na początek polecam red dingo mniejszy rozmiar śliczne wzory i niedrogie są :) a jak chcesz poszaleć to zajrzyj do wątku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120451&page=129[/url]
i podpytaj szelkowych maniaczek :)
kaganiec też bym sobie darowała :)