Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. jezeli ktos ma ochote na Julike to bardzo prosze:evil_lol:
  2. powolutku :oops: powolutku:oops: ale juz niedlugo:loveu:
  3. oj malutka:shake:
  4. Zobaczcie jaka z niej piekna szpicowata myszka [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6942/julkatw3.jpg[/IMG][/URL]
  5. [B]JAKIE ONE SA SLICZNE:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/B] w jakim sa wieku?? juz wiem ups........ tak mnie zauroczyly, ze nie doczytalam........
  6. podbic zawsze moge:p no chyba , ze dogo nie dziala:evil_lol: SLICZNY:loveu:
  7. brazowa1- to juz nie mozna sobie pomarudzic:diabloti: :evil_lol: xxxx52- ty mi tu nie dziekuj tylko siadaj za kolko i przyjezdzaj:eviltong:
  8. akucha- i dupa:evil_lol: nic nie widze..... dogo tak wolno chodzi:shake: na pierwszej stronie widze dwa zdjecia ile on ma w klebie?? kolo pudla to on stal na pewno, ale czy cos wiecej:roll: :lol: juz widze zdjecia z tej strony:-) faktycznie pudlowaty chlopak
  9. a u mnie same krzyzyki:oops:
  10. Troszke daleko a pilne, Wacus hopaj:multi:
  11. niestety zdjec nie widze:roll: moze po 20 tym moglabym pomoc:cool3: pozdrawiam pania brazowa:eviltong:
  12. Gamba- mam nadzieje , ze Julince nic nie grozi ze strony tej Olbrzymki:diabloti: powolutku trzeba zaczac szukac dla niej transportu, najlepiej do gniezna:cool3: chyba , ze jest ktos chetny na ta pieknisie:-)
  13. no to sobie poczytalam:evil_lol: trzymam kciuki za dziewczynke:loveu: i szerokiej drogi:multi:
  14. sugarr--bez paniki:lol: do tego czasu na pewno jakas nowa mamka sie znajdzie:evil_lol:
  15. '' DT jest zbyt łagodny i nie potrafi odpowiednio ustawić Wacka.'' dokladnie to mialam na mysli........no i dm w ktorym sa male dzieci mysle, ze tez odpada.... Wacus oj Wacus :shake: moge tylko podniesc:oops:
  16. zadna ze mnie specjalistka ale troche do czynienia ze schroniskowymi psami mialam:cool3: i wydaje mi sie , ze on poczul sie pewnie w domu i prubuje ustawiac wlascicielke....pozwala sie glaskac a nagle cap ...... jakis czas temu ratowalam malego pieska z Poznania, pracownicy mowili , ze falszywy, ale ja sie tylko usmiechnelam i wzielam go na rece i wsadzilam z przodu do samochodu.....po godzinnej jezdzie , kiedy piesek poczul sie pewniej zaczal rzucac sie na moje nogi, poczatkowo delikatnie a pozniej z coraz wieksza agresja:cool1: mial wyjatkowe szczescie, trafil na kochana osobe, ale gdybym teraz przezprzypadek go poglaskala odrazu by mnie capnal:evil_lol:
  17. ata

    Gniezno i okolice

    i cisza........................... pierwszy raz tu weszla i to przez przypadak:oops:
  18. czy cos nowego wiadomo w sprawie pieska:roll:
  19. asiuniap-wiem do czego zmierzasz:shake: w niemczech tak jest , ze jak trzeba pomoc to organizacja ...organizacji ....i znajdune sie miejsce:-) jeden z tych poznanskich bezlapkowcow mial amputowana przednia lapke a mial dopiero 4 miesiace..... mysle, ze najlepiej bedzie jezeli Asia z xxxx52 same sie dogadaja:loveu:
  20. przeczytalam caly temat....niestety jezeli Wacus jest zadziarny w stosunku do wlascicieli to u mnie rowniez odpada:-( cholera....
×
×
  • Create New...