-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Trza było jeszcze bliżej [url]http://img102.imageshack.us/img102/1731/img0210th0.jpg[/url] :diabloti: bleee, ten śluz... [url]http://img69.imageshack.us/img69/7619/img0289xg6.jpg[/url] :loveu:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słucham...? Kurcze, słuch mi zanika :evil_lol::evil_lol::evil_lol: U mnie jest poprawa :o I to DUŻA Było mi gorąco jak wyszlam na dwór. Ciekawe na jak długo buhehheeh A kiedy by się wykluły? Najwyżej jakiąś jajeczniczke sobie zrobisz...:siara: -
Ta mała to Aksa :-D Też mam podobna fote :lol: [img]http://img401.imageshack.us/img401/6071/dscf6086ty6.jpg[/img] A tym drzewem to nieciekawie...
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jak jedziesz do PZU to weź coś na nerwy :evil_lol: [quote]Patka i Pola są już w domku i wszystko u dziewczynek dobrze[/quote] :multi: :bigcool: -
Witanko popołudniowe :grins: Kotecek bombastyczny :o I nie ma chętnych??
- 78403 replies
-
[quote name='furciaczek']eee kolor to ma akurat paskudny:shake: i nie smiej sie z mojego psa:mad: :evil_lol:[/QUOTE] Eeee, kolorek fajny, lubie takie :cool3: Mi to sie podobają Volvo z bagażniekiem, ale nie wiem jaki to model :evil_lol::evil_lol: Ale przeciez ona jest taaakaaaa ciu ciu ciu :loveu: na tym zdjęciu :loveu: Ooooooooo, znalazłam :multi: [url]http://motousa.w.interia.pl/volvo7-.jpg[/url] :evil_lol: [url]http://images11.fotosik.pl/29/a9c6cf45423d4032.jpg[/url] :loveu:
-
Ogolno-europejska akcja przeciw mafi handlujacej szczeniakami-
anetta replied to xxxx52's topic in Pseudohodowle
Podpisałam. Ale nie wypełniałam wszystkiego a i tak przyjęło. -
Dobra, dobra, wydało się :diabloti::diabloti: :evil_lol: Świetne foty!
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:o Paranoja....za moich czasów....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol: Czekaj, czekaj, wstrzymajmy się do jutra :cool3: Aaaaa, bo zapomniałam wcześniej napisać. A co z jajkami Pani Patyczakowej?? Niezły numer z ta uczieczką :evil_lol: -
:crazyeye: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Puściła się z listonoszem?!![/SIZE][/COLOR] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Prawda? Trza go troche poużywać:eviltong: -
Ja! Ja oglądam :sweetCyb: I bardzo mi się podobają. Zwiedzanie na motorze jest......ekspresowe :evil_lol: prysznic dla psów...gites :lol:
-
Hhahha, Eriu, prawie jak zorza :razz: An bzik, nie bylo treningu, na jutro jest przełożony ;) A co do wstawania, w weekend jest mi baaaaaaardzo, baaaardzo cięzko wstawać :eviltong: No, jak ja byłam na obozie z Masajem to też wstawali wcześnie, na szczęście ja nie, bo byłam w innej grupie :eviltong: Pinczerka, to foty są sprzed dwoch lub trzech dni. Leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje. :angryy::angryy::angryy:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
CZeeeeeśććććć :multi: Ale nie odchodź :placz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oooo i na dodatek w Egipcie była! :obrazic: :evil_lol: Źle mu z oczu patrzy [url]http://img413.imageshack.us/img413/4941/dsc0075pa1.jpg[/url] :roll: Czajnik :evil_lol: hahaha. No szkoda by było kotka, szkoda.... :evil_lol: Oliwka mówi: "Zostaje i ani mi się waż..." [url]http://img337.imageshack.us/img337/7310/dsc0097ff7.jpg[/url] :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:sweetCyb: nareszcie :cool2:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]Prosimy o kciukasy za goniastą, zeby bylo tam jedno miejsce dla sierotki, ktora zbladzila do głupiej szkoły.[/quote] Trzymamy!!! :kciuki: Nie ładnie się śmiać ze starszych :evil_lol::evil_lol: [quote]Nic nie mowilas![/quote] Arghhhhhh, to trza mówić?!!! :motz: -
Przybywam :-D A potrafi złapać w prosto do paszczy? :razz: [url]http://images30.fotosik.pl/71/bbfcea7325c41e73.jpg[/url]
-
Wiesz jak to się nazywa? ZNĘCANIE SIĘ :placz: :diabloti:
-
Pijmy! :drink1::drinka::drink1::drink1::drinka::drink1: :laola: Piękne obrazy(?) :iloveyou: Co sie chowa w tej klatce?
-
Leia nadal w doskonałej kondycji :multi: Ostanie jest wyj..zajefajne :lol: Za rzadko bywasz na blożku :mad:
-
Tak psy zamęczyć [url]http://img204.imageshack.us/img204/4136/s020907087to5.jpg[/url] :shake: :evil_lol::evil_lol: [url]http://img525.imageshack.us/img525/6920/s020907097zd1.jpg[/url] :multi: Słońce za chmurami piękne :loveu: A komplecik wspaniały, idealnie pasuje!
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
To ja czekam na zdjęcia w plenerze:cool3: