...........a jezeli chodzi o jedzenie to faktycznie maja, tam psy nie gloduja, dostaja calkiem fajne jedzonko i sponsorow tez maja..............
prosze tylko abyscie nie robili nagonki na to schronisko
to byla jedyna sunia, ktora byla w tak oplakanym stanie:-(reszta pieskow, nie moge napisac, ze byla szczesliwa, ale siedziala np. w kojcach, w zagrodach, czesc byla na lancuchach natomiast inne biegaly luzem
ogolnie schronisko bardzo uporzadkowane