Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Alu już sto razy zachwycąłam sie pieknym malym zgrabnym uchem Ozzego noszonym wzorcowo!! Najczęsciej asty nie maja tyle szczęscia z tego co widze gosiu w Twoim avatarze to psiak ma duze ucho i nosi jedni i drugie inaczej :razz: Polecam jednak spróbowac niech nosi przez tydzień zobacz efekty - pamiętaj ze z wiekiem ucho już tak sie uksztaltuje że na prace nad nim będzie za późno trzeba wyrabiac ;) mu dobre nawyki juz teraz ;) najlepiej wklej fote swojego potwora :)
  2. hej Gosiu istnieje doskonaly instrukataż jak "zrobić" psu dobrze ;) by dobrze mu sie układały uszy - czyli w płatek róży same uładają sie tak bardzo rzadko i trzeba im pomóc w prosty acz skuteczny sposób :) [url]http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?t=1898&start=15[/url]
  3. pamiętaj o rehabilitacji ruchy bierne Wam zalecono?? zestaw ćwiczeń by nie było zaniku mięsni?? trzymam za was kciuki jakby coś sie z raną dzialo to zasyp proszkiem dermatolem?? jaki opatrunke elastyk??
  4. ta fotka boska jest :loveu: [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/3054/obraz0392hn.jpg[/IMG]
  5. znamy znamy Amfetkę i bardzo lubimy :) Miłow bardzo widzieć Was na doho :)
  6. [quote][I][B]Gosiu bardzo Ci dziękuję. Na Dogo faktycznie ostatnio tylko "wpadam", ale obiecuję poprawę:eviltong: [/B][/I][/quote] to ja mam tosamo w planach :lol: o Aniu w pełni Cie rozumiem :)
  7. karolka wielkie gratulacje prosimy o sesję foto :) szczęsliwej rodzinki :)
  8. ja bardzo przepraszam a gdzie jakieś foty ze spotkania?? pozazdrościć bym chciała ... :cool3:
  9. TO PRAWDA OPRóCZ tego ze cest jest wielce przystojny :) ma takze wspaniała psią osobowść :loveu: czyli po prostu jest słodki!!!
  10. coraz większe brawa !!!!! gratulacje !!!!!
  11. [QUOTE]Że pies trafił z bloku do domku na wsi to zaden luksus.. ludzie mysla ze jesli ma sie ogrod to z psem nie trzeba wychodzic.. czasme psy mieszkajace w cisnym mieszkaniu sa lepiej wybiegane niz te z "luksusow" to po pierwsze.. po drugie jesli zona brala amstaffa to mogla poczytac ze te psy sa strasznie niszczycielskie (!!)[/QUOTE] brała bo większyt od jamnika, ale tak samo z krótką sierścią, a malutkie są takie sliczne i dzieci chciały ... a zawsze jak sie znudzi to mozna oddac scenariusz zawsze jest taki sam ... psa latwiej kupić dostać za pare groszy to i łatwiej wtedy oddac kupimy se yorka teraz!!:diabloti:
  12. Alu ti Ci ślicznie wyszło :) [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2332/47kopiajpgavc2.jpg[/IMG]
  13. ja nie wiem, ale nie jest źle (moze dlatego ze mam mocne łącze) ale naprawde trzeba coś z tym zrobić ....
  14. a ja mam wszystko :cool3:
  15. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    czyli odliczamy !!!
  16. za dużo tych dogomaniaków a moze to spisek zazdrosnych partnerów?? :evil_lol:
  17. piękne piekne foty ta soczysta zieleń :razz: normalnie co za przystojnial :) [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/092006/IMG_3996.gif[/IMG]
  18. bardzo bardzo mi przykro chociaz ostatnie chwile miała pieknego psiego życia ...:shake: trzymaj sie ... cięzko w słowach to ująć ...
  19. Patka

    Nora

    świetna szorstka panna :)
  20. Patka

    zakoceni.pl

    oj kastraty bronią i to jak, a sterylizowane kotki łowią M10 nie martw sie i kastruj :evil_lol:
  21. [QUOTE]Po drugie, wychodzac do restauracji z reguly staram sie jakos przyzwoicie przyodziac, a np. czarna sukienka srednio atrakcyjnie wyglada przyozdobiona psimi melami i klakami ;-)[/QUOTE] "zwizualizowałam" :lol: ja takie miejskie spacery uważa za element socjalizacji poza tym często zdarza nam sie długi spacer nad Wisłą uwieńczony piwkiem :cool3:
  22. karolka te posłania są super to prawda :cool3: Boskie te Twoje zmarszczki :cool3:
  23. [QUOTE][B]Cały dzień byliśmy na działce :multi: Było SUPER! Chodziliśmy po lesie, zebraliśmy parę grzybków,[/B][/QUOTE] ale Wam zazdrościmy :cool3:
  24. iii sukienka :cool3:
  25. ooooch dzieci to odrębna historia ... ale wracając do braku kultury już kilka razy zwracałam ludziom uwage na plazy by posprzątali po swoim psie ... Tosiu no tak Lilith jest podwójnie napiętnowana ... nalepiej jakby wogóle nie wychodziła z domu do morderczych spojrzeń idzie sie przywyczaić, ale do braku kultury otoczenia cieżko ...
×
×
  • Create New...