-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Marta no wiesz Chargerek tak strzela, że reklamacji napewno nie będzie :evil_lol: a to mahonowe - cudo :loveu:
-
[QUOTE]Pies doszczętnie zniszczył drzwi,a oni po prostu uciekli nie poczuwając sie do odpowiedzialności. Napisał mi też, że mogę przyjechać z psami,ale będą musiały spać w budzie albo w samochodzie,bo on więcej psa z Polski do hotelu nie wpuści.[/QUOTE] wstyd mi że to mówię, ale Polacy nie dorosli do posiadania psów, bo najczęsciej są nieodpowiedzialnymi tłukami, a my NoRMALNI - czyli posiadający wychowane psy - za to płacimy na całej linii... nie dziwię się sklepikarzą itp, bo jakbym sie przejechała, to tez bym wolała nie wpuszczac ... Moja sucz chodzi ze mną gdzie sie da w ogódkach w lato zawsze z nami siedzi trochę na początku na "siłę" ;) ale jak właściele widzą, ze to takie grzeczne zwierze szybko ją akceptują ... czasami tak trzeba ... co do strachu przed psami - nie przesadzajmy Polska to kraj o ogromenj ilości psów (w czołówce w Europie) i co nagle taka paranoja i psie lęki ... bójmy sie raczej nieodpowiedzialności ludzi ... ja zaczęłam wyznawac zasadę "jak bóg kubie..." ... zawsze grzecznie prowadzam Lilith unikam kontaktów i olewam bardzo nieprzyjemne niekiedy komentarze, ale ludzie (ciekawe ze tylko Polacy) sa poprostu nachalni i złośliwi i czasem cierpliwośc sie kończy ...
-
u mnie nie jest tak źle ale ani czasu ani fotek nie mam tylko w przerwach na łyk cherbaty podgladam co tam u Was słychac ;)
- 78403 replies
-
no wiesz plastyczne sa teraz w modzie Lilith szykuje sie na lifting cycków ;) łyzeczke 3 razy dziennie namocz w wodzie psy najczęsciej to lubią ale jak będzie sraczka zmniejsz porcje :cool3:
-
kolagen podajesz w postaci galaretki z łapek :cool3: i żelatyny :) co można jeszcze zrobic ja nie wiem ... moze codziennie całowac :razz:
-
wysyłamy wysyłamy ;) nalepsza rklamą jest moim skromnym zdaniem dział galerii szczeniąt :cool3: obecnie wsród staszków jest w kim ;) wybierać :cool3: czekamy zatem na nowy nabytek :)
-
bongobongo i gdzie te pieknosci ;)
-
no wiesz ale sa sprawdzone sprawdzone sposoby astom sie klei i ładnie stoją + masowanie i kolagen :) moze ONki mają jeszcze inne skerety ...:cool3:
-
Lazy a co mówia mądre głowy (+hodowcy) na owczarkowych forach nie maja jakis sposobów ?? kurka na niektórych fotach pieknie stoją :cool3: wogóle sliczna z niej panna sie robi :cool3:
-
uuuu nie dobrze odczyn alergiczny na leki albo na to od czego sie pochorowała ... biedna Szpila biedna TY ...
-
[QUOTE] Skiper właśnie pozbawił mojego syna kolacji :evil_lol: Michał wyszedł na chwilę do kuchni i zostawił talerz z kanapkami na brzegu stołu...:mad:[/QUOTE] po takiej akcji mozesz byc pewna że to 100% lab nie to żebym ja miała wątpliwosci ... :lol: choć zawinac go w pazłotko i byłaby soczysta mleczna czekoladka :evil_lol:
-
maść z antybiotykiem jest?? i proszek o nazwie dermatol super sprawa :)
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Patka replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
boska :) [IMG]http://images1.fotosik.pl/187/f883cd9e062fe5b9.jpg[/IMG] co moge na dziś :( trzymac za nią i za was kciuki :) -
mały nie znaczyło mało w środku :lol: :cool3: ja Penny i marcie życze jak najwięcej znaczy najlepiej ;) Marta będzie dobrze :cool3:
-
piękny!! [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/706/sany0210jz9.png[/IMG]
-
no patent z półką jest bardzo bardzo wskazany!! te maty mozna takze kupić w sklepach art medyczne (podkłady dla ludzi) OJ Marta ciekawe co za Penny niespodzianki szykuje brzuszek nie jest wcale wielki, ale te 2 tyg moga duzo zmienic :cool3:
-
NO SZYKUJCIE SIE DO 17 PONAD 1H :lol::cool3:
-
po co znowu tu wchodziłam musze napisać boskie boskie boskie :loveu:
-
no wiesz a ja :cool3:
-
[QUOTE] Wieczorem wstawię fotkę brzuchatą. :p[/QUOTE] nuż jest wieczór popraw mi nastró brzuchata Pięknioszką :cool3:
-
Pysiu zapracuje sie ... a wcale tego nie chce :evil_lol: oczka mnie bolą ...
- 78403 replies
-
bluerat it's not so bad ... [URL]http://www.nohau.pl/public/adopcje/[/URL] it's the best site, if you looking for dog in type of american stafford or pitt bull They can help you - there are lot of AST's or mixed dogs "TRUTH" pitbulls are rare for adoptions ...
-
boski konik :lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/139/78dc086dcf236623.jpg[/IMG][/URL] Ozzy tysiaca imion :)
- 78403 replies