-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
ja juz trzymam ciezko sie jedną dłonia wali w klawisze :evil_lol:
-
No wiesz :mad: ja tu tak ładnie komplemetuje baski i nic ... :shake::evil_lol:
-
nooo w końcu a za ta fotke wszystko Ci ;) wybaczam :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/9830364cb4bdc237.jpg[/IMG][/URL]
-
upartosc upartoscia a gruba koperta grubą koperta ;) Marta ja tu usycham ... no daj znać w końcu ....
-
[QUOTE] ale p.Borkowski chyba nie pamietal ze moj Wacio jest w 3/4 od niego :evil_lol: i sam sobie robi antyreklame jako hodowca hihihi no i jako sedzia dajac tak utytulowanemu psu taka ocene :evil_lol:[/QUOTE] nastepnym razem wepnij sobie w klape znaczek z naoisem 3/4 od pana ;) moze podziała ...
-
oo ja nwet znam dobrze akitę, która nózę zgrabie podnosi i znaczy ze aż strach ;)
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
Patka replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
jaka zgodna trójca :multi: :lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/d46bec62551020ba.jpg[/IMG][/URL] -
[QUOTE] poiwem tak - były drobne komplikacje ale teraz jest juz ok i są szczeniaczki[/QUOTE] z deszczu pod rynne jeszcze bardziej sie martwie ... dziewczyny robimy składkę na kopertę dla Oli co by zdradziła tajemnice ;) [QUOTE]suczka jest zmęczona i jej pani też[/QUOTE] bidulki :glaszcze: trzymajcie się :Rose:
-
oby fotek nacykała !!!!
-
ooo tydzień okroglutka jak te siedem dni maleńka :lol: [QUOTE] Moze od poczatku. W tamtym kompie dysk poszedl :wallbash: Wszytskie moje dokumenty, zdjecia itp. poszly w cholere...Jak na razie nikt nie chce sie podjac sparawdzenia czy cos mozna by bylo jeszcze zrobic z tym dyskiem...Moze ktos ze stolycy...??:cool3: Teraz mamy nowego kompa, tzn. uzywany, ale dla nas jest nowy :eviltong: Brat kupil go na gieldzie i jest 4 razy lepszy od tamtego :lol: A co najsmieszniejsze, widzial takiego samego jak my mielismy i...lepiej nie mowic ile za niego chcieli :roflt::roflt: Smiech na sali.[/QUOTE] ufff ;)
-
pilota sienie chciało trzymac chę ;) ależ była impreza :cool3::cool3: [IMG]http://images4.fotosik.pl/168/6d6e0667237bb6a3.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
ale szynka :lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img270.imageshack.us/img270/7397/spacer009xu7.jpg[/IMG][/URL]
-
boskie :loveu: [IMG]http://images1.fotosik.pl/213/2088704a04bb9eaf.gif[/IMG]
-
[QUOTE] Marta-Ty budujesz napiecie jak w niezłym filmie sensacyjnym:cool3:[/QUOTE] to jej trzeba przyznac fakt!!!
-
♥♥♥Lachs za TM - moje szczęście, mój chorutki staruszek:*; moi tymczasowicze
Patka replied to Dobermania's topic in Galeria
co to za pozycje :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/3396/sunialaks12il3.jpg[/IMG][/URL] zycie miał cieżkie ale teraz ma cudownie :)- 398 replies
-
OLA paskudo gadaj no zaraz :evil_lol: ;) a foty?? matko nie wytrzymam!!!!!
-
mały przystojniaczek :) super [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/5083/dscf0460azd3.jpg[/IMG]
-
współczuje takiej pogody u nas piękne slońce idealna jesień :) :cool3:
-
boskie :loveu: [B][IMG]http://republika.pl/nudel44/nudel/50.jpg[/IMG][/B]
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Patka replied to bigos's topic in Foto Blogi
idealnie mu w sepi :) sama przyjemnosc poza tym fotcie trochę zdjęłam bury kolor :) -
ale ż boskie foty i ile :multi: pięknie sie spaiaki wybawiły :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Patka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:mad: przynajmniej szzcery ten typ :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Patka replied to bigos's topic in Foto Blogi
Piekne foty bo model boski, a ta mnie zainspirowała .... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/8683/bigjk1yz6.jpg[/IMG][/URL] -
[IMG]http://img110.imageshack.us/img110/460/resizeofpict0015bw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4818/resizeofpict0020iq5.jpg[/IMG] [COLOR=DarkOliveGreen] [FONT=Arial Black][B]Pięknosci !!!![/B][/FONT][/COLOR] zagloam ale non stp pisac oh ah nie moge ;)