tak łapka oczy zasłania jak śpi :lol:
-
Beata boskie :lol: zamęczą ta mala panne te byczki :wink: Nocna straż :wink: Lunowa :wink: [URL=http://imageshack.us][img]http://img289.imageshack.us/img289/9489/obraz0013jk.jpg[/img][/URL]
-
boska boska ostatnia fotka :lol:
-
Dona to Ty uważaj u siebie z tą "trutką na lamblie" ... wskocz tutaj [url]http://www.epacjent.pl/[/url] duzo porad takze o lamblii poszukaj w tym temacie ... [url]http://www.epacjent.pl/forum_wiadomosc.php?idforum_watek=95&ilosc=&p=1[/url] powodzeni w walce z małym paskudztwem
-
OCH CUDOWNEJ PENNY NIGDY DOŚĆ ... :D
-
MARTA CUDO BRAK SŁÓW :loveu: :iloveyou:
-
Wyganiać kotu to może nie ... ale ja ja wyganiam jak sie rozpycha, a Walery to niemal pies podobny tylko trochę do kota (taka rasa :lol: ) Pika Ty konserwo w stosunkach psiokocich :wink:
- 78403 replies
-
Camara i Ty brutusie ... a w galerii az wstyd tyle łóżkowych fotek Lilith :)
- 78403 replies
-
Pika, bo to krówkowy morderca sierściuchów :lol: a tak na poważnie taka hierarchia w naszym domu Lilith na szafy tez nie wchodzi :wink: ale nie jest aż tak źle w naszej galerii to widac Alu mam nadzieję, że pozwolisz - żeby nie było ze Lilith taka poniewierana ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img374.imageshack.us/img374/8728/im0003726ur.jpg[/img][/URL]
- 78403 replies
-
Alu czasami ... Waler jest jak średni pies :) Luna tylko na poduszce Lilith zawsze była wychowana w szacunku do kotów, bo Luna jest najstarsza ma ponad 8 lat :D mamy spore łóżeczko 140 szerokie ale 2 ludzie ;) i 3 sierściuchy to za wiele czasami :lol:
- 78403 replies
-
O tak woła mnie jak za długo siedze :wink: Pika masz rację nadziej u nas ze dam wleśc pod kołdrę "bo koty moga a ja nie ..." :wink:
- 78403 replies