-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[img]http://images12.fotosik.pl/97/a92d4602a5212a95.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/91/e6a7f7200eb3feec.jpg[/img] Pyszne jeżyny, po zrobieniu foty juz ich nie było :siara::siara: [img]http://images12.fotosik.pl/97/aa0771acfb06ba70.jpg[/img] Byłam w odpowiednim czasie i miejscu [img]http://images29.fotosik.pl/82/19a9907b113939d1.jpg[/img] :loveu::loveu: [img]http://images24.fotosik.pl/82/f53b27fb5f5a489f.jpg[/img]
-
Dzieki wszystkim :loveu::loveu::loveu: [quote]uwaga groźny jamnik[/quote] Myślisz że tabliczke z tą fota powinnam powiesić? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Eriu, zmartwie Cię :evil_lol: A towarzystwo lubi, jak widać po fotach. Masaj zazwyczaj próbuje spać a Kaja piszczy bo wie że gdzieś jedzie :lol: I mamy przez cała droge koncert :roll::lol::ekmm: [img]http://images13.fotosik.pl/91/0690b54c5c763f86.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/91/fd5d2fb522c16c2d.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/82/46217551512d4f3e.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/91/86b6f2f14e480082.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/82/f380842cba6691ed.jpg[/img]
-
[quote]może ją ukradne?[/quote] tak tak tak tak :multi::multi:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
Chciałabyś :diabloti: -
Jakie fajniutkie :lol: :loveu:
-
No prosze a towarzystwo znowu sie spotkało. Gdzie tym razem? :evil_lol:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzień doberek :cool3: -
http://www.mfoto.pl/uploads/1560/2_48721.jpg :mdleje: Ale świetne!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img209.imageshack.us/img209/3603/dsc0029cf0.jpg[/url] :klacz::klacz: No, rzeczywiście a'la kaczynski [url]http://img214.imageshack.us/img214/4563/dsc0050kf0.jpg[/url] :lol::lol: Oliwce bardzo ładnie w tej czapeczce :))))- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote]buuuuuuuuuuuuuuhahah masz mistrza[/quote] :sweetCyb::sweetCyb::evil_lol: Kangurek Ozzulek :p [url]http://images25.fotosik.pl/82/d05853128662e345.jpg[/url] Czy serce i inne też zobaczymy??? [url]http://images30.fotosik.pl/82/b79787815865d194.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
Pije za wasze 800 :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking: [url]http://images13.fotosik.pl/91/b2b71ab9cb49b4e4.jpg[/url] :loveu::loveu: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Fajny telefon :cool1: Teraz Logana będą traktować na poważnie :cool1: Takiemu policjantowi to ja chętnie dałabym się skontrolować :p :eviltong: Nie zauważyłam wcześniej a szelki mają takie fajne trzymadełko :) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Powązkowska powiadasz :hmmmm: Nie wiem gdzie to jest :diabloti: Ivanek samobójca :diabloti: -
[img]http://images13.fotosik.pl/91/26ae783aab6af6cd.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/82/0bd3d46559cc9a07.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images12.fotosik.pl/97/6250c6897c045aba.jpg[/img] Purchawa, była duża jak na purchawke ;) Zmutowana jakaś :diabloti: [img]http://images27.fotosik.pl/82/1aed2732fdf83abf.jpg[/img] :hmmmm::niewiem: [img]http://images12.fotosik.pl/97/d3029aad37ba9ff9.jpg[/img]
-
Hahahaha, nie nooo, proosze :lol: Nie chce mieć tu stypy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote]ooo.. tego jeszcze nie widziałam[/quote] Może powinnam to opatentować? :razz::evil_lol::evil_lol: Jedziem dalej [img]http://images30.fotosik.pl/82/8675979f9569af3e.jpg[/img] Po dojechaniu trzeba pozwiedzać stare zakamarki :cool3: [img]http://images13.fotosik.pl/91/15ab2718ad9ee387.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/82/0480a84c7ac3ac5e.jpg[/img] Troszke kwiatki urosły od mojej ostatniej wizyty ;) [img]http://images12.fotosik.pl/97/b9db4b48f3148325.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/82/5d28a6bfb1be401e.jpg[/img]
-
Heloooo :multi: Piękna kicia :loveu: Taka...tiu tiu tiu :loveu: :lol: Saraaaa, nu nu, ni ładnie sikać pańci na łóżko :nono:
-
Jak tak patrze na Bystrą to widze takie kurwiki w oczach :hmmmm: :evil_lol:
-
Noo, stolik całkiem, całkiem jest :evil_lol::evil_lol: No widzisz Furrr, czego się możesz dowiedzieć na forum :evil_lol::evil_lol: Dziś miałam bardzo pracowity dzień :cool3: Pojechałam z futrzakami na działeczke w pewnym celu :cool3: Strasznie zimno było :nerwy: Ja nie wiem, co to za podoga...Dopiero w drugiej części dnia sie troszeczke ociepliło bo słońce wyszło....:roll: No to jedziem :p Ale cos nudno.... [img]http://images28.fotosik.pl/82/86a0f0dad0d2de67.jpg[/img] Heee??? [img]http://images12.fotosik.pl/97/9efe7ff9a15544b5.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/82/092b6eae6575a4eb.jpg[/img] Pierwszy raz widze u niego taka mine :lol: Ostatni etap ziewania :evil_lol::evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/82/f0b42c9f1c612dd6.jpg[/img] Tak też można :evil_lol: [img]http://images28.fotosik.pl/82/cde0013391a8536d.jpg[/img]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Hahaha no ładnie tak podwędzać sprzęciora bratu :evil_lol: Ale bardzo ładne foty :))) Te z papużkami mi się spodobały :) A ta [url]http://img66.imageshack.us/img66/6464/62867746ht3.jpg[/url] i następne coś mi przypominają. Odpowiedź za jakiś czas u mnie w blożku :evil_lol: -
:klacz::klacz:
-
Stooo laaat dla czarnulki!! Duzo kości i wszystkeigo naj :loveu: :cunao::BIG::new-bday:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Oooo skądś znam taką fotke [url]http://images29.fotosik.pl/82/9bf4def1550157e7.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: [quote]bo jej wogole nie slucha i rzuca sie na inne psy... [/quote] Areesiiik? Przecież to taki grzeczny pieseczek :lilangel: :evil_lol: