Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    ale cuda :loveu: Avasti ma cudny ogon on jest mizem z jakimś póldługowłosym ale cudo a buiała łapa ma też cudny ogon ten kolor :cool3: Boska fotka :loveu: [U][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/6116/picture085xk5.jpg[/IMG][/URL][/U]
  2. niestety spor wiedziy mam dzieku dociekiwosci i internecikowi :) ale to prawda mi weci sa bardzo otwarci i chętni na nowinki :) nasz obecny to wspaniały człowiek ale kolejki sa do niego makabryczne :evil_lol: [QUOTE] Może niektórych schorzeń się nie leczy, ale są leki, które mogą poprawić jakość życia psu! [/QUOTE] dokładnie a i leczenie zachowawcze przecież jest taki termin!! oj czasem mnie to dobija owszem pies jest chory ale mozę byc gorzej szcególnie przy zmianach dysplastycznych i zwyrodnieniowych ... trzymajcie sie dziewczyny :)
  3. [QUOTE]Taki bonharen przecież można mu zasugerować, przwda?[/QUOTE] o tak wet do którego chodziłam na iniekcje dostał ode mnie wszystkie materiały i za bardzo nie wierzył w rezultaty .... :evil_lol: masz racje jak tak nagle silnie boli to stan zapalny tylko Sabinko nie pozwól podac sterydu!! [QUOTE] Mnie po prostu chodzi o to żeby zlikwidować u Saby stan zapalny.[/QUOTE] wiem wiem :buzi:
  4. mmbbaj i tu sie nie zgodze :evil_lol: Lilith ma zaawansowane zwyrodnienie i takie łączone nieinwazyjne leczenie pomaga, ale każdy ma swoje sposoby .... warto spróbowac pomału .... no tak ale fakt każdy psiak jest inny ... [QUOTE]Saba od wiosny bierze Caniwiton.[/QUOTE] bardzo dobrze :cool3:
  5. o tak cudny :evil_lol: wiem bo mam takiego samego :evil_lol: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/kicikici25.jpg[/IMG] Pysiu to aktualna fota co twoj przystojniak taki mało włochaty hę??? waler bije w tym roku rekordy .... a ja go ubiję miauczy niemal non stop .... normalnie chyba ma 3 żołądki ... ale serce mi rozmiękcza wczoraj przyszedł wieczorem uwalił sie objął łakami za szyję i nuz mi szpelatc mruczanda i sie przymilac ... wiecje kota syb niet :evil_lol:
  6. U nas zimno ale pięknie ale nas pogoda w tym roku rozpieszcza :cool3: kończę właśnie prace i fru do domku :cool3:
  7. mmbbaj masz racje co do silnych dlatego ja tez unikam jak ognia ... wątróbkę ma sie jedną .... co do zastrzyków mozna spróbowac nie przeciwbólowych a bonharenu (jest topic w dziale wet) w zmianach dysplastycznych ma bardzo dobre efekty :cool3: Lilith sie po nim o wiele lepiej czuje :cool3:
  8. noooormalnie super :cool3: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9286/pa170050wb8.jpg[/IMG]
  9. Dokładnie Cie rozumiem bo walczymy z łapkami lilith od paru lat ta poloporyna musi byc dojelitowa jak to dysplazja "tarcie jest" podaj tez preparat z glukozamnina i hondroityna np taki ludzki arthron complex i do niego wit c ;) co jeszcze ja masuje łapkę i wcieram też żel masc końską ;) też pomaga :cool3: oj cieżkie życie z tymi bolącymi łapkami ...
  10. Witaj sabinko :) po pierwsze boskie zdjatko :) [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4679/niedziela1zk6.jpg[/IMG] co do łapki a próbowałas zewnęrznie smarowania maściami Lilith świetnie pomaga maśc końska (mozna kupić na allegro lub w sklepie z art dla koni) co do tabletek najpeij zadaj pyytanie na forum krakvetu :) na 100% dostaniesz rzeczowa odpowedź ... ja puki moge podaje Lilith jedynie polopirynę dojelitową nic mocniejszego jedna na dobe :) (problemy ze stawami) gorące uściski
  11. strumyk masz rację teraz będa rosły jak małe dinozaury cm na minutę :cool3: Evita* czekamy na foto relacje :cool3:
  12. alez słodka :loveu: sliczna fotka :) [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4198/1lea11eb3.jpg[/IMG]
  13. a w oczach jakie poświęcenie faktycznie biedna takie stado wykarmic a maluchy tłuścioszki ze hej ;) [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7734/0tj1.jpg[/IMG]
  14. o kaczorami poszczuje :evil_lol: dawać mi tu foty :cool3: ja sie zmobilizowałam i mimo ton pracy dałam to i TY mozesz [SIZE=1](ciekawe czy wjechałam Ci na ambicje ;))[/SIZE]
  15. Patka

    zakoceni.pl

    ale boski pręgusek :cool3: Uschi masz 100% racji :lol:
  16. [QUOTE]Wpadam między jednym karmieniem a drugim,żeby Wam zakomunikować,że my jesteśmy już po;-);-);-).Poród trawał 4,5 godziny .Urodziło się 4 dziewczynki i 3 pieski.Potem zdam Wam dokładniejsze relacje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] hura wielkie gratulacje!!! :multi:
  17. [QUOTE]OBSESSION Moon in Staff[/QUOTE] ja sugeruję to dla rudej :cool3: ;) dobrej nocy :cool3:
  18. [QUOTE] Nie no serio porzuciłam galerie. Będę sobie tu pisać, ale zdjęć już mi sie obrabiać nie chce :shake:[/QUOTE] co to za postawa :mad:
  19. Cudowne :) a myslałam, że ruda będzie wygraną za wygranie konkursu "ile szczeniaczków" ;) MARUS DOBREJ CZUWAJACEJ NOCY :)
  20. Ale maleńkie laleczki :loveu: normalnie napatrzec sie nie moge ....:cool3:
  21. ależ piękna :loveu: bedzie mocno machoniowa cudowna ... wogole 2 są piękne Maruś trzyma sie cieplo :iloveyou: Gratulacje mamuśka :Rose: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/6843/17ah6.jpg[/IMG][/URL]
  22. Patka

    czarno-ruda galeria

    Boska fota :) [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/2995/adadscf0010cb6.jpg[/IMG] Piekne psice z przyjemnością wielką będę Was odwiedzać :)
  23. Olcu masz racje :cool3: czekamy zatem na foty pieknych panienek :)
  24. a ja miałam dziś sen ale myslałamże sie nie spełni :shake: tak mi przykro ... ale panny będą super kluchy piękne !!! :cool3: matus gratulacje!!!
×
×
  • Create New...