Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :hand: Melduje sie...ze zdjeciami :) Tak jak pisalam niektore sa nieostre, wiec prosze o wybaczenie ;)) Kampinos, 11.02.:p Niektore zdjecia nie nadawaly sie do zmniejszenia :cool1: wiec beda w linkach. [img]http://images21.fotosik.pl/16/1a2b4403baaebfdb.jpg[/img] Łąka Opaleń [url]http://images20.fotosik.pl/85/c3f4d9c585377781.jpg[/url] Pierwsze oproby "probowania" aparatu :lol: [img]http://images20.fotosik.pl/85/dc3969734eb96725.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/85/a292cdb0dde55760.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/85/c5e71ffd682b048a.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/16/f680e1979eff1313.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/85/2ca818029e87711d.jpg[/img] Foty lasu robila glownie mamuska, ja cyknelam tylko dwa :eviltong: [url]http://images21.fotosik.pl/16/f681150e9cb465b0.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/16/eb1385bd5c9d51ad.jpg[/url] [img]http://images21.fotosik.pl/16/bca6a1c56d75ab46.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/85/67753e0e314af5fd.jpg[/img] [url]http://images21.fotosik.pl/16/3dc7f8fc3bd77984.jpg[/url] [url]http://images20.fotosik.pl/85/bbe4185079add8ac.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/16/38a511841e5a2b7b.jpg[/url] To moje:multi: [url]http://images20.fotosik.pl/85/5fa548acf79cc86e.jpg[/url] [url]http://images20.fotosik.pl/85/f964f6f36220708a.jpg[/url] [img]http://images20.fotosik.pl/85/9e54428b8e128c54.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/85/822f3adb1137cb0e.jpg[/img] :lol: [img]http://images21.fotosik.pl/16/d37947db12757af7.jpg[/img] c.d.n :eviltong:
  2. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :mdleje::crazyeye: :crazyeye: Dziewczyny :mdleje: Jestescie wspaniale!
  3. Jestes tego pewna? :cool1: [url]http://img187.imageshack.us/img187/1929/nowy25pj8.jpg[/url]
  4. Piekne!!! Wiecej, wiecej :sweetCyb::sweetCyb:
  5. Swietny, wesolutki spacerek :cool2::cool2: Mialysicie taka sama piekna pogode jak my:)
  6. A Szpila to spi od wczoraj :siara:
  7. :crazyeye::ekmm::crazyeye::crazyeye::ekmm: czytam i wierzyc mi sie nie chce :crazyeye::ekmm: Bosh, jak mozna tak klamac w zywe oczy!!! :angryy: I jak zwykle psy na tym cierpia... Ile tego jeszcze bedzie. Najpierw sprawa kasi_m, potem Ozzy a teraz to :flaming: Mam nadzieje ze Dorota P. poniesie tego konsekwencje :diabloti: I jeszcze ta wetka...:shake: Malinka, duzo zdrowka zycze:calus:
  8. Oooo jaka sielanka na lozeczku :loveu::loveu: Zmniejsz zdjecie.
  9. [quote name='olcha']Noo coś Ty :lol: Oni się bardzo kochają i wprost ubóstwiają przebywać blisko siebie :evil_lol:[/QUOTE] NO! To widac! :evil_lol: A co to a kunie? I jak pieknie tam, tyyle sniegu jeszcze :-o
  10. [quote name='miroszki'][B]anetta [/B] Wychodzi na to, że to byliśmy my z Jaszką (zawsze każę mu usiąść, gdy stoimy na światłach)... Następnym razem będziesz mogła już świadomie się z nami przywitać! ;)[/QUOTE] :grins::grins::grins:
  11. anetta

    .:: A X E L ::.

    Lo jezu kolaczasty! [url]http://images13.fotosik.pl/39/dc8015dd5e05682b.jpg[/url] ale wyrabiste :mdleje:
  12. [quote name='olcha']Ostatnie zdjęcia ze spaceru! Cieszycie się? :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/18/f1f9111a6032c575.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] My tak, ale te dwa ogony chyba nie :evil_lol::evil_lol: :roflt:
  13. [quote name='Anecioreczek']ale Przeciez szzczurki sa kochane:loveu::lol:[/QUOTE] Nooo, faaaajneee sooom :lol::lol: ale tylko te domowe ihihi [quote name='Asiaczek']Anetta, tak, tak, zmieniło się, ale na dobre!!! Powinnaś zaglądac tutaj częściej...Bajka skończyla się dobrze, bo cała czwórka jest w umaszczeniu trikolor! Moim ukochanym...:loveu:[/quote] To baaarrdzo sie ciesze!!!!:Cool!::sweetCyb::bigcool:
  14. [quote name='miroszki'][B]anetta[/B] Przepraszam, że zacznę od pytania - byłaś dzisiaj na Polach?:oops: Czasamy przyjeżdżamy pobawić się z Jaszką właśnie na PM, ale mieszkamy kilka przystanków dalej od tego punktu. Prawdopodobieństwo tego, że widziałas właśnie nas z Jaszką równa się 99% (1% zależy od tego, czy dobrze zidentyfikowałaś Jaszkę - ale mi się wydaje, że nie jest typowym psiakiem...:roll: )[/quote] Nie, nie bylam;) Widzialam Cie (jesli to wogole bylas Ty) w drodze do pracy. Stalam na swiatlach kiedy Ty doszlas do nas. Chyba kazalas mu usiasc :hmmmm: Ale nie jestem tego w 100 % pewna. Szlam na przystanek Stefana Batorego, troszke po 15-stej. [quote]Aż strach się bać co na mnie czeka..!:lol:[/quote] Ja :diabloti::diabloti: Faaajne foty!!
  15. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: udalo sie wam :lol:
  16. :-( przykre to. W lato musi sie udac!
  17. [quote]Ty zawsze wszystko zauważysz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :grins::grins: [quote]NAPRAWDĘ????? A coż to za wypaśny telefon[/quote] No wlasnie, tez to bym chciala wiedziec. Bo jak na razie to nie moge uwierzyc :cool1: A co to?? Hipnoza???[url]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/0005.jpg[/url] :turn-l:
  18. Piekny ten rysuneczek :mdleje:
  19. A ja tam nie w temacie :lol: JaKKK :evil_lol: sie ma swatanie Weszki z cieciem? :evil_lol::evil_lol: Na jakim sa etapie?:cool1:
  20. Gerdziu :cool3: :Rose::Rose::Rose::Rose: wsystkiego najlepsego :Rose:
  21. ten film....:roflt:
  22. [quote name='KaRa_TC']Juz to widze:lol: :lol: :lol: by lapka i ogonkiem by ruszyc nie mogla:lol:[/QUOTE] Ona juz teraz ledwo chodzi w tym ubranku :lol: Klisze dalam do zgrania na plyke wiec zdjecia beda troszke lepszej jakosci :razz: Tak mi sie przynajmniej zdaje :eviltong: Ale odbior dopiero w przyszlym tygodniu :shake:
  23. [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/2-11-43.jpg[/url] wow, "dumna i blada" :megagrin: buhahaha
  24. Haniu, ogromne gratulacje :klacz::klacz::klacz:
×
×
  • Create New...