-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Aaaaaaaaaaaa, Pysia :o MOoj sen sie sprawdzil :o Piewrsza jest sunia :multi::multi::multi::multi: Brawo Zmorka, jeszcze troche!! -
Asiaczek, a skad jedzie ten bus? z jakiego miejsca w Wawie?? O ktorej wyjazd?
-
Obejrzalam :grins: 3 strony wstecz :grins: Przesliczny ten szczeniaczek :loveu: Lapki takie ma fajniutkie jak maly corgi :loveu::loveu::loveu: Szkoda mi go :( Bosh, Era, co ONI z ciebie zrobili:scared: [img]http://images22.fotosik.pl/95/080b95fba5ab8982.jpg[/img] Paniankobubu, nie martw sie, ja tez nie widze tej foty, tzn. nie widze co tam jest :roflt::roflt::roflt:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote]znaczy momencik, masz cos do mojego mezczyzny?[/quote] Ja sie dziwie ze Gaja jeszcze go lubi :evil_lol: Tak dawac sie sponiewierac buahahah :evil_lol: A moze ona to lubi :cool1: [quote]moze chcesz zobaczyc na zywo? jak gleboko zaglebiaja sie w rączke albo w udo [/quote] Mam rozumiec ze masz groznego psa bandyte?:diabloti: -
[QUOTE][COLOR=Yellow]Daliśmy zadatek na działeczkę i rzucamy się na budowę domku. Z tamtym się okropnie przedłużało i wyszły niezłe komplikacje i nie było co czekać. Znależliśmy sobie działkę bliżej, mniejszą 1 ha, w dolince koło jeziora. Gdy pojechalismy ją oglądać pod wieczór na górce paradowały sarny z jeleniem... Musielismy szybko się decydować , bo inni chętni deptali nam po pietach, a kasy na zadatek nie mieliśmy...:placz: Ale ostatniego dnia znajomy nam pożyczył i pojechali zaklepać. Zdążyli, właściciel czekał... A rano okazało się, że znaleźli się kupcy na nasze m. I to ci, co leżeli i niuniali się z Albim!!!!:cool3: Czyli nadzieja jest i tej myśli trzymam się pazurami!!!! [/COLOR][/QUOTE] SUUUPEEERRR :multi::multi::multi: Juz widze te usmiechniete dwie mordki wygrzewajcaze sie w ogrodku :loveu:
-
Obejrzalam wszystko :loveu:, ale to nie wyglada na mase zdjec :diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu, ale mialam sen :o :o Siedzialam z Toba w malutkim, baardzo malutkim pokoiku i ze Zmorka w kojcu. Czekalysmy na rozwiazanie :o Az tu nagle wpadaja ludzie, jacys antyterrorysci?!! :o Ja sie pytam: A co pan tutaj..??! A on nic i strzelil w szybe, szyba poszla w kawaleczki:o Pozniej kazali nam zbierac odciski palcow i robic zdjecia naszym aparatem :angryy: ktory byl przeznaczony na szczaniaczki. I przez to prawie cala klisza (bo to byl na klisze aparat) poszla w cholere :angryy: Podczas gdy cala sytuacja miala miejsce, Ty dzielnie odbieralas porod :loveu: Ja gdy skonczylam zbierac odciski :lol::lol: zrobilam 3 odstatnie fotki szczeniaczkowi :loveu: To byla sunia :loveu::loveu::loveu: A co najsmieszniejsze, szczeniak mial juz otwarte oczy :lol: I nie wygladal na noworodka :lol: Reszty juz nie wiem bo sie przebudzilam :scared: -
BUHAHHAHAHA, nie moge!!! Maga, jestes boska :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: A jak Leon zareagowal na te dwa milutkie pieseczki? :diabloti:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
I jak? sprawdzilas te oko? :lol: Alleeee uchachany :megagrin: [img]http://img377.imageshack.us/img377/5024/t0704111734020042zh0.jpg[/img] [quote]tu juz dziewczyny przede mna uciekaly [img]http://images20.fotosik.pl/218/354a0dde576673f3.jpg[/img][/quote] Tak, oczywscie Madziu :evil_lol::evil_lol::diabloti: Bosh!! Przygniotl ja :mad: Mezcyzna od siedmiu bolesci :mad: [img]http://img377.imageshack.us/img377/2109/t0704111738040077bo7.jpg[/img] Boska fota :evil_lol::evil_lol: Jeszcze butelki z % wam brakuje :evil_lol::evil_lol: [img]http://img251.imageshack.us/img251/2220/t0704111737450074qn8.jpg[/img] Male cos te zabeczki :diabloti: [img]http://img339.imageshack.us/img339/2797/t0704111738260080rc4.jpg[/img] Dzysis, musialam, musialam, nie moglam sie powstrzymac zeby nie skomentowac tych fot :errrr: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img87.imageshack.us/img87/9476/dscf1330qz0.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ja tez sie zastanawiam czemu nie ma 48 :placz::placz: :happy1: [url]http://img254.imageshack.us/img254/5964/img1663xh1.jpg[/url] -
Kasiu, wzruszylam sie, slicznie dziekuje za zaproszenie :loveu::loveu: Jest piekne :loveu: 19 maja mam juz zarezerwowany :multi::multi::multi: Zuzolandia :roflt:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:drink1::drink1::drink1::beerchug:wszystkiego najlepszego!:beerchug: :laola::cunao: -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
anetta replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Sliczny blusik :loveu: I te oczeta :rolleyes: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://img404.imageshack.us/img404/4072/img7793bn7.jpg[/url] jamnik pracujacy, skad ja to znam 8-) [quote name='matusz5']tak tak polerujemy:evil_lol::evil_lol: najpierw pasta bezbarwną do butów a potem polerka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja srogi wyraz??:evil_lol::evil_lol: no co Ty:eviltong::eviltong:[/QUOTE] Tak tez myslalam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak, tak, nastepnym razem o uszmiech prosze :p I pamietaj foty 500x500 moga byc. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Weszka znow zaginela. Pewnie lezy gdzies pod stolem i jeczy ze nie moze wstac :megagrin: Ladne okopy, nie pogadasz :razz: Pierwsze skojarzenie....ooo jestem na Marsie :evil_lol: [img]http://img440.imageshack.us/img440/7842/zdjcie038agw3.jpg[/img] Taak, to bardzo poruszajce zdjecie... [img]http://img150.imageshack.us/img150/9066/osternfaelltaus1sn4.jpg[/img] Fajny ten ciec, taki uchachany od ucha do ucha :p Waszka, do twarzy Ci z lopata :thumbs: Kobieta pracujaca, zadnej pracy sie nie boi.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Dobrze ze ja nie mam takich prujacych sie psow :haha: Atosik :loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote]Tak...BLACK SABBATH Black Obsession...To chyba nie brzmi dobrze[/quote] Marudzisz :cool1: Chcialas zebym cos wymyslila to wymyslilam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wizyta w kosciele, boska :evil_lol::evil_lol: -
Scooby i Blues zapraszają do galerii! :)
anetta replied to Ania&Psy's topic in Owczarek australijski
Jakas plytka ta Warta :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Super sesja i komentarze :lol: Czy Akcent ma niebieskie oczko?:loveu: -
Migotka :mdleje::loveu::loveu::loveu: Jestes piekna! A ten ogon!! :lying: Nie dziwie ze ze ludzie dzwonili aby cie adoptowac :cool1: Inne psiaki tez mnie powalily :loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
No prawda, foty na dworzu the best! Tobiaszek jak lsni :loveu::loveu: Chyba go polerujecie :evil_lol: Co takie srogi wyraz buzki? Trza sie usmiechnac :p