Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. moze faceta psy nie obchodza ale jakby mu zaproponowac jakac kase za gadanie to moze:roll:
  2. zabity!! NIE bo po co?? czasami tak bywa, ze szefostwo schronisk maja swoje adopcje (tajne:cool3: ) ale nie znaczy to ze pieska ktos skrzywdzil..... dlaczego nie ufacie temu kierownikowi??
  3. a ja uwazam, ze wiara czyni cuda:p czasami wyobraznia nas ponosi:cool1: jak w przypadku Wedelka, ktory juz niby w rowie zdychal, a okazalo sie ze ma sie calkiem dobrze i nawet zaczyna stawac na 4ch lapkach:loveu: prawda jest rowniez to, ze psy ze schronisk znikaja:shake:
  4. ja systematycznie zagladam i ciagle mysle:cool1: jest tyle psow w potrzebie:-(
  5. a ja nie rozumie:roll: czy ten kierownik juz kiedys podpadl......czy .......?? dlaczego prubujecie robic na niego nagonke (w zadnym wypadku go nie bronie.....)ale nie rozumie dlaczego odrazu taki straszny scenariusz widzicie:cool1:
  6. oj Goniu dobrze wiem co czujesz...... na pierwsza strone sunieczkol:loveu:
  7. jaka ona jest wysoka (w centymetrach)? podnosze malutka:shake:
  8. za Twoje zdrowie i lepsze zycie Wedelku:drinka:
  9. dopiero przeczytalam:-( oj Bossiku['] Marzenka :glaszcze:
  10. a mnie interesuje stosunek Krecika do innych psow (kotow) pozdrawiam
  11. maluszki wracajcie do zdrowia:shake:
  12. czy suni nie ma juz w schronisku??
  13. :painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting::painting::BIG::drink1:
  14. o kurde!! Marzena wspolczuje:shake:dopiero teraz zajazylam o jakiego piesia chodzi:-(
  15. ...........a jezeli chodzi o jedzenie to faktycznie maja, tam psy nie gloduja, dostaja calkiem fajne jedzonko i sponsorow tez maja.............. prosze tylko abyscie nie robili nagonki na to schronisko to byla jedyna sunia, ktora byla w tak oplakanym stanie:-(reszta pieskow, nie moge napisac, ze byla szczesliwa, ale siedziala np. w kojcach, w zagrodach, czesc byla na lancuchach natomiast inne biegaly luzem ogolnie schronisko bardzo uporzadkowane
  16. no to papa [SIZE=1]pajuniu[SIZE=2] h.......:diabloti: te 250 euro, to chyba nie szczyt twoich mozliwosci :roll: przeciez stac cie na wiecej:user: klikasz masz:lol:[/SIZE][/SIZE]
  17. ciesze sie z Waszego szczescia;) akcja super, adopcja do du..:evil_lol:
×
×
  • Create New...