Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ja też :lol::lol: I tak chciałam jeszcze raz pojechać do biedrony to odkryłam że mają tam w sprzedaży duże kubeczki Bakusia :lol::lol::lol::lol::eviltong: (kupiłam aż 2 op. :razz:)Wszędzie widze tylko te malutkie i tylko smaka mi robią :watpliwy: Jadłyście kiedyś Bakusia? Jest pyszny mniam, mniam. :lol:
  2. :megagrin::megagrin::megagrin: Już sobie wyobrażam jaki tam jazgot musiał być :evil_lol:
  3. Sztucer [url]http://images21.fotosik.pl/415/9be0e1ac8e11ea82.jpg[/url] :evil_lol:
  4. anetta

    czarno-ruda galeria

    Ufff uff :))))))
  5. Ignorowanie psów bardzo mi się podoba :lol::lol:
  6. To będzie imprezzzka :cool3:
  7. Ja pamiętam :razz: Coś się obijasz kochana :mad:
  8. Byłam i widziałam :cool3: Ciężki orzech masz do zgryzienia :roll: Ty, Ty, Ty sie tak nie przytulaj :evil_lol:
  9. Łaaaaaaaaaa :mdleje: Ale cudne!!!! [url]http://img510.imageshack.us/img510/9452/23fx3.jpg[/url] Ja tez kcem lato :placz: Brawo dla Księciunia :lol:
  10. [url]http://i166.photobucket.com/albums/u93/bodziulek_3/IMG_6136.jpg[/url] ekstra, te pazurrki :loveu: mrauuu A kotek przy nodze szedł na smyczy czy bez?:cool3:
  11. Czekam cierpliwie na kolejną dawke fot :loveu:
  12. :hmmmm: :thinkerg: wiem! będziesz mieć dwie takie Zuzki :evil_lol::evil_lol:
  13. O w morde jeża :o Ale miejsce [url]http://www.bbeagle.republika.pl/a.JPG[/url] :loveu:
  14. Wow, super są te grafiki :mdleje: :loveu:
  15. :hand: :cool3: [url]http://images11.fotosik.pl/28/95e3f2f852cb3a2a.jpg[/url] On nie spiewa, tylko prosi żeby mu zdiąć to dziadostwo :lol: [quote]poza tym wszyscy go obmacuja a on sie daje[/quote] Pewnie sprawia mu to przyjemność :evil_lol:
  16. Nooo, to trzymam :kciuki: A rodzice....imponujący :razz:
  17. Cześć zapracowana Dago :p
  18. Ciężko go zrozumieć [url]http://matusz5.kgb.pl/0910/12.jpg[/url] [url]http://matusz5.kgb.pl/0910/15.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. anetta

    czarno-ruda galeria

    [quote]i pojutrze[/quote] :mdleje: To rzeźnia pełną parą :lol: W Olsztynie też mam znajomą która studiuje weterynarie :lol: Albo już nawet skończyła...:roll:
  20. [quote]mojego brata. a moim bratem jest Anashar[/quote] Aaaaaaaa :cool3: No właśnie, Paulinaaaa, ja byłam wczoraj w Biedronce i były pelikany. Więc jak chcesz to wal....Bywasz w wawce?
  21. [quote]a pisz jak chcesz[/quote] Konstatynopoleczka też wchodzi w rachube? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ojj tak, blondyneczka z niej rośnie :p Kaja na szczęscie nic sobie nie robi z przybycia Alicji. Bardziej martwie się gdy Ala zacznie raczkować a potem chodzić :roll: Masaj będzie chcieć ją podgryzać :shake: Troszke zachodziku :razz: Przeszkadza mi te drzewo w robieniu fot...Zetne je :diabloti::diabloti::diabloti: [img]http://img165.imageshack.us/img165/3524/dscf6556zdm4.jpg[/img] [img]http://img165.imageshack.us/img165/5708/dscf6557zch9.jpg[/img] [img]http://img165.imageshack.us/img165/2019/dscf6563zhc7.jpg[/img] [img]http://img165.imageshack.us/img165/6026/dscf6567zym0.jpg[/img] [img]http://img165.imageshack.us/img165/9794/dscf6568zey5.jpg[/img]
  22. buhahhhaah jaki prosiak [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0018-4.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu: kochana sucz :loveu: :evil_lol:
  23. [quote]A z bateriami, to chyba tak jest, że po rozładowaniu trzeba je wyrzucić, prawda?[/quote] Ale nie do kosza :nono: Ja je zbieram i jak jest impreza, Dzien Ziemi czy coś podobnego, wymieniam na drzewko. A jak drzewek ni mo to i tak oddaje. W nocy miałyście te spotkanko?:evil_lol:
  24. Noooo :roll::/
  25. Jakie fajowskie gonitwy po polu :multi:
×
×
  • Create New...