[quote]A z bateriami, to chyba tak jest, że po rozładowaniu trzeba je wyrzucić, prawda?[/quote]
Ale nie do kosza :nono: Ja je zbieram i jak jest impreza, Dzien Ziemi czy coś podobnego, wymieniam na drzewko. A jak drzewek ni mo to i tak oddaje.
W nocy miałyście te spotkanko?:evil_lol: