-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
co do bawarki skoro na ludzi nie działa (to mit) to jak ma działać na sukę ... już lepiej podać zioła ... zależy czym karmisz moja suka jedzie od początku na karmie dla suk w ciąży z wysokim poziomem białka, jeśli gotowane lub surowe to dużo mięska, dobre witaminy, sporo warzyw ryż :) suka ma wielkie potrzeby w tym okresie :)
-
małe kudłaczki wyglądają przednio !! Moje jeszcze w brzuszku ale brzuszek takiiii [URL="http://img411.imageshack.us/i/29v1r.jpg/"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1584/29v1r.jpg[/IMG][/URL] cycuchy się przygotowują :) został nam ponad tydzień ... i pytanie szperam i szukam nożyczek do pępowiny obcinania możecie mi polecić jakieś z linkiem bo tu jest dużo ale nie wiem kompletnie jakie czy końce proste czy zagięte itp [url]http://www.allegro.pl/listing.php/search?category=518&from_showcat=1&sg=0&string=no%C5%BCyczki+&change_view=1[/url]
-
jak nic to golden - albo pies w bardzo dobrym typie - co za sędzia ocenił go jako mieszańca?? poszłabym do związku kynologicznego i poszukała w ktróym okręgu tatuują tymi oznaczeniami
-
O kurka trzymam kciuki za malca z rozwolnieniem :( Moja grubaska coraz grubsza byłyśmy na usg i widziałam bijace serducha łapki i śliczne główki :loveu: zaczęła sypiać w porodówce, (przekopuje ja namiętnie) ale i tak woli łóżko ;) kurka to już niedługo ... niespełna 2 tygodnie
-
Zaba ja mieszkam w Polsce i też mam miło wszyscy reaguja łądny piesek ale słodki i grzeczny Ruda sotaje przed sklepem i jest najczęściej pilnowana :)
-
ja patrzę na repa pod nieco innym względem - jakie dzieci daje - to ze rep jest "ładny" o niczym nie decyduje, czasem nawet psy utytułowane dają nieciekawe dzieci i odwrotnie ;) ale trzeba zobaczyć jak silnie ten pies geny przekazuje i co za dzieciaki daje :)
-
anbazyl, ale juz duży Ten Twój dzidziuś :) a małe grzywki cudne !! Rudexia sie zagęszcza jescze kilka dni i mam nadzieję posłuchamy serduszek :)
-
KarA szalejesz dziewczyno mam nadzieję że u Rudolfiny też się powiększy i to o niejedna pannę ;) Piekna mała lala!!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Patka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Boskie kotulce !!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
co do stawów Ruda suczka staffika małe dość ciężkie psiaki ;) badanie stawów mój wet stwierdził jedno bioder ideał drugie lekkie B i zastanawiał sie nawet sam co Dr Siembieda wpisze (tylko di niego maja u mnie w klinice zaufanie) dostaliśmy w rodowodzie B - Chyba nie mógł sie zdecydować bo mamy poprawioną literkę ;)) (szkoda też tego, że w Polsce nie opisują bioder osobno ;))
-
No granulki muszą być uniwersalnej wielkości :) Moja staffinka ma mała paszczę ;) granulki są w sam raz :) Świetna karma karmię od ponad roku :) suka wygląda świetnie !!
-
Witaj ja karmie tą karmą już długo mam sukę staffinkę bardzo aktywną obecnie jest w ciąży zwiększyłam dawkę i jedziemy nadal na tej karmie. Jestem z niej tfu tfu bardzo zadowolona - pies pięknie wygląda, ładnie się najada. Skład też porównywałam i wyszło bardzo na korzyść.
-
ale cudny brzusio golas!!
-
proszę ile tu naiwności nie widzicie, że suki są w typie i ewidentnie pilnują posesji?? sprzedaje może ponieważ: kończy działalność lub coś na podobę. Uczciwie pisze o agresji psa i chyba lepiej że chce je zbyć a nie usypia lub daje łopatą przez łeb - a juz widziałam takie oszczędności ...
-
U nas jeszcze kawałek czasu 5 tygodni za nami :) lekki grubasek sie robi ale na leżąco tak to nadal laska jest z niej ;) [URL=http://img101.imageshack.us/i/ruda5tyd.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/473/ruda5tyd.jpg[/IMG][/URL]
-
Daria ma rację :) i pamiętaj dobrze wyszusz ręcznikiem po spacerze w zimnym deszczu
-
Guciek trzymam kciuki ile ja nerwów zjadłam przed tym kryciem też miesiąc opóźniona i płodne też opóźnione ...
-
ja podglądam Was od mhy dawna ... Moja suczka Staffinka jest w połówce ciąży na razie zachowuje się jakby wogóle w ciaży nie była gdyby nie usg to ja też bym nie wierzyła ...
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Patka replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
ale boskie fotki kondycja pełna!! -
[url]http://global.images8.fotosik.pl/307/fdb2efac158f861c.jpg[/url] Boskie szkoda ze Pola nie lubi fotek a jak juz to robi koszmarne minki ;)
-
Alu cudowne fotki piekny Ozzy w obiektywie dobrej aparatki to jest to !! Czyżbyś w końcu miała upragniony sprzęcik :)
- 78403 replies
-
No u nas mimo niskiego progesteronu pojechaliśmy na czuje obserwując sukę a także bazując na obserwacjach wcześniejszych cieczek - minął miesiąc i mamy potwierdzoną ciążę ...
-
a ja jestem w stanie uwierzyć ... Nie nigdy nie rób tego rodzeństwo to zbyt wielkie pokrewieństwo a genetka to nie zabawa łątwiej będzie znaleść jej dobrego partnera, który poprawi to i owo a zbyt bliskie pokrewieństwo może mieć opłakane skutki :(
-
ależ to piękny psiak jest nadal trzymam za niego kciuki!
-
To nie wiecie towarzyszu że dogo ogląda sie wybiórczo ;) ja takze proszę o nowe fotki bo z nostalgi zawsze tu zaglądam :)