-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
ale cuda :loveu: Avasti ma cudny ogon on jest mizem z jakimś póldługowłosym ale cudo a buiała łapa ma też cudny ogon ten kolor :cool3: Boska fotka :loveu: [U][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/6116/picture085xk5.jpg[/IMG][/URL][/U]
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Patka replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
niestety spor wiedziy mam dzieku dociekiwosci i internecikowi :) ale to prawda mi weci sa bardzo otwarci i chętni na nowinki :) nasz obecny to wspaniały człowiek ale kolejki sa do niego makabryczne :evil_lol: [QUOTE] Może niektórych schorzeń się nie leczy, ale są leki, które mogą poprawić jakość życia psu! [/QUOTE] dokładnie a i leczenie zachowawcze przecież jest taki termin!! oj czasem mnie to dobija owszem pies jest chory ale mozę byc gorzej szcególnie przy zmianach dysplastycznych i zwyrodnieniowych ... trzymajcie sie dziewczyny :) -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Patka replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[QUOTE]Taki bonharen przecież można mu zasugerować, przwda?[/QUOTE] o tak wet do którego chodziłam na iniekcje dostał ode mnie wszystkie materiały i za bardzo nie wierzył w rezultaty .... :evil_lol: masz racje jak tak nagle silnie boli to stan zapalny tylko Sabinko nie pozwól podac sterydu!! [QUOTE] Mnie po prostu chodzi o to żeby zlikwidować u Saby stan zapalny.[/QUOTE] wiem wiem :buzi: -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Patka replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
mmbbaj i tu sie nie zgodze :evil_lol: Lilith ma zaawansowane zwyrodnienie i takie łączone nieinwazyjne leczenie pomaga, ale każdy ma swoje sposoby .... warto spróbowac pomału .... no tak ale fakt każdy psiak jest inny ... [QUOTE]Saba od wiosny bierze Caniwiton.[/QUOTE] bardzo dobrze :cool3: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Patka replied to arima's topic in Foto Blogi
o tak cudny :evil_lol: wiem bo mam takiego samego :evil_lol: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/kicikici25.jpg[/IMG] Pysiu to aktualna fota co twoj przystojniak taki mało włochaty hę??? waler bije w tym roku rekordy .... a ja go ubiję miauczy niemal non stop .... normalnie chyba ma 3 żołądki ... ale serce mi rozmiękcza wczoraj przyszedł wieczorem uwalił sie objął łakami za szyję i nuz mi szpelatc mruczanda i sie przymilac ... wiecje kota syb niet :evil_lol: -
U nas zimno ale pięknie ale nas pogoda w tym roku rozpieszcza :cool3: kończę właśnie prace i fru do domku :cool3:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Patka replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
mmbbaj masz racje co do silnych dlatego ja tez unikam jak ognia ... wątróbkę ma sie jedną .... co do zastrzyków mozna spróbowac nie przeciwbólowych a bonharenu (jest topic w dziale wet) w zmianach dysplastycznych ma bardzo dobre efekty :cool3: Lilith sie po nim o wiele lepiej czuje :cool3: -
noooormalnie super :cool3: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9286/pa170050wb8.jpg[/IMG]
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Patka replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Dokładnie Cie rozumiem bo walczymy z łapkami lilith od paru lat ta poloporyna musi byc dojelitowa jak to dysplazja "tarcie jest" podaj tez preparat z glukozamnina i hondroityna np taki ludzki arthron complex i do niego wit c ;) co jeszcze ja masuje łapkę i wcieram też żel masc końską ;) też pomaga :cool3: oj cieżkie życie z tymi bolącymi łapkami ... -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Patka replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Witaj sabinko :) po pierwsze boskie zdjatko :) [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4679/niedziela1zk6.jpg[/IMG] co do łapki a próbowałas zewnęrznie smarowania maściami Lilith świetnie pomaga maśc końska (mozna kupić na allegro lub w sklepie z art dla koni) co do tabletek najpeij zadaj pyytanie na forum krakvetu :) na 100% dostaniesz rzeczowa odpowedź ... ja puki moge podaje Lilith jedynie polopirynę dojelitową nic mocniejszego jedna na dobe :) (problemy ze stawami) gorące uściski -
strumyk masz rację teraz będa rosły jak małe dinozaury cm na minutę :cool3: Evita* czekamy na foto relacje :cool3:
-
alez słodka :loveu: sliczna fotka :) [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4198/1lea11eb3.jpg[/IMG]
-
a w oczach jakie poświęcenie faktycznie biedna takie stado wykarmic a maluchy tłuścioszki ze hej ;) [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7734/0tj1.jpg[/IMG]
-
o kaczorami poszczuje :evil_lol: dawać mi tu foty :cool3: ja sie zmobilizowałam i mimo ton pracy dałam to i TY mozesz [SIZE=1](ciekawe czy wjechałam Ci na ambicje ;))[/SIZE]
-
ale boski pręgusek :cool3: Uschi masz 100% racji :lol:
-
[QUOTE]Wpadam między jednym karmieniem a drugim,żeby Wam zakomunikować,że my jesteśmy już po;-);-);-).Poród trawał 4,5 godziny .Urodziło się 4 dziewczynki i 3 pieski.Potem zdam Wam dokładniejsze relacje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] hura wielkie gratulacje!!! :multi:
-
[QUOTE]OBSESSION Moon in Staff[/QUOTE] ja sugeruję to dla rudej :cool3: ;) dobrej nocy :cool3:
-
[QUOTE] Nie no serio porzuciłam galerie. Będę sobie tu pisać, ale zdjęć już mi sie obrabiać nie chce :shake:[/QUOTE] co to za postawa :mad:
-
Cudowne :) a myslałam, że ruda będzie wygraną za wygranie konkursu "ile szczeniaczków" ;) MARUS DOBREJ CZUWAJACEJ NOCY :)
-
Ale maleńkie laleczki :loveu: normalnie napatrzec sie nie moge ....:cool3:
-
ależ piękna :loveu: bedzie mocno machoniowa cudowna ... wogole 2 są piękne Maruś trzyma sie cieplo :iloveyou: Gratulacje mamuśka :Rose: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/6843/17ah6.jpg[/IMG][/URL]
-
Boska fota :) [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/2995/adadscf0010cb6.jpg[/IMG] Piekne psice z przyjemnością wielką będę Was odwiedzać :)
-
Olcu masz racje :cool3: czekamy zatem na foty pieknych panienek :)
-
a ja miałam dziś sen ale myslałamże sie nie spełni :shake: tak mi przykro ... ale panny będą super kluchy piękne !!! :cool3: matus gratulacje!!!