Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Alojzyna śliczne stadko :loveu: Bullila.nl Tort przepiękny, a jacy zgodni goście :cool3: Rudolfina z termoforkiem :) [URL=http://img178.imageshack.us/my.php?image=14513719vz9.jpg][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9062/14513719vz9.jpg[/IMG][/URL]
  2. Basia powolutku :cool3: będzie dobrze staffboy ciekawe jak mały sie wybarwi :cool3:
  3. mała jest boska i jak ładnie współpracuje :multi:
  4. [QUOTE]Pies może być wystawiany od 3 miesiąca w klasie baby. [/QUOTE] dagula jest w ciąży a maluch nie ma jeszcze wyrobionych uprawnień więc praktycznie później ;)
  5. na 99% też będziemy ale jest jeszcze troszkę czasu na odpoczynek :)
  6. Lara & Loxy super foty!!
  7. to pies czy wiewiórka ;)
  8. Patka

    Lordette

    Sebastian gorące graty!!
  9. Tinka Gram to rasowy buldog :) Graven matko a pamiętam jak zakupiłas Tangę a to już 3,5 roku - szok!! rudolfina to nowa rasa jamstaff :) już kilka razy słyszałam ze to ast skudndlony z jamnikiem jakby nie było najpopularniejsze rasy ... :(
  10. [LEFT]Boska rodzinka boskie dziewczyny łzka mi sie w oku kręci, bo Babe ma taka samą maśc niemal jak moja Lilith miała :-( Śliczne suczki :loveu: [/LEFT]
  11. faktycznie rasowy model !!!
  12. Patka

    mam pytanie

    crazy dobrze mówi i co ważne dobra hodowla pies z dobrym pochodzeniem daje silna gwarancje że to będzie pies o stabilnej psychice ułatwi Ci to jego wychowanie + hodowca zawsze pomoże podpowie :multi:
  13. Dagula mały jets tak uroczy ze odczuwam niedosyt fotek!!!
  14. Asztir boskie stadko mieszane tyle napisze :loveu:
  15. zalatana zalatana ale o chłopaków dbać image trzeba :)
  16. Crazy@ :multi: podleź ;) do nas my już w otwartej moją proswinkę :evil_lol: Kurka prezentacja powiadasz a z tym mamy problem bo Rudolfina za gorsz wdzięku ...
  17. biała skóra czarna skóra fiuu fiu :loveu:
  18. Pieseczkowo jakieś wieści :dog:
  19. fiu fiu ale Manta cudna !!!
  20. a może ktoś dopyta w oddziale czy wystawa będzie znów pościskana na zapleczu czy w dużej hali :p
  21. jak złapię w miejscu pokażę :evil_lol:
  22. bry ale zimowo :) ale przynajmniej po ciemku psa widzę na śniegu ;)
  23. ja jeszcze myślę o sweterku dla Rudej bo kombinezoniki z Franiem maja takie same :loveu:
  24. [B]anilla :loveu: Ewcia Rudzia już się szykuje :cool3: [/B]agnethka a gdzie dziewczyny ubranka maja hę wyrodna TY :razz:
  25. ale tu cisza :razz: ciężka praca ;) modelki [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1989/11lp3.jpg[/IMG][/URL] i zasłużony odpoczynek :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/5695/40103753rj7.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...