Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote]uważaj na kominy[/quote] Spoko maroko :cool1:
  2. [url]http://img59.imageshack.us/img59/3388/wsamochodzielg1.jpg[/url] aleee mordy są zaaadoowooloooneeee :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Ostatnie :happy1:
  4. Obejrzałam film hahhhaha, ale się kotłowały :evil_lol::multi: Niesamowite że tak odżyła :multi: Bardzo się cieszkam że ma doomek :multi::multi: Tłoczno tam, oj tłoczno :lol:
  5. Ni wim o czym mowa, ale przyszłam żeby nie było :loveu::loveu::loveu: :p :hand:
  6. Uuu, szybkiego powrotu do zdrówka życze :glaszcze: Ładniutkie te zdjęcia z parku :loveu::loveu: I co, tylko tyle fot z wystawy?? :mad:
  7. Dzięki za wieści. Wiemy już że nie zaginęła :lol::lol:
  8. anetta

    czarno-ruda galeria

    I to wszystkie 3 zostały ciachnięte :diabloti: bardzo fajne te legowiska!!
  9. Aaaa, jak mu sie oczka świecą na widok jedzonka [url]http://images21.fotosik.pl/418/075ff464dce49ba2.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: 5 tyg...:o porażka ;)
  10. Nadrobiłam te bazgroły :o Ale żeby gadać do 4 rano..... :mdleje::stupid::evil_lol::evil_lol: Uuuu bidna łapcia...:( ale dobrze że już minęło.
  11. Hej!! Mam wrażenie że chciałby krzyczeć. "Eeee wyy suczki :razz: tu jestem":evil_lol: http://i10.tinypic.com/4xvg8q9.jpg
  12. Przeczytałam o poszkodowanycm Franiu (:crazyeye::shake:), o przyszłym :o CAO. A teraz lece dalej.... Foty gites, a ta najlepsza [url]http://images21.fotosik.pl/419/4ecd71d858c73e02.jpg[/url] :roflt: :cool1:
  13. BRAWO!!! Wspaniałe zdjęcia!! :laola:
  14. :drink1::bigcool: :angel::drink1:
  15. No to co to za fryzjerka?!! :o Idź do niej z kijaszkiem :evil_lol::evil_lol:
  16. Strasznie fajniutkie są szylki :lol::lol: A te futreko..mmmmmmmmm
  17. Ulalal smoczysko zajefajne, a jeszcze zajefajniej :lol: będzie wyglądać pomalowane :cool3:
  18. anetta

    czarno-ruda galeria

    A ja jak zwykle nie na czas jestem :roll::evil_lol:
  19. [quote name='furciaczek']a Luska na tej fotce to aerobik cwiczy czy co:evil_lol: [url]http://img261.imageshack.us/img261/3457/kopiadsc02624yc0.jpg[/url][/QUOTE] [quote name='AśkaK']Nie mam pojęcia co ona ćwiczy :evil_lol:, chyba wydaje jej się że się tarza tak jak Rudzio.:D[/QUOTE] To się joga nazywa...joga. :cool1: Piękne zdjęcia, bardzo takie lubie :loveu::loveu::loveu: No i jak z egzaminem???
  20. [quote]Czy to jego imię? Czy chodziło o sznaucera[/quote] O sznaucera mi chodziło ;)
  21. :o nio nie, czegos takiego jeszcze nie widziałam :lol::lol: [url]http://img260.imageshack.us/img260/7946/dsc0017zmun6.jpg[/url] [quote]Z tego czego już się naumiałam[/quote] wyczuwam że to jakaś tajemnica:cool1:
  22. Dzikeki :loveu::loveu: Właśnie nie moge niżej bo są już bloki i latarnie i inne rzeczy których nie ma sensu pokazywac bleeee :eviltong:
  23. [quote]Mamy podobne zabawki - jak Wasz żółty hantelek(tylko Gizmo ma czarny), różowe ringo(nasze niebieskie) i sznurowe freesbe z napisem CATCH ME(po naszym został tylko sznurek)[/quote] Hhahahaha ja tez mam taki hantelek-niebieski, Masaj bardzo go lubi :lol: A teraz kupiłam mu ten sznurek z piszczałką bo poprzedni rozerwał :roll: Fajna jest ta zabawka, nigdzie tego nie widziałam a tu prosze...w Biedronce była :o
×
×
  • Create New...