Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. frytela straszliwie mi przykro :( czy będziesz robiła sekcję? ta pomyślałam czy Twoja suczka miała szczepienie na herpes?
  2. miłej zabawy dzieciaki
  3. Frytela cudowne stadko!! wielkie gratulacje !! ale będziesz miała z nimi zabawy!
  4. [quote name='miniaga']Urocza wampirzyca!!!!! Ale one już duże...!!!!! Zaraz będą ci dom roznosić.[/QUOTE] oj powoli sie szykują ;) Sodalis cudoności !!
  5. pocałunek wampirzycy :) Maluchy maja zęby :) [URL=http://img822.imageshack.us/i/girlwithmummy.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4411/girlwithmummy.jpg[/IMG][/URL]
  6. o jeny współczuję :( dla nas ta cesarka to już była ulga ale malec był tak wielki i zaklinowany, że to jedyne wyjście było...
  7. Agentka gratuluję stadka !!! i prawie jak u mnie ;) trojaczki :) moje klopsy chodzą i wyją ;) Jeszcze raz gratulacje dla Was!!
  8. bawo i nawet fotki zrobiłaś szok, ale spokojna głowa z Ciebie !
  9. [quote name='miniaga']To grzywacze chińskie: 2 pierwsze dziewczynki to odmiana owłosiona a ostatnia panienka jest łysa.[/QUOTE] Cudne cudne cudne - wielkie gratulacje !!
  10. no to ja czekam na dwa stadka !!! rodzić dziewczyny z gracją ;)
  11. [quote name='*kleo*'][URL]http://i50.tinypic.com/9tnzpk.jpg[/URL] Monika, są cudne :loveu: Aż ciężko uwierzyć, że z takiego maleństwa za jakiś czas wyrośnie kawał psa :evil_lol:[/QUOTE] dokładnie ... Moje prosiaczki też mają oczka szczekają i warczą ;) [URL=http://img84.imageshack.us/i/trojca1.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1678/trojca1.jpg[/IMG][/URL] i Panienka tak sobie sypia [URL=http://img824.imageshack.us/i/sukabrzusio.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1103/sukabrzusio.jpg[/IMG][/URL] Agnetka trzymam kciuki wielkie !! Nowo zakijankowanym gratuluje !!
  12. staszka ciężko sie foci :) a główka to też geny :) i faktycznie długo sie może kształtować :)
  13. Oj chyba dziewczynki sa bardziej wymagające ;) Pola budziła sie co 2h do 9m - łożeczko ją pażyło ;), a potem nagle zaczęła przesypiać niemal cała noce :) Ja też uważam wolnoć tomku w sowim domku słuchałam tylko siebie i jeśli coś mnie niepokoiło miałam super neonatologa i interent ;)
  14. Polecę pularen na brodawki. Cudak cudna mała pucka :) Ja po 3 miesiącu sie poddałam i mała zaczęła spać z nami bo piła co 2h nie bój sie nie zgnieciesz :) możesz kupić taki wałek do oddzielna Was :) ja sobie bardzo chwaliłam to spanie i w duszy miałam kometarze że nie umiałam dziecka do łóżeczka przyzywczaić ;)
  15. ale cudooooo!!
  16. [quote name='sodalis']Po cesarce to nie musi być ładnie, ma być skutecznie. Czasem śliczny szew śródskórny w tym miejscu w czasie laktacji się rozłazi.[/QUOTE] ano dokładnie robił mocno, i ciut się spieszył, bo słabo na narkozę reagowała najważniejsze że już ładnie sie zrosła a jeszcze nie upłynął tydzień nawet :) Monika, ale stadko szok!! a ile szukania domków - czy już masz zarezerwowanych towarzyszy ...
  17. O taka sama estetka jak Ruda z tymi pupami ;) ale juz jest lepiej :) Nowe fotki smakowite :) [URL=http://img249.imageshack.us/i/dsc01592l.jpg/][img]http://img249.imageshack.us/img249/7633/dsc01592l.jpg[/img][/URL] trzy pulpeciki [URL=http://img815.imageshack.us/i/dsc01581.jpg/][img]http://img815.imageshack.us/img815/8745/dsc01581.jpg[/img][/URL] nawet z takim brzuszkiem :| dzielnie karmi .... [URL=http://img532.imageshack.us/i/dsc01591z.jpg/][img]http://img532.imageshack.us/img532/4329/dsc01591z.jpg[/img][/URL]
  18. jedzą jedzą jedzą ... rosną, okrągleją, tłuścieją ... staram się nie robić za dużo fotek ;)
  19. małe staffiki łaciate będą :) Monika jak tam Twoje stadko :)
  20. ja nie będę odradzała. z tego co piszesz nie masz ogrodzonej posesji. co ja zaproponuję pies tylko i wyłącznie w domu wyprowadzany na spacery poza posesję jak miejski pies, nagradzany i przywoływany na długiej lince. To mix ras pracujących bardzo blisko związanych z człowiekiem ale pamiętaj że golden to polowczyk niewłaściwie prowadzony będzie uciekał i szybko stracisz psa :( Co do kojca zastanawiałabym się na tym, ale dopiero jak podrośnie i nauczy się wszystkiego co potrzeba...
  21. OJ z tą wagą to sie nie należy przejmować, Pola była małym tłuścioszkiem poza skalą :) była na samej piersi do 6 m, a teraz jest bardzo szczupła :) urodziła się 3910 :) Cola ja wiem ze ty wiesz Że na MT jest za wcześnie, ale moge polecić :) uściski trzymajcie się a jak jest bardzo źle dajcie sobie na luz i nurofen w ruch
  22. I tu zawołam hura!!!
  23. Oj to zębuszki jak nic :) no ja zakładałam trafnie że wiesz o MT :) ale dla starszaka polecam :) Pola uwielbiała te książeczki :)
  24. Kurka ale te psie blogi dzieciakowe sie zrobiły ;) Co do wózków polecam spacerówki maclarena drogie dość ale rewelacja!!
×
×
  • Create New...