Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Trza było jeszcze bliżej [url]http://img102.imageshack.us/img102/1731/img0210th0.jpg[/url] :diabloti: bleee, ten śluz... [url]http://img69.imageshack.us/img69/7619/img0289xg6.jpg[/url] :loveu:
  2. Słucham...? Kurcze, słuch mi zanika :evil_lol::evil_lol::evil_lol: U mnie jest poprawa :o I to DUŻA Było mi gorąco jak wyszlam na dwór. Ciekawe na jak długo buhehheeh A kiedy by się wykluły? Najwyżej jakiąś jajeczniczke sobie zrobisz...:siara:
  3. Ta mała to Aksa :-D Też mam podobna fote :lol: [img]http://img401.imageshack.us/img401/6071/dscf6086ty6.jpg[/img] A tym drzewem to nieciekawie...
  4. Jak jedziesz do PZU to weź coś na nerwy :evil_lol: [quote]Patka i Pola są już w domku i wszystko u dziewczynek dobrze[/quote] :multi: :bigcool:
  5. Witanko popołudniowe :grins: Kotecek bombastyczny :o I nie ma chętnych??
  6. [quote name='furciaczek']eee kolor to ma akurat paskudny:shake: i nie smiej sie z mojego psa:mad: :evil_lol:[/QUOTE] Eeee, kolorek fajny, lubie takie :cool3: Mi to sie podobają Volvo z bagażniekiem, ale nie wiem jaki to model :evil_lol::evil_lol: Ale przeciez ona jest taaakaaaa ciu ciu ciu :loveu: na tym zdjęciu :loveu: Ooooooooo, znalazłam :multi: [url]http://motousa.w.interia.pl/volvo7-.jpg[/url] :evil_lol: [url]http://images11.fotosik.pl/29/a9c6cf45423d4032.jpg[/url] :loveu:
  7. Podpisałam. Ale nie wypełniałam wszystkiego a i tak przyjęło.
  8. Buhahhahaah JAKI uśmiech! [url]http://images1.fotosik.pl/254/50e16b85f44889a9.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt::roflt: Kurcze, kurcze, no szkoda, szkoda :( Łaaadnyy....[url]http://images13.fotosik.pl/71/ae423612deec6bf6.jpg[/url] kolor buhehheeh dżołk :lol::lol::lol:
  9. Dobra, dobra, wydało się :diabloti::diabloti: :evil_lol: Świetne foty!
  10. :o Paranoja....za moich czasów....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol: Czekaj, czekaj, wstrzymajmy się do jutra :cool3: Aaaaa, bo zapomniałam wcześniej napisać. A co z jajkami Pani Patyczakowej?? Niezły numer z ta uczieczką :evil_lol:
  11. :crazyeye: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Puściła się z listonoszem?!![/SIZE][/COLOR] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;)
  12. Prawda? Trza go troche poużywać:eviltong:
  13. Ja! Ja oglądam :sweetCyb: I bardzo mi się podobają. Zwiedzanie na motorze jest......ekspresowe :evil_lol: prysznic dla psów...gites :lol:
  14. Hhahha, Eriu, prawie jak zorza :razz: An bzik, nie bylo treningu, na jutro jest przełożony ;) A co do wstawania, w weekend jest mi baaaaaaardzo, baaaardzo cięzko wstawać :eviltong: No, jak ja byłam na obozie z Masajem to też wstawali wcześnie, na szczęście ja nie, bo byłam w innej grupie :eviltong: Pinczerka, to foty są sprzed dwoch lub trzech dni. Leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje, leje. :angryy::angryy::angryy:
  15. CZeeeeeśććććć :multi: Ale nie odchodź :placz:
  16. Oooo i na dodatek w Egipcie była! :obrazic: :evil_lol: Źle mu z oczu patrzy [url]http://img413.imageshack.us/img413/4941/dsc0075pa1.jpg[/url] :roll: Czajnik :evil_lol: hahaha. No szkoda by było kotka, szkoda.... :evil_lol: Oliwka mówi: "Zostaje i ani mi się waż..." [url]http://img337.imageshack.us/img337/7310/dsc0097ff7.jpg[/url] :evil_lol:
  17. :sweetCyb: nareszcie :cool2:
  18. [quote]Prosimy o kciukasy za goniastą, zeby bylo tam jedno miejsce dla sierotki, ktora zbladzila do głupiej szkoły.[/quote] Trzymamy!!! :kciuki: Nie ładnie się śmiać ze starszych :evil_lol::evil_lol: [quote]Nic nie mowilas![/quote] Arghhhhhh, to trza mówić?!!! :motz:
  19. Przybywam :-D A potrafi złapać w prosto do paszczy? :razz: [url]http://images30.fotosik.pl/71/bbfcea7325c41e73.jpg[/url]
  20. Wiesz jak to się nazywa? ZNĘCANIE SIĘ :placz: :diabloti:
  21. Pijmy! :drink1::drinka::drink1::drink1::drinka::drink1: :laola: Piękne obrazy(?) :iloveyou: Co sie chowa w tej klatce?
  22. Leia nadal w doskonałej kondycji :multi: Ostanie jest wyj..zajefajne :lol: Za rzadko bywasz na blożku :mad:
  23. anetta

    czarno-ruda galeria

    Tak psy zamęczyć [url]http://img204.imageshack.us/img204/4136/s020907087to5.jpg[/url] :shake: :evil_lol::evil_lol: [url]http://img525.imageshack.us/img525/6920/s020907097zd1.jpg[/url] :multi: Słońce za chmurami piękne :loveu: A komplecik wspaniały, idealnie pasuje!
  24. To ja czekam na zdjęcia w plenerze:cool3:
  25. Ale tu sie zawiewiórkowało (:o)) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...