-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
anetta replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Bardzo, bardzo mi się podobuuujeeee :loveu: Gratulacje!! -
[url]http://images27.fotosik.pl/82/8d0848293d5b65d5.jpg[/url] ['] :(
- 78403 replies
-
Jaka miła niespodzianka :multi: Dzięki!
-
Pinczerka, wiesz że mi też :p Troche humoru:roflt::roflt::roflt: "Jak prawidłowo przydzielić obowiązki nowym pracownikom? :) W zamkniętym pokoju umieścić 400 cegieł. Wpuścić nowo zatrudnionych do pokoju z cegłami, zamknąć drzwi. Zostawić ich samych sobie, wrócić po 6 godzinach. Ocenić sytuację: - jeżeli liczą cegły, dać ich do księgowości. - jak liczą po raz drugi, dać ich do audytu. - jak porozrzucali cegły po całym pokoju, dać ich do działu inżynieryjnego. - jak układają cegły w przedziwnym porządku, dać ich do planowania. - jak rzucają w siebie cegłami, dać ich do działu obsługi. - jak śpią, dać ich do działu zabezpieczeń. - jak pokruszyli cegły na gruz, dać ich do działu informatyki. - jak siedzą bezczynnie, dać ich do kadr. - jak mówią, że przetestowali różne kombinacje i szukają dalszych, ale nie ruszyli ani jednej cegły, dać ich do sprzedaży. - jak już wyszli do domu, dać ich do marketingu. - jak się gapią przez okno, dać ich do planowania strategicznego. - jak gadają między sobą, a nie przełożyli ani jednej cegły, pogratulować im i dać ich do zarządu. - jak się obłożyli cegłami w taki sposób, żeby nie było ich widać ani słychać - dać ich na listy wyborcze do parlamentu." I jeszcze seksowny stół :cool3: Pan prezes zażyczył sobie stolik do nowego biura… Były pewne pomysły… czy ma się rozkładać, jaki kolor itd. Pan prezes powiedział jednak jasno - stolik ma być seksowny i musi coś w sobie mieć - jakieś trzy ZALETY?… No to kupiliśmy ;) [img]http://www.adminer.pl/AANEWQ/foto/pics59.jpg[/img]
-
Kita jest bezbłędna :mdleje: [url]http://lh5.google.com/AnetkaT/RuwC6dV_Z0I/AAAAAAAAAmE/ZdhobJHmebY/100_2331.jpg?imgmax=512[/url] :loveu::loveu:
-
Wiq, a gdzie teraz mieszkasz?
-
A to nie wiesz że świstak juz nie zawija w sreberka??:evil_lol: Esktra foty :multi:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote]nie lubie zbierac grzybow[/quote] To tak jak ja ;)) -
Foxi rodzynek [url]http://i18.tinypic.com/5x5hpcl.jpg[/url] :turn-l::turn-l: Kreon, masz super fryz :razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Masz porno live :vamp: Ale doopaaa z Ciebie...:shake: I jak, jest juz? -
Wspaniełe :))))) Tinki Winiki :mdleje: Widze że jesteś fanką kreskówek:lol: A gdzie Bajka i Bójka?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Wiq, tak, pembroczki są od królowej ;) Taaa, Wiqunia, idź spać, idź :p Juz pora :evil_lol: Wczoraj gdy wracałam trampkiem z treningu zaczepiła mnie młoda dziewczyna. I rozpoznała że to cardi :)))))))) Okazało się że jej TZ też ma cardi-suczke :-D I tak sobie gadałysmy dość długą droge. Ona też psiara :-D Bzikowa, mi sie już nawet nie chce pisać na gronie w TYCH tematach :shake: Ileee moożna...:shake:
-
[quote]Głodnemu chleb na myśli[/quote] Ojj taaak :lol::lol: Marzenia.... [quote]Hehe, wydało się, Masaj Ci zwiał w tropiki[/quote] No niestety :placz: Wybrał wolność... Aaaaaaa Patrzcie jakie nieszczęście siedzi w Kielcach...:( [IMG]http://images13.fotosik.pl/68/7aecc0800ce26063.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/400/50a1c61934fa0443.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/1378/dsc00316ga6.jpg[/IMG] Została znaleziona w lesie...:placz: Jeszcze szczeniak, ma ok 8 m/cy.
-
[img]http://img441.imageshack.us/img441/8770/dscf6640dx1.jpg[/img] [img]http://img441.imageshack.us/img441/4022/dscf6646ix8.jpg[/img] [img]http://img441.imageshack.us/img441/5170/dscf6647ba7.jpg[/img] [img]http://img441.imageshack.us/img441/9499/dscf6648fk1.jpg[/img] [img]http://img441.imageshack.us/img441/9687/dscf6649dw8.jpg[/img] [url]http://img441.imageshack.us/img441/6681/dscf6657gu7.jpg[/url] I słońce zaszło....:cool3:
-
[img]http://img204.imageshack.us/img204/5674/dscf6634ji3.jpg[/img] [img]http://img441.imageshack.us/img441/9757/dscf6635zd6.jpg[/img] [img]http://img441.imageshack.us/img441/1048/dscf6636vy0.jpg[/img] [img]http://img441.imageshack.us/img441/5776/dscf6637kg6.jpg[/img] [img]http://img441.imageshack.us/img441/4079/dscf6638rx1.jpg[/img]
-
Bbeta :evil_lol::evil_lol: dobre :evil_lol: To patrz na to :megagrin::megagrin: Tak mu sie dobrze powodzi :o [img]http://img204.imageshack.us/img204/552/masajnaplazyhahahase8.jpg[/img] Wiq, tak? ale pembroki nie mają takich uszu :eviltong::eviltong: Zresztą one są bardziej krępe, grubsze...:eviltong: [img]http://img527.imageshack.us/img527/7647/dscf6630oj6.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/3767/dscf6631rk0.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/1691/dscf6632rt7.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/6245/dscf6633kc7.jpg[/img] Foty są z jednego zachodu :o :cool1:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
A właśnie bo zapomniałam napisać :lol::lol: Gdzie Russ prowadzi zajęcia na Bemowie?? U mnie też wieje...:nerwy: -
Nooo, śliczny jest :loveu:
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
anetta replied to BooBC's topic in Border Collie
Księciunio :lol: [url]http://www.bc.kgb.pl/3/67.jpg[/url] Ważka jets super!! -
Witanko. Wczoraj ledwo żyłam po przyjeździe z treningu :evil_lol: Dziś staram się nadrabiać zaległości :razz: [quote]wowowwo jakie ogonisko !!!![/quote] Jak u skorpiona :lol: A dla zainteresowanych, to jest pembrok :) Mam nową dostawe zachodów :lol::lol: Furrrr, hahahahah :lol::lol: Bzikowa (:evil_lol:) niet. Dla niecierpliwych ;) [img]http://img401.imageshack.us/img401/1112/dscf6569wy9.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/1193/dscf6570es6.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/5857/dscf6572uv4.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/9594/dscf6624sa1.jpg[/img] Nie patrzcie na jakość tylko na kolory :eviltong::evil_lol: [img]http://img401.imageshack.us/img401/2922/dscf6625db7.jpg[/img] [url]http://img401.imageshack.us/img401/1271/dscf6626zh8.jpg[/url]
-
To ja tyz trzymam kciuki :lol: :kciuki:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Heeeejjj :razz: -
Jak tam ciepło macie, wspaniałe kolorki :loveu: No właśnie, nie ładnie podgłądać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote]ja strasznie uwielbiam ludziom do mieszkań zaglądać i oglądać, oglądać, oglądać...[/quote] nie jesteś sama ;))
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
A ja z hebratką :grins: Patrz, nawet cytrynka jest :p [img]http://www.diamant.pl/0203_foty/32-29.jpg[/img]