-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Historia Chipsa vel Pattona. Niestety bez happy endu
Patka replied to kasiain's topic in American Staffordshire Terrier
gratulacje jak rany julek sie wzruszyłam :klacz: :buzi: :laola: -
Greven nie ma sie co tak aż bardzo na razie martwić, bo w tym wieku część psów ma lekko luźne stawy - hondroityna i glukozamina to podstawa :) Preapraty typu artroflex :) i tran Iskial polecam. A pamietajcie, że zabronione schodzenie po schodach jak długu sie da :D gorąco pozdrawiam :D
-
Maga no ładne rzeczy tak pracujacoa cieżko Alę rozpraszać :lol:
- 78403 replies
-
Co za szczęśliwe dziewczyny :D Piękne fotki - wygrzewanie brzuszka w jesiennym słońcu :klacz: Tanga pięknie będzie się komponowała z jesienną aurą :wink:
-
sercem :wink: ale bardzo ładnie sie chlopak zachował nie pokazał ...., a mógłby :evilbat:
-
Historia Chipsa vel Pattona. Niestety bez happy endu
Patka replied to kasiain's topic in American Staffordshire Terrier
ja chcę już wiedzieć bulinek jest w coraz lepszej formie jak widac :D hura :D I ładnie sie do psiaków zachowuje :D strasznie mnie to cieszy ... no opowiadajcie nie dajcie się prosic i błagać ... :wink: -
Alu Ty masz dobrze :) mnie w końcu praca dopadła, ale milo sie pracuje i czasem zagląda na "chwilkę" na dogo ;) My cosik w mieszkanku zmienaić będziemy w przysżłym miesiącu :)
- 78403 replies
-
ZA NOWY SLICZNY DAJĄCY NADZIEJĘ, - BO ZELONY POKOIK ALI :D :laola:
- 78403 replies
-
BOSKA FOTKA :roll: SUPER !!! LOVE STORY :D
-
No tak Alu tego nie przewidzaiłam jedilbyście przy GG :lol:
- 78403 replies
-
Alu u nas rozwiązanie było proste i nie takie wbrew obiegowej tradycji drogie kupiliśmy 2 komputer :D Jeden jest w białym pokoiku a drugi w sypialni :) piaskowej :D
- 78403 replies
-
tebusia ucaluj szefa od nas ma chłop serce bozia mu w dzieciach wynagrodzi ;)
-
a ja myślałam że fryzjer gdzies stoi :evilbat: żartuję :D
-
Oczywiście nie będę orginalana jesli napisze piękne "włosy" :D magda tylko dlaczego masz minke jakby przerażoną :wink: :evilbat:
-
boskie fotki, ale mają cudne zycie :D
-
asher przestań bredzić kobieto ładne to co sie komu podoba :D a Ty mi sie bardzo podobasz :D
-
przecudowne :D na nie każ nam prosić - ile jest dzieciaczków (chłopców i dziewczynek) cudowne chomiczki :D mogłabym oglądać i oglądać i nie tylko ....
-
e dawne czasy, ale teraz juz nie byłoby takich rozterek :evilbat: ale miała niezbyt duże urocze uszyska :wink:
-
Asher, ale ładnie z psiakiem włosowo sie komponujesz :D w końcu miło Cię zobaczyć :D
-
oj chyba musze ograniczyuć wejscia na tą stronę, bo sie "zastafikuję" na amen... :D :wink:
-
dla tych ktorzy jeszzce nie widzieli Lilith 6 lat temu oj jak ten czas leci :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img374.imageshack.us/img374/4861/untitled18ru.png[/img][/URL]
-
i do tego moze za grzejniczek w zimę robic :D :wink:
-
cuuuuudooooowne foto no nie daj sie prosić dorzuć jeszcze troszkę :wink: